درخواست از اهل سنت برای مناظره در هر موضوعی

Home انجمن ها پیشنهادات، انتقادات و اخبار تالار درخواست از اهل سنت برای مناظره در هر موضوعی

این جستار شامل 41 پاسخ ، و دارای 12 کاربر است ، و آخرین بار توسط  noor.haq در 8 سال، 10 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 42)
  • نویسنده

yaalimadad
    کاربر
    با سلام
    اینجانب سید محمد باقر پوسایی،تمام علما،مولوی ها و طلاب و افراد عوام اهل سنت را مناظره در هر بحثی که خواستند مطلبم و دعوت میکنم.
    ایدی بنده در نیمباز:mposaiy
    ایمیل بنده:[email protected]
    چند بار با نویسندگان این سایت بحث کردم اما میخواهم مناظره انلاین انجام دهیم و در فضای مجازی هم منتشرش کنیم
    با تشکر
    سید محمد باقر پوسایی

alishia602
    کاربر
    من هم ازتمام عزیزان کاربر اهل سنت درخواست مناظره دارم

zzz
    کاربر
    وای چقدر اهل سنت ترسیدند و چقدر شما شجاع هستید!! اینگونه که شما سینه سپر کرده اید خدایی ناکرده کسی فکر می کند واقعا بر حق هستید و واقعا دستتان پر است. شما اگر واقعا دستتان پر بود اینگونه مناظرات زنده را از رسانه های ملی خویش پخش می کردید تا مردمتان بیشتر به حقانیت شما پی ببرند، ولی می بینیم که حتی سایتهای اهل سنت را از ترس خود مسدود می کنید. آری در فضای اینترنتی ضایع شدن شما(همانطور که بارها در همین سایت ضایع شده اید) اشکالی ندارد و کسی از عوام شیعه متوجه این موضوع نمی شود و اصلا عوام مقلد به این سایت اهل سنت فیلتر شده کاری ندارند و شما هم که آب مرده شور خانه به صورت زده اید و هیچگاه از ضایع شدن خجالت نمی کشید و به روی مبارک خود نمی آورید و همچنان با پرویی تمام همان اراجیف سابق و همیشگی خود را تکرار می کنید. البته شاید هم بیکار هستید. تمامی این بحثها و شبهات مربوط به روافض در همین سایت پاسخ داده شده و نیازی به بحثهای مکرر و بی سر و ته با شما نیست.(چون طبق حدیث: جواب احمق سکوت است) و در خانه اگر کس است یک حرف بس است. در این سایت بیش از یک حرف زده شده و بیش از اینها دروغ و پوشالی بودن مذهب شیعه نشان داده شده و برای کسی که جویای حق باشد کافی بوده است. شما معلوم نیست چه قصد و نیتی دارید. به هر حال شما عددی نیستید و بزرگان شما همچون دکتر قزوینی هم بارها ضایع شده است.

shariati
    کاربر
    نکنید از این کارا ! حیف میشید بابا ای ادم های عالم فداکاران بزرگ الان امدید که مبارزه طلبی کنید خو شما که اینقدر ادم های دانشششششششششششششششششمندی هستید برید احادیث خودتو ن اول دستبندی کنید مشخص کنید اصلا منطورتون از حدیث ضعیف یعنی چی و بگید چرا باید در فقه شما مبنای کار بر اساس احادیث ضعیف باشه و احادیث صحیح خودتون رو با احادیث ضعیف خودتون رد میکنید ؟؟ شما دیگه چرا مثل حرف شما مثل ادمیه سیکل نداره میخاد بره با یه دکتری رشته خودش بحث کنه به نطرتون چنین کاری ممکنه شما که چند صد ساله نتونستید احادیث کتب خودتون رو بررسی کنید اونوقت دعوت به مناظره میکنید؟ اونم چه کسایی کسایی که سایت ولی عصر رو به کاربرای این سایت معرفی میکنند ؟؟؟ سایتی که کامنت های پاسخ کاربران رو پاک میکنه شما لازم نیست اینجا این کارار و بکنید تو سایت خودتون کامنتها ی جواب رو پاک نکنید رو که ندارند ؟؟طفلیا؟
    هروقت کتاب احادیث صحیح تون رو داشتید و فقه تون بر اساس همون احادیث صحیح خودتون بود نه ضعیفاش؟ اونوقت تازه میشه شما را به حساب اورد؟؟ وسلام

payam-fire
    کاربر
    lol..lolمحمد باقر مپوسای معروف به مختار ثقفی lol..lol

بحث هایی با نویسنده های این سایت داشتی میشه نشون بدی چه بحث های!!!

ایا به نتیجه ای هم رسیده ای ؟؟؟

پیشنهاد میکنم گشتی در تالار بزن و بعد بیا هل من مناظره را به سر بکش

..

.

.

