چند سوال از منکرین امامت

Home انجمن ها جانشینی چند سوال از منکرین امامت

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  عبدالحسین در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 39)
  • نویسنده

عبدالحسین
    مشارکت کننده

در تاریخ 9/1/93 در شماره 216 در این آدرس http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2015&page=4

و اینکه گفته ای (ضمن اینکه هنوز نگفتید که کجای قرآن گفته اصول را در قرآن گفته ایم یا اینکه باید در قرآن بیایند.)

برادرم من چندین بار به این سوال پاسخ دادم . و در صفحات قبل موجود است .

باز هم دوباره جواب می دهم .

اگر اصول یک دین در کتاب اصلی یک دین نباشد پس در کجا می باشد ؟؟!!!

و اگر قبول داری که شارع دین خدا است پس باید قبول کنی که اصول دین را هم خداوند بیان می کند .

همان تاریخ و آدرس در شماره 218

برادرم اصول دین یعنی اصول ان دینی که خدا در قران معرفی کرده .

و اگر در قران اصول معرفی نشده باشد پس دین نمی باشد .

و شارع یک دین اصول ان دین را هم با ایات واضح و روشن نازل نموده تا حجت برای مردم تمام شود .

در تاریخ 18/12/92 به شماره 19 در این آدرس http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2015
    خب حالا دوستان می دانند که کتاب اصلی اسلام چیست؟

اما یک نکته؛

ملت از این عبارات چه می فهمند ” ایا مسئله امامت که به گفته شما یک اصل از اصول دین است ارزش ان کمتر از این مسائل بود که با ایات واضح و روشن و با نام و تعداد امامان در قران نیامده است “.

بنده می فهمم که اصول دین با ارزش هستند و باید در قرآن آمده باشند. چرا؟ چون اگر نیامده باشند ارزش آنها از خون حیض و داستان تولد و…. کمتر میشود. از عبارات فوق این را هم می فهمم که هر چیزی که مهم بوده در قرآن آمده و همه چیزهایی که در قرآن ذکر نشده مهم نبوده اند. اما دلیلش کجاست؟

.

سوالات را جواب بدهید.

ضد رافضی
    کاربر
    سوره ی فتح آیه 29 ممد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم. این آیه به صراحت به نبوت محمد صلی لله علیه اشاره کرده

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

برادرم مثل اینکه شما عادت به فریب کاری دارید !!

و عادت به مغلطه بازی دارید !!

آن آدرس هایی که گذاشته ای و لینک هایی که گذاشته ای چه ربطی به این تاپیکی که جدیدا باز کردی دارد ؟؟

و من در کجای این تاپیک از لفظ اصل استفاده کرده ام ؟؟

خواهشمندم بحث را به انحراف نکشان و من چندین بار فریب کاری های شما را عیان کردم و این خوانندگان هستند که قضاوت می کنند .

و من به صراحت در اولین پاسخی که به این تاپیک در تاریخ 31/4/93 گفتم و دوباره نیز می گذارم تا خوانندگان قضاوت کنند :

برادرم شما از همان شروع بحث اول طلبکارانه و دوم انحرافی وارد بحث شده ای .

1- در طول تاریخ اسلام بزرگترین علمای شیعه نتوانسته اند امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و آیاتی که مرتبط به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام باشد ثابت کنند مثل آیات نبوت پیامبر اسلام .

چون مدعی هستند که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر بالاتر از نبوت می باشد !!

شما اول امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات مرتبط با همان موضوع از قران ثابت کن ، بعدا از منکرین به جای چند سوال هزاران سوال بکن و بهترین داور خوانندگان می باشند که قضاوت می کنند .

2- به لحاظ اینکه خود شما از همه بهتر می دانید که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام مورد ادعای بنیان گذاران این عقیده از ایات قران که ما محوریت همان موضوع باشد قابل اثبات نیست فریبکارانه همه جا فقط کلمه امامت را به تنهایی به کار می بری و می ترسی که با پسوند آن یعنی منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را به کار ببری .

