محمد باقر سجودی-شیعه هدایت شده

Home انجمن ها گفتگوی ازاد محمد باقر سجودی-شیعه هدایت شده

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  kamyar-movahhed در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • نویسنده

kamyar-movahhed
    کاربر
    بسم الله الرحمن الرحیم

در سایتها که میگشتم دیدم بسیار روی این موضوع تاکید داشته اند و سعی در تخریب شخصیت این استاد بزرگوار داشتند چرا که گویا در مناظرات دست و پایشان را بسته بود و سرشان را به دیوار کوبیده بود. لذا بهانه ای یافتند برای فرار کردن.

در دفاع از استادم کلامی کوتاه عرض میکنم.

اول اینکه هر کس شهادت به ((لا اله الا الله و محمد رسول الله)) داد نامش مسلمان است و دیگر نامها و الغاب در برابر چنین مقام عظیمی پوچ و بی ارزش هستند.

دوم اینکه بدانید شیعه هدایت شده بر کسی که سنی زاده شده فضیلت دارد. میدانم و درست است که فضیلت در علم و تقدم در اسلام است اما اگر مسلمان زاده گوهر اسلام را از پدر به ارث برده است شیعه هدایت شده این گنج را به رنج خویش بدست آورده پس آفرین به هوش و غیرت کسی که این چنین آزاده و حق طلب است و من هم با افتخار فریاد میزنم که یک شیعه هدایت یافته هستم.

و الله تعالی راست گفت که:

نَحْنُ نَقُصُّ عَلَيْكَ نَبَأَهُم بِالْحَقِّ إِنَّهُمْ فِتْيَةٌ آمَنُوا بِرَبِّهِمْ وَزِدْنَاهُمْ هُدًى

ما داستان آنان را به حق برای تو باز گو می کنیم . آنها جوانانی بودند که به پروردگارشان ایمان آورده بودند ، و ما برهدایتشان افزودیم .

abdollah.hanafi
    کاربر
    ‏‎‎خداوند جناب سجودی را در پناه خویش حفظ کند همین.‏‎

حمّاد
    کاربر
    سلام علیکم ورحمة الله

جزاکم الله خیراً و بارک فیکم.

انجمن ما را هم از یاد نبرید:

http://dawatgaran.com

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.