مناظره شیطان با خمینی!!!

Home انجمن ها گفتگوی ازاد مناظره شیطان با خمینی!!!

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  محب خاتم در 9 سال، 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

محب خاتم
    مشارکت کننده

مناظره شیطان با خمینی !!!روزی شیطان بر خمینی وارد میشود.پس شیطان میگوید: السلام علیکم ای سرورمخمینی جواب میدهد: وعلیکم سلام و تو کیستی؟شیطان: شاگردت هستم!خمینی: چه میخواهی؟شیطان:سرورم میخواهم به من تعلیم و اموزشی بدهی!خمینی: چه تعلیمی ؟شیطان:سرورم از روزی که خداوند آدم را خلق کرد من هم بیکار نماندم و مشغول فریب دادن و اغوای فرزندان ادم شدم و انها رو به معصیت میکشانم ولی متاسفانه انها بعد از مدتی نادم و پشیمان شده و به درگاه خداوند توبه میکنند و چیزی غیر از رسوایی و خواری برای من نمیماند ولی شما سرورم و پیروانت ، مردم را به معصیت و گناه به جهت اینکه به خداوند نزدیک مبشوند رو دعوت میکنید پس انها معصیت میکنند ولی توبه نمیکنند و پیش انها عزیزی و کسی دشمن تو نیست!!!انها رو به صیغه موقت که همانا زنای رسمی است دعوت میکنی و از نقل قول عالمان بزرگوارتان که اساتید ماهم بوده به انها میگویی که صیغه موقت)زنا( ،،مارو به خداوند نزدیک میکند ولی اکثر انها هیچوقت توبه نکردندمثلا یکی از ان اساتید بنده وشما سرورم،،اقای فتح الله كاشاني بوده که در تفسير منهج الصادقين از پيامبر-صلي الله عليه و آله- روايت مي كند كه:« فرمودند كسي كه يك مرتبه صيغه كند به مقام امام حسين ميرسد و كسي كه دو مرتبه صيغه كند به مقام حضرت امام حسن مي رسد، وكسي كه سه مرتبه صيغه كند به درجه مولا علي-مي رسد، وكسي كه چهار مرتبه صيغه كند به درجه من مي رسد»لئالى الاخبار ج3 ص243(و موارد زیاد دیگری که خودت هم میدانی!!!و مردم را به عبادت قبور به واسطه احترام به اهل بیت دعوت میکنی و میگی به خدا نزدیک میشوید در حالیکه بین خودمان بماند ان هم شرک به خداست ولی باز هم انها توبهنمیکنندمثلا در حدیثی از عالمان و اساتیدمان داریم :در کتاب وسائل الشیعه باب ۲۶ از کتاب مزار روایت شده از عبدالله البلوی از عماره بن زید از ابی عامر واعظ اهل حجاز و اواز امام صادق علیه السلام که فرمود رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم به علی علیه السلام گفت:«یا علی! من عمَّر قبورکم و تعاهدها فکأنما أعان سلیمان بن داود علی بناءبیت المقدس، ومن زار قبورکم عدل ذلک له ثواب سبعین حجهٔ بعد حجهٔ الإسلام وخرج عن ذنوبه حتی یرجع من زیارتکم کیوم ولدته أمه» یعنی ای علی! هر کس قبور شما را تعمیر کند و مجاور آنها گردد، گویا سلیمان بن داوود را در ساختن بیت المقدس یاری داده و هر که قبور شما را زیارت نماید ثوابش معادل است با هفتاد حج پس از حجهای اسلام و وقتی که از زیارت شما بر می گردد مانند روزیکه مادرش او را زائیده از گناهانش پاک می شود»!!.و سرورم همچنین از دیگر کتب حدیثی تان و کتب خودتان شما استنباط کردید و مردم رو به توهین و ناسزاگویی به همسران و یاران پیامبر دعوت میکنید و ان را به جهت بزرگداشت اهل بیت ان را مایه نزدیکی به خداوند میدانید!!!!!