و حتی آنقدر ترسیده ای که در سربرگ این تاپیک که باز کرده ای به صورت کامل بنویسی چند سوال از منکرین امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام .

برادرم این فریب کاری ها دیگر نخ نما شده و برای چند صد سال قبل که اکثر مردم بی سواد بودند کاربرد داشت ولی برای اکثر مردم امروز که با سواد و به وسائل ارتباط جمعی دسترسی دارند کاربردی ندارد و نخ نما شده است به خصوص برای اهل سنت .

در خاتمه برادرم اول شما امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران مثل ایات نبوت پیامبر اسلام ثابت کن .

به مصداق اول برادری خود را ثابت کن بعد بیا ادعای ارث کن .

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    محمد بن عبد الله؟

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    طرف در جایی نوشته ای دارد که عقیده اوست.

طرف در جای دیگری نوشته ای دارد که درماندگی اوست.

طرف جای دیگری نوشته ای دارد که فکر میکند زرنگ بازی اوست.

طرف هنوز نمی داند که زرنگ فقط سماور است و بس.

طرف حرفی زده و نمی تاوند اثباتش کند و برای صعود الی الله از روش معقول دیگران که در جای خودش با توجه به نوشته های قبلی آنها کاملا صحیح و قابل دفاع است کپی برداری میکند اما چه کنیم که این کار را هم بلد نیست.

راستی طرف که یکجا ادعایی کرده و جای دیگر زیرش میزند، شترمرغ است یا شتر و مرغ است؟

.

راستی تر اینکه طرف می داند که الزام به نوشته های قبلی چیست؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (طرف در جایی نوشته ای دارد که عقیده اوست.)

برادرم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام عقیده ی صریح و واضح اهل تشیع می باشد که نمی توانند با آیات قران ثابت کنند .

اینکه گفته ای (طرف در جای دیگری نوشته ای دارد که درماندگی اوست.)

برادرم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام نوشته ی صریح و واضح علمای اهل تشیع می باشد که برای اثبات آن از ایات واضح و روشن قران درمانده شده اند .

اینکه گفته ای (طرف جای دیگری نوشته ای دارد که فکر میکند زرنگ بازی اوست.)

برادرم علمای اهل تشیع تا حالا فکر می کردند که با فریب کاری می توانستند امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را ثابت کنند و خیلی زرنگ هستند .

ولی امروزه برای تمام خوانندگان این سایت مشخص شده است که نمی توانند ثابت کنند .

اینکه گفته ای (طرف حرفی زده و نمی تاوند اثباتش کند)

برادرم مثل اینکه خودت را در اینه دیده ای !

این علمای شما هستند که ادعایی کرده اند و گفته اند که امامت 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام منصوص الهی است ! و نمی توانند با آیات واضح و روشن و مرتبط با همان موضوع از آیات قران ثابت کنند حالا زیرش زاییده اند !!

اینکه گفته ای (راستی طرف که یکجا ادعایی کرده و جای دیگر زیرش میزند، شترمرغ است یا شتر و مرغ است؟)

برادرم علمای اهل تشیع که ادعای امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را دارند حالا که نمی توانند با ایات قران ثابت کنند زیرش زده اند !

اینکه گفته ای (راستی تر اینکه طرف می داند که الزام به نوشته های قبلی چیست؟)

برادرم چرا بحث را می خواهی به انحراف بکشانی ؟؟

تمام مطالب و گفته های من در این تاپیک موجود است و از خوانندگان می خواهم که مطالعه کنند و قضاوت کنند .

و همین که موضوعات فرعی را مطرح میکنی و نمی توانی امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را از ایات قران و مرتبط با همان موضوع ثابت کنی نشان دهنده ی درماندگی شما و بطلان عقیده ی شما می باشد .

