ناراحتی و شادمانی شیعه ها در چیست؟

Home انجمن ها اهل بیت ناراحتی و شادمانی شیعه ها در چیست؟

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هابیل در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • نویسنده

هابیل
    کاربر

وقتی که به شیعه ها می گوییم بیایید تنها به درگاه خدا دعا کنیم و اورا به تنهایی بخوانیم ناراحت ومشمز می شوند  ومار ک وهابیت می چسبانند

anshgm
    کاربر

سلام

مسلمانان پیرو آیات قرآن هستن زیرا که آخرین کتاب آسمانی است.

در سوره مائده آیه 35 می خوانیم:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اتَّقُواْ اللّهَ وَابْتَغُواْ إِلَيهِ الْوَسِيلَةَ وَجَاهِدُواْ فِي سَبِيلِهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ

سوال: منظور از وسیله چیست؟ مگر خداوند متعال نفرموده : به سوی من وسیله جستجو کنید؟

پس استفاده از وسایل صحیح نه تنها خواندن غیر خدا نیست که دستور او است.

اگر هدف، خواندن آن وسیله باشد قطعاً شرک است. اما اگر هدف از خواندن وسیله خدا باشد(چنانکه خودش دستور داده) انجام فرمان الهی است.

درود

هابیل
    کاربر

اما وقتی که به آنها گفته شود برویم فلان دعایتان رابخوانیم ( که در آن در مقابل بندگان ضعیفش دعا می شود ) سریعا شادمان و خوشحال می شوند  و طرف را شیعه ی واقعی  می پندارند!!!

وَإِذَا ذُكِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِينَ لَا يؤْمِنُونَ بِالْآخِرَةِ وَإِذَا ذُكِرَ الَّذِينَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ يسْتَبْشِرُونَ(الزمر/45)
    و چون از  خدا به تنهايي ياد شود دلهاي کساني که به آخرت ايمان ندارند ناراحت  مي‏گردد و چون کساني غير از او ياد شوند بناگاه آنان شادماني مي‏کنند

راستی هابیل میگم بیا با هم رفیق شیم کم کم داره ازت خوشم میاد آدرس ایمیل من اینه[email protected]

puyan
    کاربر

سلام

ظاهرا تعصب مسوولين سايت اجازه گفتگوي آزاد بين كاربران را نميدهد . من دو بار است در اين تاپيك مطلب مينويسم ولي حذف ميشود در حاليكه نوع نگارش نوشته من انطباق كامل با نوع نوشته آغار كننده اين تاپيك دارد .

بر این روش و فکر باید تاسف خورد.

متاسفم

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.