چند سوال از منکرین امامت

Home انجمن ها جانشینی چند سوال از منکرین امامت

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  عبدالحسین در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 9 نوشته (از کل 39)
  • نویسنده

یوسف 2014
    کاربر
    .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام

اینکه گفته ای (خب محمد بن عبدالله؟)

پاسخ من : مردم مکه مثل شما نفهم و ناقص العقل نبوده اند و حضرت محمد را کاملا می شناختند که ابن عبدالله است .

و همین لجاجت شما نشان می دهد که نمی توانید امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را را با ایات مرتبط از قران ثابت کنید .

اینکه گفته ای (حالا اینکه از اصول می باشد پیشکش.)

پاسخ من : من در کجای این تاپیک صحبت از اصول کرده ام ؟؟؟

چرا مغلطه بازی می کنی ؟؟

اینکه گفته ای (اگر در قرآنی که شما دارید نامی از پیامبر آمده باشد در همان قرآن نام ائمه هم آمده.)

پاسخ من : آدم ناقص العقل نام محمد به صراحت در قران آمده است .

اینکه گفته ای (. اگر صریح آمده باشد که نبوت اصل است آمده که امامت هم اصل است.)

پاسخ من : من در کجا ی این تاپیک صحبت از اصل کرده ام ؟؟

اینکه گفته ای (من یک زنی را میشناسم که با یک پیامبری نسبت زوجیت داشته …)

پاسخ من : من از خوانندگان محترم می خواهم ببینند وقتی آخوند عبدالحسین از پاسخ دادن ناتوان شده چطوری عقیده ی درونی خود را عیان کرده و به ناموس پیامبر اسلام توهین نموده است .

آیا اگر ازواج پیامبر صالحه نبوده اند چطوری خداوند در ایه 52 سوره ی احزاب فرموده :

(لَّا يَحِلُّ لَكَ النِّسَاءُ مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَكَ حُسْنُهُنَّ)

(ترجمه ایت الله مکارم شیرازی : بعد از این دیگر زنی بر تو حلال نیست، و نمی‌توانی همسرانت را به همسران دیگری مبدّل کنی [= بعضی را طلاق دهی و همسر دیگری به جای او برگزینی‌] هر چند جمال آنها مورد توجّه تو واقع شود،)

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    نام محمد بن عبدالله کجاست؟ تو که از مکه و مدینه نیستی. الان از کجا می فهمی که خدا محمد بن عبدالله را فرستاده؟

آلزایمر هم که دارید مانند خدایتان.

هنوز یک عالم شیعه پیدا نشده است که بتواند به این سوال ، پاسخ صحیح بدهد . مستند با ایات قران و مستند به ایاتی که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر را به صراحت مثل توحید و نبوت و معاد ثابت کند ، و دوباره این سوال را می گذارم .

خب لفظ اصل برای این است.

.

در 4/31؛

و به لحاظ اینکه اگر بخواهید من با چند ایه از قران نبوت پیامبر اسلام را خیلی به صراحت و مرتبط با موضوع ، هم نام پیامبر و هم وظائف پیامبر و هم … با ایات قران ثابت می کنم .

خب محمد بن عبدالله؟

همین موضوع نشان می دهد که شما از اثبات نبوت هم عاجزید. حالا اینکه از اصول می باشد پیشکش.

.

من یک زنی را میشناسم که با یک پیامبری نسبت زوجیت داشته و از او در اواخر نبوتش می پرسد که تو واقعا نبی هستی؟ آن هم به خاطر سوار شدن بر یک مرکب. فکر می کنم آن زن متولد مکه باشد و ساکن مدینه. تازه یک رسولی را هم می شناسم که با خودش نسبت نفسی داشته اما نمی دانسته. جان شما. احتمالا پیامبر شما باشد که مسلمان هستید.

و نشان رسالت و نشان امی بودن و دیگر نشانه هایش را خداوند در قران به صراحت بیان کرده .

صراحت یا نشانه؟ چرا اینجا نشانه آری اما جای دیگر خیر؟

.

محمد بن عبدالله؟

.

زن نبی به نبوت شکداشته. من توهین می کنم؟ خدا که بدترش را کرده. قرآن نمی خوانید؟بخوانید.

.

اصل داستان چی شد؟سوالات ابتدایی؟

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    هیچ مدعی تسننی نیست که ایرادات رو جواب بده؟

این بابا که نتوانست پیامبرش را ثابت کند.

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

برادرم شما از همان شروع بحث اول طلبکارانه و دوم انحرافی وارد بحث شده ای .

1- در طول تاریخ اسلام بزرگترین علمای شیعه نتوانسته اند امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و آیاتی که مرتبط به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام باشد ثابت کنند مثل آیات نبوت پیامبر اسلام .