و اگر می توانستی ثابت کنی این همه لجاجت به خرج نمی دادی و این همه دغل بازی و فریب کاری نمی کردی و خوب است که این موضوع را کش می دهی و خوانندگان متوجه شده اند که چطوری در تله گیر افتاده ای و دست وپا می زنی .

و قضاوت با خوانندگان می باشد .

دقت کنید که دوباره کاری کرده اید که انعکاس آن سراغ خودتان آمده.

هر عملی که دوست دارید را انجام ندهید.

اعمال شما مانند پژواک صدا است.

صدای ناهنجار به هر جا که بخورد پژواکش به صاحبش برمی گردد.

شرف که نباشد و شرم و حیا که نباشد خیلی اتفاقات می افتد ، مثل فریب کاری در همین تاپیک.

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

از همین لجاجت کودکانه شما مشخص شده که نمی توانی امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر را ثابت کنی و حالا مجبور شدی طبق ضرب المثل دیگی که برای من نمی جوشد برای هیچ کس نجوشد ! نبوت پیامبر اسلام که اظهر من الشمس است و حتی کفار فهمیده بودند زیر سوال برده ای !!

و همان طور که قبلا گفتم

شما مصداق آن فردی می باشید که فرزند ناقص الخلقه ای داشت و از ترس اینکه در اینده کسی برایش تعدی کند اسم آن فرزند را رستم گذاشت .

و بعد باورش شد که رستم حقیقی می باشد و خودش می ترسید که فرزند خود را صدا بزند !!

حالا شما هم می ترسید که به صورت کامل بنویسی چند سوال از منکرین امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام !!

دقت کنید که دوباره کاری کرده اید که انعکاس آن سراغ خودتان آمده.

هر عملی که دوست دارید را انجام ندهید.

اعمال شما مانند پژواک صدا است.

صدای ناهنجار به هر جا که بخورد پژواکش به صاحبش برمی گردد.

شرف که نباشد و شرم و حیا که نباشد خیلی اتفاقات می افتد ، مثل فریب کاری در همین تاپیک.

ضمنا حالا که نمی توانی امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و مرتبط با موضوع ثابت کنی حداقل منتظرم یک سایت اهل تشیع مثل همین سایت اسلام تکس که افراد بتوانند در همان لحظه نظرات خود را بگذارند معرفی کن .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام برادرم .

شما چرا از مطرح شدن عقیده به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر هراسان می شوید ؟؟

و چرا امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و مرتبط با موضوع ثابت نمی کنی ؟؟

در حالی که در سربرگ تاپیک از منکرین آن سوال می کنی .

اول برادری خود را ثابت کن بعد ادعای ارث کن .

اینکه گفته ای (خب ما که در این تاپیک کلا منظور نطرمان شما نبودید.)

برادرم از همین گفته ی شما معلوم می شود که فریب کاری می کنی .

شما که در اول سربرگ از منکرین سوال کرده ای و تمام خوانندگان این سایت شاهد هستند که من مثل دیگر اهل سنت منکر امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام می باشم .

اینکه گفته ای (اما از حضور مستمر شما چیز دیگری هم ثابت است.)

برادرم ان شا الله تا زنده باشم حضور مستمر خواهم داشت و فریب کاری های شما را برای کاربران و خوانندگان این سایت عیان خواهم کرد و شما کاری کردید کارستان !! که این مباحثه را به یک کلاس درس برای اهل سنت تبدیل کردید تا همه نحوه ی فریب کاری های شما را متوجه بشوند .

عدو سبب خیر شود گر خدا خواهد .

اینکه گفته ای (آن هم تعداد خوانندگان سایت.)

برادرم اگر این سایت خواننده ندارد پس شما چرا همیشه حضور داری ؟؟

و چرا یک سیات شیعه معرفی نمی کنی که مثل این سایت آزادانه و بدون سانسور مخالفین بتوانند نظرات خود را مطرح کنند .

منتظر پاسخم .

البته ما خوشحال هستیم شما علمای شیعه در این سایت حضور دارید .

