درخواست از اهل سنت برای مناظره در هر موضوعی

Home انجمن ها پیشنهادات، انتقادات و اخبار تالار درخواست از اهل سنت برای مناظره در هر موضوعی

این جستار شامل 41 پاسخ ، و دارای 12 کاربر است ، و آخرین بار توسط  noor.haq در 8 سال، 10 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 12 نوشته (از کل 42)
  • نویسنده

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    وجدانا همش چرت نوشتی
    شما میگی چرا اسم همه ائمه در قران نیست؟
    من میگم اسم همه انبیا هم نیست
    میگی هیچکسی اسم 124 هزار پیامبرو نمیدونه.اما کافر نمیشه
    خب.ما 350 میلیون شیعه داریم.100 میلیونش نام ائمه رو بلد نیستند.اکثرا عوام و مردم روستاهای دور افتاده و غیره
    همه کافرند؟
    یکم کمتر چرت بگو
    منم چهار تا ایه درباره فضائل و مسلمانان و احکام و خدا بدم؟
    این حقه بازی ها قدیمی هست.منطقی بحث کن
    یا علی

اقای پوسایی چی شد ان همه ادعایت ؟؟؟

چرا اعلام مناظره نمیکنی دیگر؟؟چرا جراتش رو نداری پست باز کنی خودت موضوع انتخاب کنی و در هر چی احساس قدرت می کنی مناظره کنی؟؟چرا ادعاتو پس نمیگیری و بگی غلط کردم که چنین ادعایی نمودم؟؟

سه راه برایت می گذارم و از همه میخام وارد این پست نشن تا این پوسایی موضوع رو اشفته نکنه و مثل امامش بره در ته چاه و فرار کنه .

1-در مناظره ای که با هم داشتیم جناب حجت الاسلام پوسایی 16ساله و کوچولو بفرما ار رسوایتت دفاع کن و بسیار علمی منتظر جواب رسواییت هستم که از کفر مذهبت مبنی بر ناقص دانستن قرآن دفاع کنی

این هم لینکش:http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/1966

2-چند سوال اصولی از مکتبت پرسیدم در بالا که باعث میشه مذهبت فوت بشه بره هوا. تحریف قرآن=عدم اعتقاد رافضه یه قرآن نبود حدیث صحیح طبق قواعد رجالی رافضه=عدم وجود سنت در مکتب رافضه و عدم اعتقاد به روایات یعنی این دو تا نشان میده که رافضه نه قرآن قبول دارد نع عترت فقط مشتی ادعای باطل هست که می گویند قرآن و عترت . عدم احتجاج علی به خلافت و امامت برحقش با سندیت غدیر در زمان خلفای ماسبق=عدم وجو امامت منصوص . عدم تولد امام زمان به صورتی که گفتم=شکستن بت ظهور.

3-یا اینکه خودتیک پست باز کنی و یک موضع اصولی انتخاب کنی تا با هم مناظره بر هر موضوعی که خودت دوست داری ادامه بدیم .

با این سه شرط راه فراری برای جنابعالی نیست .

اما یک راه دیگر هم برایت میگذارم:سکوت کنی بیشتر از این خودت را مضحکه نکنی و ابروی نداشته ات را حفظ کنی . و مثل امامت در چاه باشی تا وقتی که ظهور کند .

منتظرممممممممممم….لطفا کسی مطلب نگذارد تا جواب این رافضی را بشنویم که بدانیم چقدر در ادعایش صادق است . مناظره ار حرف تا عمل………

اوربان موحد-خادم الاسلام و الشریعه

و من الله التوفیق

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    اخه تو که مثل سوسک فرار کردی هنوز هم رجز میخونی؟بیا نیمباز نشونت بدم ترسو
    تو نیمباز اونقدر ابروت رفته که جرات نداری بیای؟ترسو.فکر کرده اینجا بیاد دو نفر بلانسبت با سواد هست تا کمکش کنه.
    هر جایی خواستی مناظره انلاین کنی فقط به ایمیلم خبر بده.من میام.هرجا باشه.فقط انلاین بحث بشه.روی این تاکید دارم.
    بقیه هم چرت نوشتی.حوصله مزخرف خواندن ندارم
    با تشکر
    یا علی مدد
    جناب پوسایی انچه که عیان است چه حاجت به بیان است .تو که راه فراری برایت باقی نمونده . از همه دوستان میخام این یک بهانه شو ببرم تا بدونید کی فرار هست. شما گفتی اینجوری چند تا باسواد میان کمکت اینجا:جواب=اخوند پوسایی من اعلام میکنم هیچ کس حق نداره وارد بحث من و تو بشه .