چون مدعی هستند که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر بالاتر از نبوت می باشد !!

شما اول امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات مرتبط با همان موضوع از قران ثابت کن ، بعدا از منکرین به جای چند سوال هزاران سوال بکن و بهترین داور خوانندگان می باشند که قضاوت می کنند .

2- به لحاظ اینکه خود شما از همه بهتر می دانید که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام مورد ادعای بنیان گذاران این عقیده از ایات قران که ما محوریت همان موضوع باشد قابل اثبات نیست فریبکارانه همه جا فقط کلمه امامت را به تنهایی به کار می بری و می ترسی که با پسوند آن یعنی منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را به کار ببری .

و حتی آنقدر ترسیده ای که در سربرگ این تاپیک که باز کرده ای به صورت کامل بنویسی چند سوال از منکرین امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام .

برادرم این فریب کاری ها دیگر نخ نما شده و برای چند صد سال قبل که اکثر مردم بی سواد بودند کاربرد داشت ولی برای اکثر مردم امروز که با سواد و به وسائل ارتباط جمعی دسترسی دارند کاربردی ندارد و نخ نما شده است به خصوص برای اهل سنت .

در خاتمه برادرم اول شما امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران مثل ایات نبوت پیامبر اسلام ثابت کن .

به مصداق اول برادری خود را ثابت کن بعد بیا ادعای ارث کن .

abdollah1990
    کاربر
    از خوانندگان محترم می خواهم که مطالب این تاپیک را کاملا مطالعه کنند و ببینند این آخوند عبدالحسین نتوانسته پاسخ بدهد و نتوانسته دروغهایی که به من نسبت داده ثابت کند .

و چون در تله گیر افتاده دوباره آمده در ابتدای تاپیک حل من مبارز می طلبد .

ضمنا از آخوند عبدالحسین خواهشمندم که ترتیب کامنت ها را رعایت کنید و حتما پاسخ خود را زیر همان کامنتی که من می گذارم بگذارید تا خوانندگان بتوانند قضاوت کنند .

و همچنین از موضوعات تکراری قبلی خود دست برداشته و پس از روشن شدن موضوع بحث که فقط و فقط اثبات امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام با ایات قران و مرتبط با همان موضوع پیگیری نمایید .

به لحاظ اینکه طبق اعتقادات شیعه اثنی عشری امامت هم منصوص الهی است و هم برای پس از فوت پیامبر اسلام است و هم به تعداد 12 نفر است وهم از نبوت بالاتر است .

yousof
    کاربر
    اقای عبدالحسین اولا نام شما خلاف توحید و سنت رسول الله است و بعد هم دارید از جواب فرار میکنید و حرفهای بی اساس و غیر منطقی و بدون سند حرف میزنید نه دلیلی بر اثبات امامت از قران دارید نه از سنت فقط با داستان و مقلطه میخواهید مردم را گمراه کنید. این سایت خواننده زیاد دارد اما وقت مبارکشان را برای چرندیات شما هدر نمیدهند و دنبال مطالبی هستند که به ایمانشان اضافه شود و توحیدشان درست شود. شما برو ایه 12 ماه سال رو به 12 امام تشبیه کن و ببین چقدر کسانی که قران میخوانند میخندند که شما چقدر بی سواد هستید که ایه ای به این واضحی را مطابق نفستان معنی میکنید!!!!!!!!!!

الله شما را هدایت کند.

برادرمان عبدالله میگوید امامت را در قران ثابت کن اگر از اصول دین هست نیازی نیست عین جمله و کلمه را پیدا کنی برو ایه ای پیدا کن حتی مفهومش و تفسیرش امامت باشد که جزو اصول مذهب شماست .

توحید و معاد و نبوت در قران ثابت شده است چقدر مثل انسانهای نادان حرف میزنی میگویی محمد ابن عبدالله را از قران ثابت کن مگر تو منکر این هستی مه لفظ محمد در قران همان محمد ابن عبداللع است ؟ اگر بله بگویی ایمانت به خطر میافتد اگر نه بگویی اینقدر مغلطه بافی نکن و دنبال حقیقت باش شبها نماز تهجد بخوان و گریه کن و از الله هدایت بخواه به الله قسم تلاش کنی و دعا کنی الله راههای هدایت را باز میکند چون لجاجت میکنی و در دلت طلب هدایت نیست همینطور در لجاجت و گمراهی میمانی

به ناموس رسول الله و مادر مومنان توهین میکنی حق داری چون تو مومن نیستی الله گفته مادر مومنان نه مادر غیر مومنان . اگر همسر رسول الله پاک باشد و شما به او تهمت بزنید حتی یک هزارم درصد هم احتمال داشته باشد فردا روز قیامت در مقابل الله و رسولش چی دارید بگویید بدبخت میشوید چون رسول الله را زیر سوال برده اید ناموسش را زیر سوال برده اید فکر کنید و زبان خود را بکشید از این تهمتها و از عذاب اخرت بترسید

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    سلام علیکم.