اینکه گفته ای (سوالات فوق از مجموع تاپیکهای منکرین امامت معلوم شده و تمامش ادعاهای شماهاست.)

برادرم این معلوم شده را از کجا اورده ای ؟؟

با مغز ناقص خودت معلوم کرده ای ؟!

و اگر تمام این سوالات ادعای ما می باشد پس با این گفته ی شما ما باید معتقد به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر باشیم و نه منکر آن !!

من قضاوت را به خوانندگان محترم و کاربران این سایت واگذار می کنم و از کاربران این سایت میخواهم که به مطالبی که من در این سایت گذاشته ام خوب دقت کنند و سرلوحه مباحثات خود قرار دهند .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (و البته حال میکنی که ملت متوجه بشوند که چه مقدار سعی در این داری که خود را فاقد قوه فهم نشان دهی در حالیکه ندیده عیان است آنچه که سعی در ابرازش دارید.)

برادرم انگار خود را در اینه دیده ای و یا دست پیش گرفته ای که پس نیفتی !

من که به صراحت گفتم :

برادرم شما از همان شروع بحث اول طلبکارانه و دوم انحرافی وارد بحث شده ای .

1- در طول تاریخ اسلام بزرگترین علمای شیعه نتوانسته اند امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و آیاتی که مرتبط به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام باشد ثابت کنند مثل آیات نبوت پیامبر اسلام .

چون مدعی هستند که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر بالاتر از نبوت می باشد !!

شما اول امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات مرتبط با همان موضوع از قران ثابت کن ، بعدا از منکرین به جای چند سوال هزاران سوال بکن و بهترین داور خوانندگان می باشند که قضاوت می کنند .

2- به لحاظ اینکه خود شما از همه بهتر می دانید که امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام مورد ادعای بنیان گذاران این عقیده از ایات قران که ما محوریت همان موضوع باشد قابل اثبات نیست فریبکارانه همه جا فقط کلمه امامت را به تنهایی به کار می بری و می ترسی که با پسوند آن یعنی منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را به کار ببری .

و حتی آنقدر ترسیده ای که در سربرگ این تاپیک که باز کرده ای به صورت کامل بنویسی چند سوال از منکرین امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام .

برادرم این فریب کاری ها دیگر نخ نما شده و برای چند صد سال قبل که اکثر مردم بی سواد بودند کاربرد داشت ولی برای اکثر مردم امروز که با سواد و به وسائل ارتباط جمعی دسترسی دارند کاربردی ندارد و نخ نما شده است به خصوص برای اهل سنت .

در خاتمه برادرم اول شما امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران مثل ایات نبوت پیامبر اسلام ثابت کن .

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (عزیزم کفار خیلی چیزها را فهمیده بودند اما کافر هم ماندند. نشان می دهد که انسان میتواند بفهمد و در عین حال هم خود را نفهم جلوه دهد.)

برادرم : جانا از سخن از زبان ما می گویی !!

من که چندین بار از شما خواستم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران ثابت کنید .

اما در عین حال خود را نفهم جلوه می دهید .

اینکه گفته ای (در همین راستا شما که دنبال لفظ می گردی بیا)

برادرم من کجا دنبال لفظ گشتم من به صراحت گفتم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران ثابت کنید .

اینکه گفته ای (. محمد در قرآن هست اما از کجا ثابت میشود که ابن عبداله است؟)

برادرم مردم مکه مثل شما نفهم و ناقص العقل نبوده اند و حضرت محمد را کاملا می شناختند که ابن عبدالله است .

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (و الله فکر میکردم که خودت را به نفهمی زده ای و ادا در می آوری. الان مطمئن شدم که واقعا همینجوری هستی.)

برادرم انگار خود را در اینه دیده ای و یا دست پیش گرفته ای که پس نیفتی !

من که چندین بار از شما خواستم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران و آیاتی که مرتبط به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام باشد ثابت کنید مثل آیات نبوت پیامبر اسلام .

