وقتی که در کشتی دچار تلاطم امواج دریا شدی مقداری خاک حسین همراهت داشته باش

Home انجمن ها شرکیات. توسل، شفاعت و بدعت وقتی که در کشتی دچار تلاطم امواج دریا شدی مقداری خاک حسین همراهت داشته باش

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mojahed.din در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده

mojahed.din
    کاربر
    میگوید هرگاه در کشتی بودی و دریا دچار امواج شد مقداری از خاک قبر حسین را داخل دریا بریز تا دریا ارام بگیرد

این نوع شرک روافض بسیار جدید و تر و قبیح تر از شرک مشرکان زمان پیامبر صلی الله علیه وسلم است برای اینکه در زمان پیامبر وقتی مشرکان دچار امواج دریا می شدند می فهمیدند که خدایانشان کاری از دستشان بر نمی آید و فقط الله را به فریاد میخواندند ولی این روافض قبر پرست بسیار از آن مشرکان در شرکشان پیش رفته اند تا جایی که وقتی دچار بلا و مصیبتی میشوند از الله کمک نمی گیرند چون خدا را از خود دور می بینند و به جای الله از بندگان خدا کمک میگیرند

‏ فَإِذَا رَكِبُوا فِي الْفُلْكِ دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ فَلَمَّا نَجَّاهُمْ إِلَى الْبَرِّ إِذَا هُمْ يُشْرِكُونَ (65 عنکبوت )

‏ هنگامي كه سوار كشتي مي‌شوند خالصانه و صادقانه خداي را به فرياد مي‌خوانند . سپس هنگامي كه خدا آنان را نجات داد و سالم به خشكي رساند ، باز ايشان شرك مي‌ورزند.

شرک که شاخ و دم ندارد…‏‏

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    حالا اگر یه نفر گفته باشد که اگر در همان کشتی دچار تلاطم شدی، صحیح بخاری را همراه داشته باش تا به امان برسی، تکلیفش چیه؟

شرک؟کفر؟الحاد؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام . اولا :برادرم خجالت نکشیدی از این پاسخی که دادی ؟؟

سوال خیلی واضح و روشن می باشد و چون پاسخی نداری مجبور شدی مغلطه بازی کنی و بحث را به انحراف بکشانی .

و از همین نحوه پاسخ دادن شما معلوم می شود که نمی توانی از عقیده ات دفاع کنی .

دوما : هر حدیث و روایتی که بگوید اگر فلان کتاب را در کشتی به همراه داشته باشی در تلاطم نجات پیدا می کنی ، کذب و دروغ بوده و ما به دیوار می زنیم .

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    عیلک السلام.

روحت نیز مانند روانت شاد.
    خجالت برای چی؟ برای اینکه بخاری ساکن دریاست؟
    بکوب به دیوار. خرافات میدانی؟ ما نمیدانیم.

اگر در دریا بودی و متلاطم شد و تابوت بنی اسرائدل را داشتی و به آب انداختی و آرام شد این را هم به دیوار میکوبی؟ اگر نام خدا را بردی و آرام شد؟ نام را بردی. ذات خدا را مه به آب نزدی. چه میکنی؟

حقيقت جو
    کاربر
    اینجا هم مطلب نوشتی که حماقتت در هر موضوعی نمود پیدا کنه؟ آفرین خوبه ادامه بده.

((خجالت برای چی؟ برای اینکه بخاری ساکن دریاست؟))

برادر عبدالله اشتباه کردن ازت سوال پرسیدن آخه تو اصلا خجالت نمیدونی چی هست که بخاد بکشی یا نکشی.

((بکوب به دیوار. خرافات میدانی؟ ما نمیدانیم))

واسه همین میگم مرتب حماقتت نشون داده میشه دیگه. ادامه بده.

((اگر در دریا بودی و متلاطم شد و تابوت بنی اسرائدل را داشتی و به آب انداختی و آرام شد این را هم به دیوار میکوبی؟ اگر نام خدا را بردی و آرام شد؟ نام را بردی. ذات خدا را مه به آب نزدی. چه میکنی؟))

هرچی که خداوند و رسولش فرموده باشه بهمون آرامش میده میزاریم رو چشم هرچی هم ی مشت ابلهی مثل تو گفته باشن میکوبیم به دیوار. شیرفهم شد؟

والسلام

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    چون اصرار داری که هویت خود را فاش کنی من هم مثل خودت مینویسم.