گفتی انلاین باشد:بنده اعلام میکنم همین جا آن لاین باهات بحث میکنم . این هم بهانه دیگرت . حالا بفرما اثبات کن به قول اللات یاری که شما بز کوهی نیستی و فراری نمی باشی.

خواهیم دید کی چرت و پرت است مذهبش….

ای شیعیان و ای اهل سنت شاهد باشید راهی براش نذاشتم و این اخوند نادان عرضه مناظره ندارد و فقط هوچیگری می کند….

بسم الله شرووووووووووو ع کن مثل امام زمانت نرو تو چاه و فرار کنی از همه.چون خیلی رسوا هستی اسم فرار و شکست رو می برم وگرنه مناظره برای تببیین حقایق است.

bi_siasate-gharib
    کاربر
    yaalimadad -ﺁﻓﻼﯾﻦ ﻋﻀﻮﯾﺖ: 90/07/24 Email Font Famil Font Size Styles Path: ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎﻧﺐ ﺳﯿﺪ ﻣﺤﻤﺪ ﺑﺎﻗﺮ ﭘﻮﺳﺎﯾﯽ،ﺗﻤﺎﻡ ﻋﻠﻤﺎ،ﻣﻮﻟﻮﯼ ﻫﺎ ﻭ ﻃﻼﺏ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻋﻮﺍﻡ ﺍﻫﻞ ﺳﻨﺖ ﺭﺍ ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺑﺤﺜﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﻣﻄﻠﺒﻢ ﻭ ﺩﻋﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ. ﺍﯾﺪﯼ ﺑﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﻧﯿﻤﺒﺎﺯmposaiy: ——
    .
    .بنده با شما چهار پنج سالی بیشتر اختلاف سنی شاید نداشته باشم، و فرق من با شما در این است که ده ها حجت ا… پشتیبان شماست ولی بنده تمام اطرافیانم نسبت به مسائل دینی بیسواد هستند، در هر حال مناظره دو نوع است: تصویری ومتنی. که تصویری تکلیفش روشن است. می ماند متنی: که خود به دو بخش آنلاین و گفتمان تشکیل میشود…. . حال به نظر شما کدام بهتر است؟! بله، گفتمان از هر نظر بهتر و پسندیده تر است و ده ها نفر مطالب ومناظره شما را میخوانند که امکان این در نیمباز پیماز غیرممکن است. . .. .طبق نظرات دوستان شما 16ساله هستید، پس باید اسم شما را در رکورد گینس ثبت کنند! چون شما تازه به سن بلوغ رسیده میتوانید آنلاین با چند نفر مثل موحد مناظره کرده وشکستشان بدهید! وسپس در همین سایت به صورت خستگی ناپذیر مطلب بنویسید طوری که کسی نتواند جواب درست حسابی بدهد! و از همه اینا گذشته باز هم میتوانید درس بخوانید…”لطفأ باشعور مردم بازی نکنید”…

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

خواشمندم دیگر رجز خوانی نکنید .

چندین جا در این سایت به مطالب من نتوانستی پاسخ بدهی و فرار کردی .

و در لینک های مختلف موجود است .

برای اینکه بیشتر شما را رسوا کنم این سوال را می گذارم اگر میتوانی بدون مغلطه بازی و فریب کاری پاسخ بده .

پیامبر اسلام با نام و وظایف مشخص در ایات متعدد قران ، از طرف خداوند معرفی شده است .

و هر زمان که پیروان پیامبر دچار مشکل می شدند برای حل مشکل ، و اگر در مسائل دینی و عبادی دچار اختلاف می شدند به پیامبر رجوع می کردند .

