گفتاری در مذمت کوردلان به ساحت پاک ام المومنین عائشه صدیقه

Home انجمن ها امهات المومنین گفتاری در مذمت کوردلان به ساحت پاک ام المومنین عائشه صدیقه

این جستار شامل 52 پاسخ ، و دارای 10 کاربر است ، و آخرین بار توسط  ناشناس در 8 سال، 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 53)
  • نویسنده

محمد قدیم
    کاربر
    2یک سوال از شما فرض کنیم موقع جنگ جمل علی از شما دعوت در سپاه او باشد و عایشه هم دعوت میکند به سپاه او برویدکدام را قبول میکنید؟

محمد قدیم
    کاربر
    درجنگ جمل حدود 17000 نفر مسلمان کشته شدند علی دوست پیامبر وعایشه به قول شمامادر مومنان.حق با کدام؟؟؟

محمد قدیم
    کاربر
    یا (مادرها میگویند پسر عاقت میکنم) منرا ببین که باید به شما ادبیات یاد بدم.

محمد قدیم
    کاربر
    3حدیثی که ذکر کردید کاملا درست.و نشان دهنده خصومت حضرت فاطمه و عمر و جمله فاطمه فقط یک تهدید مثل:( اگر اینکار نکنی من خودم را میکشم)
    عجب.چه جالب.اون وقت تو از کجا این رو تفسیر کردی یعنی دشمنی؟.من دارم از کتب شما میارم.نوشته یقه عمر را گرفت.سبحان الله سیده النساء؟.ثانیا کی گفته 17000 نفر کشته شدن میشه دلیل و مدرت رو بگی؟.ثانیا همه رو تو یک پیام بگو چون اصلا نمیخوام وقتم رو برای امثال شما هدر بدم

محمد قدیم
    کاربر
    شما شیعیان را به دجال شبیه کردید ولی اهل سنت برادران ما هستند و احترامشان برما واجب.

محمد قدیم
    کاربر
    اگر در یک پیام نمیدم اشکال از کامپیوترم.اصلا 1 نفر کشته شده اونم کور,کر, شل بوده .خون یک نفر مثل خون همه عالم. شما جواب بده در کدام سپاه؟؟؟
    تا ببینید چگونه از قرآن فراری اند!

آیات بیار

برات روایت میارن و وجب به وجب صحنه درست میکنند و اسم و آدرس آدم هم درست می کنند تا فیلمهای هالیوودی درست کنند همون فیلمهایی که صحنه های خیالی و خونین داره و ربطی به دین خدا نداشته و نداره مثل صحنه ی به صلیب زدن عیسی که آدم راس راستی باورش میشه و گریه ش میاد که عیسی با جسمی زخمی بر صلیب زده شده!!

صحنه های بافته ی شیعه همه همین شکلیست که امامی را اول میکشه بعد میگه خونش فلان کرد و بهمان!!

نمیگه اگه امام کاری ازش ساخته بود چرا دمار دشمنانش درنیاره و بذاره بکشنش!؟
    یا میگه امام زمان کسی بر او چیره نمیشه چون ملایکه همراهشه ولی در عالم واقعیت می گویند : قایم شده چون کشته میشه!!
    و طفلک اون امام زمان خیالی هنوز خیال می کنه سربازان بنی عباس دارند دنبالش می گردن!!

شما شیعیان را به دجال شبیه کردید ولی اهل سنت برادران ما هستند و احترامشان برما واجب.

تشیع گرایی افراطی اگر در شما دیده نشه ما هم شما را برادر خود می بینیم.
    اگر شما امام و رهبرتان قرآن باشد حتما با هم با این امام بیعت کرده ایم و حاجتی به دشمنی نیست.
    ولی تشیع افراطی دهها اصول ساخته و بافته دارد که خلاف قرآن است و ما با دشمنان قرآن نمی توانیم کنار بیاییم.

محمد قدیم
    کاربر
    اقای أمة الله إبراهيم خداییش خودت فهمیدی چی گفتی؟ ما داریم درباره عایشه صحبت میکنیم شما گیر دادی به هالیوود وحضرت عیسی و بنی عباس!!!!

محمد قدیم
    کاربر
    در مورد جنگ جمل وصفین ایه بیارم؟عزیزم ان موقع پیامبر فوت کرده بود.خوبی شما؟؟؟

محمد قدیم
    کاربر
    1حقایقی از جنگ صفین وجمل مولف ایوب گنجی (سنی)2تاریخ طبری3سیر اعلام النبیاجلد2(سنی)4البدایه والنهایه جلد7(سنی) ……….

محمد قدیم
    کاربر
    اینها فقط تعدادی از کتب اهل سنت.فقط احادیثی هست که اگر بنویسم دوباره لغو عضویت میشم.

در مورد جنگ جمل وصفین ایه بیارم؟عزیزم ان موقع پیامبر فوت کرده بود.خوبی شما؟؟؟

خوب؟ بعد از وفات پیامبر بایستی دلخور وفات پیامبر هم نبود چون دین ثابت و کامل باقیست چه رسد به اینکه به پسرعموش بچسپید که تازه اگر اون جنگهای هالیوودی ( که نفهمیدیم نویسنده ی حقیقیش یا راویانش کی بوده جز اسمهای مرکب عجیب و غریب با تاریخ تولدهای متغیر! ) به اثبات هم برسه باز خواهم گفت: مقصر حاکم وقت است که یا صلاحیت حکومت داری نداره یا خودش باعث جنگ میشه. مثل ایران که حکومتهاش می دونستند جنگ باعث سرگرمی ملت میشه برای همین ملت را به جنگ سرگرم می کردند. و البته دولت جنایتکار آمریکا هم با این بازیها حمله به کشورها را تجویز می کنه ! پس هر جنگ و کشتاری مقصر حکومتهاست. تازه حکومت امام علی با اون روایتهای ساختگی ( من که قبولش ندارم ) بدست کودتاچیان سرکار اومد! یعنی صلاحیت یک حکومت سالم را پیدا نکرد. درست مثل حکومتهای موقت بعد از کودتاها یا میشه گفت: حکومت نظامی!
    اینهم نتیجه ی قبولی روایات شما!
    اما من می گویم : بس است نبش قبرهایی که صاحبانش فسیل شدند یا اصلا نه قبری و نه صاحبی درکاربوده! به دین خدا در قرآنش توجه کنید نه فلان کتاب در فلان قرن !

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 53)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.