عزیزم شما که با آهوی در عسل مانده نسبت خونی داری به این نکته دقت کن که عادت کردید هر موضوعی که یه جوری به حضرت رسول و خاندانش مرتبط میشود را به خرافات بچسبانید. چرا؟ چون در این خاندان یکسری افراد که معبود شما هستند جایی ندارند.

این خدا میتواند در یک تابوت سکینه قرار بدهد در یک خاک نمیتواند؟

تو در دین جعلی و آبگوشتی خودت این را معتقدی که پیامبر فرق بین جبرئیل و شیطان را نمیدانست. چرا و از کجا؟ از آنجا که غرانیق را گفت.

همین پیامبر اگر گفته باشد فلان چیز را اگر به دریا بزنی ساکن میشود قبول مکنی یا نه؟

.

اما پیامبر من معصوم است. هرچه که بگوید همانی است که خدا گفته و این عصمت تفکیک هم ندارد. مثل پیامبر شما عروس باز هم نیست. مطرب دوست هم نیست. حالا این پیامبر یا جانشینانش که مثل خودش هستند اگر بگویند این کار ا بکن دریا ساکن میشود، ما انجام میدهیم. نمیگوییم لیهجر.

حقيقت جو
    کاربر
    اینک این شما و این هم گوشه دیگری از حماقت های عبدالشیطان بزرگ.

((عادت کردید هر موضوعی که یه جوری به حضرت رسول و خاندانش مرتبط میشود را به خرافات بچسبانید. چرا؟ چون در این خاندان یکسری افراد که معبود شما هستند جایی ندارند))

ما اهل سنت معبودی جز خداوند نداریم ظاهرا شما خودتون 14 خدایی ها رو با ما اشتباه گرفتین. درضمن ما مثل جنابعالی عقده ای و کینه ای نیستیم و اهل بیت در دلهای ما جاشون محفوظه ولی در حدی که بودن نه در حد اکاذیبی که شما دربارشون درآوردین.

((این خدا میتواند در یک تابوت سکینه قرار بدهد در یک خاک نمیتواند؟))

هیچکس نگفته نمیتونه گفتیم نکرده این کارو.

((تو در دین جعلی و آبگوشتی خودت این را معتقدی که پیامبر فرق بین جبرئیل و شیطان را نمیدانست. چرا و از کجا؟ از آنجا که غرانیق را گفت))

اهل سنت دینشون رو از قرآن و سنت رسول گرفتن تمام اعتقاداتشون هم جهت قرآنه حالا اگه قرآن از نظرت جعلیه این دیگه مشکل توئه. اگه به حدیثی هم میخای ایراد بگیری کامل بیارش تا بررسی بشه.

((همین پیامبر اگر گفته باشد فلان چیز را اگر به دریا بزنی ساکن میشود قبول مکنی یا نه؟

قطعا قبول میکنم.

((اما پیامبر من معصوم است. هرچه که بگوید همانی است که خدا گفته و این عصمت تفکیک هم ندارد. مثل پیامبر شما عروس باز هم نیست. مطرب دوست هم نیست. حالا این پیامبر یا جانشینانش که مثل خودش هستند اگر بگویند این کار ا بکن دریا ساکن میشود، ما انجام میدهیم. نمیگوییم لیهجر))

این مواردی که گفتی یه مشت شبهه پوچه که هزاران بار جوابش داده شده.

مساله دقیقا همین جاست که پیامبر همچین چیزایی نگفته و اهل بیتش هم قطعا تابع ایشون بودن در نتیجه اینا رو علمای کذاب شما برای ضربه زدن به اسلام و ساخت یک مذهب من درآوردی از خودشون جعل کردن.

والسلام

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    شما که مال این حرفها نیستی اما برو پیش بزرگترت بپرس که تعریف عبادت چیه بعد بیا اینجا بنویس. بعد بگو که 14 خدایی.

باز این خوبه تعدادش معلوم و محدود است. 120 هزار صحابه که اگر به هر کدومشون بگی تو با مخ میری جهنم به معنای 120هزار خدایی بودن است. نیست؟

شما میگی نکرده ما هم میگیم انجام داده. منتها گیر همونیه که گفتم. هر چیزی که یه جوری به خاندان پیامبر که برخی از خدایان شما عضوش نیستند میربوط بشه مساوی است با خرافات.

غرانیق را نشنیدی؟ نخوندی؟

من نگفتم که قرآن جعلیه. گفتم طبق غرانیق پیامبر فرق بین جبرئیل و شیطان رو نمیدونسته و حاصلش به تو مربوط میشه.

شبهه پوچ را هم در بخاری و مسلم بگردی پیدا میکنی. لیهجر و …. .

.

راحت باش.

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.