و اگر عالم و یا فرستاده پیامبر اسلام در اطراف و شهرهای دیگر در بیان احکام دین اسلام با مردم آن شهر و دیار ، دچار مشکل می شدند ، هر فردی که می خواست می آمد در مدینه ، بدون واسطه وبدون معطلی نزد پیامبر اسلام و مشکل دینی و … خود را مطرح و جواب صحیح را از پیامبر اسلام می گرفت .

و حتی صحابه پیامبر اگر دچار اختلاف فقهی می شدند به پیامبر رجوع می کردند و پیامبر حکم صحیح شرعی را برایشان بیان می کرد .

و امام زمان که اهل تشیع می گویند بدنیا آمده و زنده هست و برای هدایت مردم هست تا مردم گمراه نشوند ، چرا در مکان مشخصی در دسترس تمام مردم نیست تا مثل پیامبر اسلام جواب سوالات دینی مردم را بدهد .

و یا حداقل اختلافات فقهی بین مراجع را حل و فصل نماید . تا فتوا های متضاد صادر نکنند .

و امروز با توجه به وسائل ارتباط جمعی امام زمان می توانست با یک شبکه تلوزیونی پاسخ هر سوال کننده ای در اقصی نقاط دنیا را بدهد .

و چرا تا امروز حتی کتابهای روایی و حدیثی اهل تشیع را تصحیح نکرده است ، که یک عالم اهل تشیع بگوید این حدیث صحیح است و دیگری بگوید این حدیث ضعیف است . آن هم در زمانی که امام معصوم حی و حاضر است .

و چرا نهج البلاغه را تصحیح نکرده است ؟؟ تا گفتار صحیح حضرت علی برای مردم مشخص کند .

و چرا قران را تفسیر نکرده است تا هرکسی درباره ی ایات قران اظهار نظر نکند و به رای خود تفسیر نکند ؟؟؟و با توجه به اینکه مدت 30 سال می شود که حکومت دست نایب ایشان است آن کتابهای تصحیح شده ، چاپ و منتشر و مردم از اسلام ناب مستفیض می شدند .

آیا این سردرگمی مردم گناهش بر گردن چه کسی می باشد ؟؟؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

پیامبر یعنی پیامرسان.

و خداوند وظیفه پیامبر را در قران به صراحت بیان نموده :

(17 یس و 18 عنکبوت و 99 مائده و 12 تغابن و 82 نحل) (وَمَا عَلَيْنَا إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ)

و نیز 45 ق (نَّحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ ۖ وَمَا أَنتَ عَلَيْهِم بِجَبَّارٍ‌ ۖ فَذَكِّرْ‌ بِالْقُرْ‌آنِ مَن يَخَافُ وَعِيدِ)

و همچنین پیامبر طبق ایه 44 نحل تبیین کننده ایات قران می باشد .

(الْبَيِّنَاتِ وَالزُّبُرِ‌ ۗ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكَ الذِّكْرَ‌ لِتُبَيِّنَ لِلنَّاسِ مَا نُزِّلَ إِلَيْهِمْ وَلَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُ‌ونَ)

و نیز (57 فرقان) (قُلْ مَا أَسْأَلُكُمْ عَلَيْهِ مِنْ أَجْرٍ‌ إِلَّا مَن شَاءَ أَن يَتَّخِذَ إِلَىٰ رَ‌بِّهِ سَبِيلًا)

و چندین آیه دیگر ….

1-اگر امامت 12 امام پس از فوت پیامبر از جانب خداوند بوده و منصوص الهی است ، آیاتی که وظیفه ی امامان 12 گانه پس از فوت پیامبر را مشخص می کند در کدام سوره و کدام آیه قران است ؟؟!!!

2- اگر امامت 12 امام پس از فوت پیامبر از جانب خداوند بوده و منصوص الهی است ، آیاتی که غیبت صغری و غیبت کبری امام 12 را مشخص می کند در کدام سوره و کدام آیه قران است ؟؟!!!