اینکه گفته ای (یادتان باشد که مجموع مدعیات طیف شما مورد سوال است. یک کدام و فقط یک کدام را برطرف کنید. می توانید؟)

من که چندین بار گفتم برادرم اول شما امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران مثل ایات نبوت پیامبر اسلام ثابت کن .

اینکه گفته ای (البته اگر هم دنبال کش دادن هستید بنده عجیب پایه هستم.)

برادرم ما خوشحال می شویم که امثال شما این قضایا را کش می دهند و خود را بیشتر رسوا می کنند و برای خوانندگان مشخص می شود که نمی توانند امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران ثابت کنند مثل ایاتی که نبوت پیامبر اسلام را ثابت می کند .

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    کجا نوشته محمد بن عبدالله؟ این را بیاور من به قرآن قسم آیه ای می آورم که نوشته باشد بعد از رسول 12 امام هستند. با ذکر نام آنها در قرآن. اول شما رسولش را ثابت کن با صراحت در بیان نام و نشان. من هم ائمه را نشان می دهم.

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (کجا نوشته محمد بن عبدالله؟)

برادرم از همین لجاجت شما معلوم می شود که نمی توانی امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران ثابت کنی .

من که از شما نخواستم نام 12 امام و نام پدرشان را .

من گفتم امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با آیات قران و مرتبط با موضوع ثابت کن .

اینکه گفته ای (این را بیاور من به قرآن قسم آیه ای می آورم که نوشته باشد بعد از رسول 12 امام هستند. با ذکر نام آنها در قرآن.)

برادرم در قرانی که در خانه های مسلمانان موجود است که وجود ندارد اما اگر در قرانی که طبق کتابهای اصول کافی و … 17 هزار ایه دارد وجود دارد که ما مسلمانان نمی پذیریم .

اینکه گفته ای (اول شما رسولش را ثابت کن با صراحت در بیان نام و نشان.)

برادرم مردم مکه مثل شما نفهم و ناقص العقل نبوده اند و حضرت محمد را کاملا می شناختند که ابن عبدالله است و نشان رسالت و نشان امی بودن و دیگر نشانه هایش را خداوند در قران به صراحت بیان کرده .

خواهشمندم بحث را به انحراف نکشان و من چندین بار فریب کاری های شما را عیان کردم و این خوانندگان هستند که قضاوت می کنند .

یوسف 2014
    کاربر
    ا

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    در 4/31؛

و به لحاظ اینکه اگر بخواهید من با چند ایه از قران نبوت پیامبر اسلام را خیلی به صراحت و مرتبط با موضوع ، هم نام پیامبر و هم وظائف پیامبر و هم … با ایات قران ثابت می کنم .

خب محمد بن عبدالله؟

همین موضوع نشان می دهد که شما از اثبات نبوت هم عاجزید. حالا اینکه از اصول می باشد پیشکش.

اگر در قرآنی که شما دارید نامی از پیامبر آمده باشد در همان قرآن نام ائمه هم آمده. اگر صریح آمده باشد که نبوت اصل است آمده که امامت هم اصل است. جان شما.

جدا شما مسلمانی؟

من یک زنی را میشناسم که با یک پیامبری نسبت زوجیت داشته و از او در اواخر نبوتش می پرسد که تو واقعا نبی هستی؟ آن هم به خاطر سوار شدن بر یک مرکب. فکر می کنم آن زن متولد مکه باشد و ساکن مدینه. تازه یک رسولی را هم می شناسم که با خودش نسبت نفسی داشته اما نمی دانسته. جان شما. احتمالا پیامبر شما باشد که مسلمان هستید.

و نشان رسالت و نشان امی بودن و دیگر نشانه هایش را خداوند در قران به صراحت بیان کرده .

صراحت یا نشانه؟ چرا اینجا نشانه آری اما جای دیگر خیر؟

.

زهرهشک.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 39)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.