و انکحوا الایامی منکم و الصالحین من عبادکم و امائکم.

این آیه را در قرآن دیده اید؟

شما بگرد ببین ” شهر ” چه معانی دیگری دارد.

البته مولوی علیه اللعنه میگه ما ز قرآن مغز را برداشتیم، پوست را به قول استاد دکتر دانشمند عالم جلیل القدر جهان اسلام……

خب شما هم از اون دسته ای هستید که فقط ضاهر قرآن را قبول دارند. تاویل و باظن قرآن را تعطیل کرده اند. لذا تبیین

پیامبر ا هم قبول ندارید. چرا؟ چون اگر بگوید که همین شهر یعنی چیزی غیر از ماه های سال. شما میگی که داری طبق نفست تاویل و تبیین میکنی. مثل اونی که گفت واقعا فکر میکنی رسول خدا هستی؟

” برادرمان عبدالله میگوید امامت را در قران ثابت کن اگر از اصول دین هست نیازی نیست عین جمله و کلمه را پیدا کنی برو ایه ای پیدا کن حتی مفهومش و تفسیرش امامت باشد که جزو اصول مذهب شماست . ”

کجا این حرف را زده؟ دقیقا کجا؟

برای این مطرح کردم که رفیق دانای شما بفهمد که خداودن ملزم نیست آن طور که او دلش می خواهد حرفی را زده باشد.

همان اصول ادعایی خود را ثابت کنید. میتوانید طبق معیار فیقتان ثابت کنید؟ هرگز.

به کدام ناموس؟ دقیقا چه توهینی؟ کجا توهین کردم؟ شما این رو میبینی با اینکه من توهینی نکردم اما هرزگی رفقایتان را هرگز. چرا؟ چون همواره در طول تاریخ کور خود بوده اید و بینای مردم. آن هم بینایی که چشم ندارد.

آیا مادر یک مومن نمی تواند کافر باشد؟ واقعا نمی تواند؟ محال عقلی است؟ محال ذاتی است؟ زن لوط را فراموش نکنید که دو دختر او مومنه بودن اما خودش از غابرین.

اگر یک زن نبی چیزی که از آن بوی همین چیزی که شما میگویید می آید را به زن دیگر نبی گفته باشد یا به خود نبی، چه میکنید؟

.

مطالب اولیه را از نوشته های رفقای شما برداشتم. شما اگر واقعا اهل عملی بیا و به سوالات بدون 5=2+2 جواب بده.

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (خب شما هم از اون دسته ای هستید که فقط ضاهر قرآن را قبول دارند. تاویل و باظن قرآن را تعطیل کرده اند.)

پاسخ من : در کجای قران ذکر شده است که قران باطن دارد ؟؟؟

در حالی که قران به صراحت می فرماید (وَلَقَدْ يَسَّرْ‌نَا الْقُرْ‌آنَ لِلذِّكْرِ‌ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ‌)(17 قمر)

اینکه گفته ای (پیامبر ا هم قبول ندارید. چرا؟ چون اگر بگوید که همین شهر یعنی چیزی غیر از ماه های سال.)

پاسخ من : 1- پیامبر هیچ وقت چنین حرف بی ربطی نمی زند .

2- اگر آیه 36 سوره توبه را که ماه های سال 12 ماه است ، شما به عنوان 12 امام قبول دارید به صراحت بگو آن 4 ماه حرام که در آن آیه آمده است طبق استدلال شما کدام 4 نفر از امامان حرام هستند ؟؟

اینکه گفته ای (همان اصول ادعایی خود را ثابت کنید. میتوانید طبق معیار فیقتان ثابت کنید؟ هرگز.)

پاسخ من : چرا دروغ می گویی ؟؟

من کجا در این تاپیک گفته ام شما یک اصل را از قران ثابت کن ؟؟!!!

من به صراحت گفتم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و با ایاتی که مرتبط با موضوع پس از فوت پیامبر اسلام باشد ثابت کن .

و من قضاوت را به خوانندگان محترم واگذار می کنم .

اینکه گفته ای (آیا مادر یک مومن نمی تواند کافر باشد؟ واقعا نمی تواند؟ محال عقلی است؟ محال ذاتی است؟)

پاسخ من : مادر نسبی و مادر رضایی می تواند کافر باشد و فرزند مومنی داشته باشد .

اما زنان پیامبر مادر دینی ما هستند و خداوند آنها را مادر مومنین معرفی کرده است .

در حال نمایش 9 نوشته (از کل 39)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.