نمنه ای کوچک از تحریفات کتاب های اهل سنت

Home انجمن ها بررسی مسائل تحریف کتاب ها نمنه ای کوچک از تحریفات کتاب های اهل سنت

این جستار شامل 18 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mohammad در 8 سال، 10 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 19)
  • نویسنده

mohammad
    مشارکت کننده

+اما با این وجود معاویه و سپاهیانش در اجتهاد خود معذور می‏باشند
    _اجتهاد کرد با علی جنگید و هزاران نفر را کشت
    _اجتهاد کرد عمار را کشت
    _اجتهاد کرد قتل عمار را تقصیر حضرت علی انداخت
    _اجتهاد کرد خلافت را تبدیل به پادشاهی کرد
    _اجتهاد کرد با وجود زنده بودن صحابه بدری یزید را خلیفه کرد
    _اجتهاد کرد سه بار از دستور پیامبر تخلف کنه و پیامبر فرمودند خدایا شکم و را هرگز سیر نکن
    _اجتهاد کرد حجر بن عدی را کشت
    _اجتهاد کرد یاران حجر را هم کشت
    _اجتهاد کرد مغیره را والی کرد
    .
    .
    .
    معاویه خسته نباشی دلاور،خدا قوت پهلوان!!!!میترسم معاویه این همه اجتهاد کرده خسته شده باشه
    _درباره قاتلان عثمان هم بر این باور هستی که انها هم اجتهاد کردند؟؟؟
    _شیعه هم اجازه داره از این نوع اجتهاد ها کنه؟یا مرگ خوبه برای همسایه اجتهاد خوبه برای فقط معاویه!اجازه همچین اجتهاد هایی را برای دیگران قبول داری یا اسمان باز شده و معاویه را با همچین اجتهاد هایی انداخته زمین و دیگران حق همچین کار هایی ندارند ،تخمشو مخل خورده.
    خودتو به تجاهل نزن.

سیدنا عمر
    مشارکت کننده

نوشته اید:یک مقام علمی داریم یک مقام معنوی شهادت.یک نفر ممکن بی سواد باشه ولی در راه خدا شهید بشه همچین شخصی با اینکه مقام بالایی دارد ولی حرف او در بررسی سند حجت نیست.من به مقام علمی البانی کار دارم نه اینکه شهید شده یا نه.اگر مقام علمی احمد سیاد بالاتر از البانی است لطفا کتب رجالی ایشان را به من معرفی کنید.

پاسخ:خواهش میکنم

شیهد کتاب 150 جلدی بحار الظلمات (بحار الانوار) باقر مجلسی را بررسی و مطالعه می کند. ایشان بعد از تحقیق این کتاب فرمودند که 13 حدیث صحیح را در داخل این کتاب دیدم و آنهم از اهل سنت دزدیده بودند.

نوشته اید:اگر به نظر شماابن حجر عسقلانی و حاکم و الجیلی و شعيب الأرنؤوط بودایی هستند که هیچ،اگر نیستند با همچین سوال هایی شان خود را پایین نیاورید.

پاسخ:شما گفتید من از بودایی ها روایت آورده ام من گفتم واقعا؟؟؟

نوشته اید:لعنت خدا تا ابد بر دروغگویان.الهی امین یا رب العالمین

پاسخ:آمین

نوشته اید:کجا ثابت کردید؟ ،منظور شما از ثابت کردند همان رد کردن سخنان و احادیث اهل سنت و اینکه ابومعاویه از غیر الاعمش حدیثش مضطربه؟

پاسخ:https://i0.wp.com/s12.postimg.org/iysdwoaf1/Untitled.png

نوشته اید:کسی که حضرت علی را سب میکند منافق هست یا نه؟بدون طفره رفتن صریح جواب بده

پاسخ:کسی که بغضش را دارد

لقد عهد إليَّ النبيُّ صلَّى اللهُ عليهِ وسلَّمَ – النبيُّ الأميُّ – أنَّهُ لا يُحِبُّكَ إلا مؤمنٌ ولا يَبْغَضُكَ إلا منافقٌ قال عَدِيُّ بنُ ثابتٍ أنا من القرنِ الذين دعا لهمُ النبيُّ صلَّى اللهُ عليهِ وسلَّمَ .
    الراوي:علي بن أبي طالب المحدث:الترمذي المصدر:سنن الترمذي الجزء أو الصفحة:3736 حكم المحدث:حسن صحيح