3- اگر امامت 12 امام پس از فوت پیامبر از جانب خداوند بوده و منصوص الهی است ، آیاتی که اطاعت از 12 امام پس از فوت پیامبر را مشخص می کند در کدام سوره و کدام آیه قران است ؟؟!!! به لحاظ اینکه در آیات زیادی از قران ، خداوند دستور به اطاعت از پیامبر داده است .

4 – آیاتی در قران که اعتقاد و ایمان به نبوت می باشد ، به صراحت بیان شده . آیاتی که اعتقاد و ایمان داشتن به امامت 12 امام پس از فوت پیامبر بیان شده ، در کدام سوره و ایه قران است ؟؟؟!!

5- آیاتی که اعتقاد نداشتن به نبوت موجب ضلالت و گمراهی می شود ، در قران به صراحت بیان شده . آیاتی که اعتقاد و ایمان نداشتن به امامت 12 امام پس از فوت پیامبر موجب ضلالت و گمراهی می شود در کدام سوره و ایه قران بیان شده است ؟؟!!

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

کسانی که اعتقاد به امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر دارند ، پاسخ دهند !

خواهشمندم با آیات واضح و روشن قران این عقیده را ، (امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر) را ثابت کنند .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

علمای شیعه می گویند خلفای راشدین بعد از پیامبر اسلام مرتد و غاصب بوده اند .

من سوال می کنم :

1- پس حضرت علی و امام حسن و امام حسین از مال غصب شده استفاده می کردند ؟؟!!!

2- پس امام حسین با زنی که توسط مرتدین و غاصبین ، به نا حق اسیر و غصب شده زندگی می کرده ؟؟

3- زنی که توسط مرتدین و غاصبین اسیر شده ، غصبی و نامشروع می باشد .

پس تکلیف فرزندان امام حسین را معلوم کنید ؟؟؟!!!

لطفا مغلطه بازی نکنید و به صراحت پاسخ بدهید تا خوانندگان قضاوت کنند .

noor.haq
    مشارکت کننده

بسم الله الرحمن الرحیم. بازم جناب پوسایی و دوستانش رجز خواندن.جناب لطف کن بجای رجز خواندن وکذب بافتن راجع به سن و… جواب پست های اینجانب وسایر اساتید وبرادران اهلسنت بده وجواب پست تناقض اثبات امامت وحضور مهدی .ضمنا در نیمباز هم جز رسوایی خودت ومذهبت وفرار چیزی ازت مشاهده نشده.

noor.haq
    مشارکت کننده

السلام علیکم. درود ورحمت الله بر انبیا و رسولان الهی واولیا واصحابشان وخصوصا اصحاب وشاگردان جان بر کف ومخلص ومومن رسول الله وبر آل بیت ایشان خصوصا امهات المومنین که یاور وهمسر وناموس وهمدم واهلبیت رسول بودند وبر ائمه 11نفر آل بیت وبر علما وتابعین وسلف صالح امت بر شیخ السلام ابن تیمیه و امام محمدبن عبدالوهاب وائمه 4مذهب فقهی اهلسنت وپیروانشان ومجاهدان اسلام وبرتمام موحدان ومجاهدان راه حق و مبلغان دین اسلام در دنیای حقیقی و مجازی در تمام ادوار تاریخ بشریت.

noor.haq
    مشارکت کننده

السلام علیکم. درود ورحمت الله بر انبیا و رسولان الهی واولیا واصحابشان وخصوصا اصحاب وشاگردان جان بر کف ومخلص ومومن رسول الله وبر آل بیت ایشان خصوصا امهات المومنین که یاور وهمسر وناموس وهمدم واهلبیت رسول بودند وبر ائمه 11نفر آل بیت وبر علما وتابعین وسلف صالح امت بر شیخ السلام ابن تیمیه و امام محمدبن عبدالوهاب وائمه 4مذهب فقهی اهلسنت وپیروانشان ومجاهدان اسلام وبرتمام موحدان ومجاهدان راه حق و مبلغان دین اسلام در دنیای حقیقی و مجازی در تمام ادوار تاریخ بشریت.

در حال نمایش 12 نوشته (از کل 42)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.