و ان در حالی هست که بازهم انها نادم نمیشوند و توبه نمیکنند. یکی از اون هزاران احادیث اینه:حسین بن ثویر و ابوسلمه سراج نقل کرده اند که: از امام صادق علیه السلام شنیدیم که آن حضرت بعد از هر نماز واجب لعن می کرد چهار مرد ملعون و چهار زن ملعون را. اما مردان عبارتند از: ابابکر, عمر, عثمان, معاویه و زنان عبارت بودند از: عائشه,حفصه, هند و ام الحکم خواهر معاویه. (الكافي ج3 ص342)تو چقد اخه دهن سرویسی دست منم از پشت بستی!!!!خمینی:شعر نگو شاگرد!!! چی میخای بگی بنال وگرنه مزاحم حساب و کتابای اموال مردمی)خمس( که بنام اهل بیت و امامزاده ها گرفتم نشو که خیلی سرم شلوغه!!!شیطان: مردم رو به جهت محبت اهل بیت به سمت عزاداری هایی بردید که انواع و اقسام اهنگهای شبیه سازی شده اهنگهای پاپ و سنتی بردید و در دستان انها دهل و دمبک و شیپور گذاشته اید که صدای اونا حتی بیماران بیمارستانی رو سکته میده و قمه زنانی دارید که میادین رو باخونشان رنگین میکنند و میگن با این کارامون ارادتمون به اهل بیت میرسانیم و به خدا نزدیک مبشویم در حالیکه بدون اینکه شما منبع یا سند صحیحی برای اینکار داده باشید ایناعمال رو انجام میدن و شما رو دوست دارن و هیچوقت با این کاراشون پشیمان نشده و توبه نمیکنند.خمینی:کمی در فکر فرو رفته و باز هم به شمردن پول های مردمی ادامه داد….یک میلیون تومان.. ده میلیون تومان.. و پیش خودش گفت این شیطان نمیذاره خوب بشمارم باید یه فکری به حالش بکنم که از اینجا بره بعد برگشت به شیطان گفت ؛ خوب ادامه بدهشیطان: برای مردم اسطوره و امام هزار و چهارصد ساله و مسجدی ساخته اید که به جون اون قسم میخورید و منتظر اینموجود خیالی بوده که ظهور کنه و مردم را دعوت میکنید که او واسطه بین شما و خداست وبه خدا نزدیکتر میشوید در حالیکه هیچوقت از این اعمالشون توبه نکردند و من هیچوقت نتوانستم با شیطنتهایم در قالب هر انسانی مردم را بفریبم و اگر هم تا حدودی موفق شدم طرف سریع پشیمان و توبه میکند و بر من لعن و نفرین میفرستند ولی نزد شما ای سرورم توبه و پشیمان نمیشوندمیخاستم بدانم راز کار شما چبست؟؟؟؟؟؟؟خمینی در حالیکه اخرین اسکناس هایش رو با اب دهانش ورق میزد و پوزخندی بر لبانش داشت فکری به ذهنش رسید و پیش خودش اندبشید تا جایی که راه دارد کمبود حسابهای مالیش را بر طرف کند ناگهان از جا برخاست و با لباسهایش دوری بر دور خود چرخید و خطاب به شیطان گفت:خمس این سالهایی رو که زنده بودی رو بده به من تا تو را تعلیم و اموزش دهم!!!!!!!پس شیطان بسیار خشمگین و غضب الود شد وگفت من مردم را بدون اینکه مبلغی از انها بگیرم رو گمراه میکنم و بعد از ان انها پشیمان گشته و توبه میکنند ولی تو هم گمراهشون میکنی هم پول های انچنانی انها رو میگیری و جالبتر اینکه هیچکدومشان نه پشیمان میشوند و نه توبه میکنند!!!!!!!پس شیطان منصرف گشته و به خمینی گفت :اعوذ بالله من الخمینیاعوذ بالله من الخمینیو هنوزم که هنوزه خمینی ها ادامه دارندالبته تو مناظره بالا خمینی نماد کل عالمان منحرف روافض میباشد

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.