لعنَ اللهُ منْ سبَّ أصحابِي السيوطي الجامع الصغير 7278
    الألباني صحيح الجامع 5111
    مَن سَبَّ أصحابى فعليه لعنةُ اللهِ الألباني تخريج كتاب السنة1001
    من سبَّ أصحابي ، فعليه لعنةُ اللهِ ، و الملائكةِ ، و الناسِ أجمعِينَ الألباني صحيح الجامع 6285

نوشته اید:ابن تیمیه هم صوفی؟البانی صوفی؟الارنووط صوفی؟

پاسخ:خیر ایشان صوفی نبودند

سیدنا عمر
    مشارکت کننده

نوشته اید:_اجتهاد کرد با علی جنگید و هزاران نفر را کشت
    _اجتهاد کرد عمار را کشت
    _اجتهاد کرد قتل عمار را تقصیر حضرت علی انداخت
    _اجتهاد کرد خلافت را تبدیل به پادشاهی کرد
    _اجتهاد کرد با وجود زنده بودن صحابه بدری یزید را خلیفه کرد
    _اجتهاد کرد سه بار از دستور پیامبر تخلف کنه و پیامبر فرمودند خدایا شکم و را هرگز سیر نکن
    _اجتهاد کرد حجر بن عدی را کشت
    _اجتهاد کرد یاران حجر را هم کشت
    _اجتهاد کرد مغیره را والی کرد

پاسخ:من فکر کنم با دیوار حرف بزنم بهتر باشد تا با شخصی که حرف متوجه نمیشود

نوشته اید:درباره قاتلان عثمان هم بر این باور هستی که انها هم اجتهاد کردند؟؟؟
    _شیعه هم اجازه داره از این نوع اجتهاد ها کنه؟یا مرگ خوبه برای همسایه اجتهاد خوبه برای فقط معاویه!اجازه همچین اجتهاد هایی را برای دیگران قبول داری یا اسمان باز شده و معاویه را با همچین اجتهاد هایی انداخته زمین و دیگران حق همچین کار هایی ندارند ،تخمشو مخل خورده.
    خودتو به تجاهل نزن.

پاسخ:قاتلان عثمان جز اصحاب پیامبر بودند؟
    رسول الله راجع به قاتلان عثمان حدیث گفته؟
    رسول الله راجع به قاتلان عثمان فرمود آن ها را هدایت کننده برای دیگران قرار بده؟
    سیدنا علی برای قاتلان عثمان طلب مغفرت کرد؟

برای مسمانان خوب است نه برای غیر مسلم

جاهل همان کسی است که به اصحاب رسول الله طعن وارد می کند

این کلام آخرم با شماست فعلا

mohammad
    مشارکت کننده

+شما گفتید من از بودایی ها روایت آورده ام من گفتم واقعا؟؟؟
    _ادم خوبه یک جو حیا داشته باشه،عین جمله من”مگر من نظر علما بودایی را اوردم”ان “مگر” اول جمله راندیدی یا خدا پرده جلوی چشمهایت کشیده کدام ادم عاقلی میگه ابن حجر بودایی.
    _یک دعا دیگه میکنم دوباره امین بگو
    _خدا پدر و مادر ادم دروغگو را لعنت کند.الهی امین یا رب العالمین
    +شیهد کتاب 150 جلدی بحار الظلمات (بحار الانوار) باقر مجلسی را بررسی و مطالعه می کند. ایشان بعد از تحقیق این کتاب فرمودند که 13 حدیث صحیح را در داخل این کتاب دیدم و آنهم از اهل سنت دزدیده بودند
    _نظر 4 تا از بزرگان اهل سنت و پیروان سلف صالح را بیار که احمد سیاد از البانی بیشتر علم داره.من میپذیرم
    +کجا ثابت کردید؟ ،منظور شما از ثابت کردند همان رد کردن سخنان و احادیث اهل سنت و اینکه ابومعاویه از غیر الاعمش حدیثش مضطربه؟
    _عبدالرحمان بن سابط تلمذ کرده نزد سعد.تصحیح البانی را اوردم.
    +کسی که بغضش را دارد
    _علی را سب میکردند ولی بغضش را نداشتند؟
    +من سبَّ أصحابي ، فعليه لعنةُ اللهِ ، و الملائكةِ ، و الناسِ أجمعِينَ الألباني صحيح الجامع 6285
    _درباره مغیره هم همچین نظری داری؟
    +خیر ایشان صوفی نبودند
    _بقیه صوفی بودن قبول نداشتی پس چرا احادیث اینها را قبول نداری؟
    +قاتلان عثمان جز اصحاب پیامبر بودند؟
    _پ ن پ بتمن و هالک و مرد عنکبوتی بودند.
    +این کلام آخرم با شماست فعلا
    _مواظب باش دوباره غافل نشی.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 19)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.