جواب این 2 بنده خدا رو هم بده lol

aliomare44
    کاربر
    سلام آقای محترم خاهشاوقتی حرف میزنی با سند ومدرک حرف بزن تو نمیتونی سایت ولیعصر رو بدون دلیل متهم کنی

alishia602
    کاربر
    سخنان چند تن از این کاربران بسیار پوشالی است ونیاز به پاسخ نیست من باز دعوت میکنم به مناظره منتظرم

alishia602
    کاربر
    سلام کاربران عزیز اهل سنت خاهشا بیایید ومناظره کنیم از مهدویت گرفته تا امامت وغیره بیایید خاهشا

aliomare44
    کاربر
    خاهشا از مدیر سایت تقاضا دارم مناظرات آقای ملازاده؛درشبکه المستقله رو بزارن تو سایت تا مردم ببینند؛وقضاوت کنند خاهشا

aliomare44
    کاربر
    خاهشا از مدیر سایت تقاضا دارم مناظرات آقای ملازاده؛درشبکه المستقله رو بزارن تو سایت تا مردم ببینند؛وقضاوت کنند خاهشا

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    کافی است در سایت نام بنده را جستجو کنید.میاید
    همین الان در تالار هستم.هیچ کسی را ندیدم که پاسخ به مطالبم را درست حسابی بدهد
    کدام دو بنده خدا؟
    با تشکر
    یا علی مدد
    http://posaiy.chata.ir

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    تمامی برادران اهل سنت را به مناظره دعوت میکنم
    برای اینکه نیاز به نام کاربری نداشته باشید مناظرات را در این چت روم برگزار میکنیم
    http://posaiy.chata.ir
    با تشکر
    یا علی مدد

abdollah1990
    کاربر

با سلام برادرم اولا : لطفا پاسخ بده که فرق بین شما که یا علی مدد می گویید با اهل مکه زمان مبعوث شدن پیامبر در چه چیزی می باشد ؟؟

چون طبق نص ایه قران آنها الله را قبول داشتند و هم می شناختند .

اما طبق ایه 18 یونس (وَيَقُولُونَ هَـٰؤُلَاءِ شُفَعَاؤُنَا عِندَ اللَّـهِ) می گفتند اینها شفیعان ما در نزد الله می باشند .

و طبق ایه 3 زمر (مَا نَعْبُدُهُمْ إِلَّا لِيُقَرِّ‌بُونَا إِلَى اللَّـهِ زُلْفَىٰ) می گفتند : که اینها ما را به خدا نزدیک می کنند .

و تا پاسخ ندهی دست بردار نیستم .

abdollah1990
    کاربر
    دوما : شما در قسمت شبهات فاطمیه هم همین ادعا کرده بودی و از اهل سنت خواسته بودی شبهات خود را مطرح کنند !! و من چند سوال مطرح کردم چرا پاسخ نمی دهی ؟؟؟ و فقط بلدی که به دروغ ندای هل مبارز سر بدهی !!! و از روی بخار معده در توهم افتاده ای !!!

و اگر واقعا میتوانی پاسخ بدهی به این سوال که اساس مذهب شما را تشکیل می دهد !! و سرچشمه ی تمام اختلافات می باشد به طور واضح و روشن و بدون فلسفه بافی و مغلطه بازی پاسخ بده تا خوانندگان این سایت قضاوت کنند و بهتر از مناظره آنلاین می باشد . چون در آنجا کسی نیست قضاوت کند و هر طرف خود را برنده می داند . و باد در گلو می اندازد و می گوید من آنم که رستم بود پهلوان !!! این گوی و این میدان .

abdollah1990
    کاربر

لطفا به این سوال پاسخ بدهید و پس از پاسخ مستند به قران و مرتبط با موضوع امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر که دادید سوالات بعدی را مطرح خواهم کرد .

چرا برای معرفی دشمنی ابولهب با پیامبر یک سوره کامل با نام ابولهب در قران وجود دارد ولی از امامت که به گفته علمای شما یک اصل دینی است ، یک سوره و یا یک ایه با نام و تعداد امامان وجود ندارد ؟؟

برای معرفی چگونگی تولد عیسی و معرفی داستان یوسف و داستان نوح ایات صریح واضح و روشن در قران وجود دارد ایا مسئله امامت که به گفته علمای شما یک اصل از اصول دین است ارزش ان کمتر از این مسائل بود که با ایات واضح و روشن و با نام و تعداد امامان در قران نیامده است .

اگر جزو ارکان ایمان هم می بود خداوند در ایه 177 سوره بقره ارکان ایمان را به صراحت بیان نموده

1-ایمان به خدا

2- ایمان به رسولان

3- ایمان به کتب الهی

4 – ایمان به ملائکه

5 – ایمان به معاد.

و ایمان نداشتن به همین 5 مورد را در ایه 136 نسا جزو ضلالت و گمراهی دانسته ولی از ایمان به امامت چیزی نگفته است .

و همچنین در اول سوره مومنون و دیگر ایات اوصاف مومنین به صراحت بیان شده ولی باز هم از امامت خبری نیست .

با توجه به اینکه خود خداوند قادر متعال حفاظت قران را تضمین نموده است (9حجر).

منتظر جواب با دلیل و مستند به ایات قران ، در رابطه با امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر مثل آیات نبوت و معاد هستم.

و به گفته بعضی علما ایا امکان دارد امامت جزو اصول دین نباشد و اصول مذهب تشیع باشد ؟؟

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 42)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.