قابل توجه

Home انجمن ها اهل بیت قابل توجه

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  ashiq در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

ashiq
    کاربر
    سلام برادر

من از پیدا کردن این سایت خوشحال و فکر کردم میتوانم جواب رافضی ها پیدا کنم ولی فکر کنم اشتباه کردم و بدتر ضایع شدم

زیرا جواب و اشکال شما اصلا منطقی نبوده که هیچ بلکه مستند هم نیست مثلا در قسمت

مدعیان تشیع از صبح تا شام به چه احادیثی استناد می کنند؟

شما مدعی شدید که این حدیث جعلی است اگر این طور باشد اول ما اهل سنت باید بساط مان را جمع کنیم و بریم زیرا این حدیث یکی از روایات معتبر و مورد تأئید کتب ما است مکن است به برخی از روایات نتوان استناد کرد ولی امام بخاری میگوید : من صحیح تر و معتبر تر از این حدیث ندیدم لذا بر خلاف میلم آرا در کتاب خود نقل می کنم

در مسلم است که شیعه اگر هیچ چیز دیگر نداشته باشد همین حدیث برای اثبات ادعایشان کفایت می کند

و در کتب دیگر هم خودم بار ها این را خواندم و به چند ملا خودمان مرجعه کردم ولی جواب نداشت و همه گفتند حدیث معتبر است ول ما نمی توانیم بپذیریم چون خلاف عقیده ما است.

تازه این جلمه را ابی داود و ترمزی از خود خلیفه دوم هم نقل کردند و گفتند که بعدا از خلیفه سوال شد که چرا جنین گفتی فرمود: اعتقاد قلبی ام است و دستور پیامبر هم هست من حکومت را از علی گرفتم ولی نمی توانم اوصاف و خصوصیات خدا دادی را بگیرم و یا آنرا پنهاد کنم اگر من پنهان کنم بقیه صحابه را چکار کنم آنها هم همین را می گویند.

پس رادر عزیز کمی مطالعه کن تا این طور ضایع نشیم

zzz
    کاربر
    جناب ashiq شکی نیست که شما شیعه هستید و این دروغهای شما دیگر تکراری و مسخره شده است و لطفا سعی کنید راه جدیدتری را انتخاب نمایید. این روش دیگر قدیمی شده که از زبان اهل سنت به هر چه خواستید اعتراف کنید. ذره ای دل و جرات داشته باش و بگو شیعه هستم و پاسخی هم برای این مقالات پیدا نکرده ام و مقالات این سایت برایم دندان شکن بوده است، آری این حرفها را بزنی خیلی بهتر است. از جمله انتهایی که نوشته ای کاملا مشخص است که سنی نیستی. هیچگاه کسی علیه خودش با این الفاظ سخن نمی گوید بلکه تنها مخالفان هستند که حسرت ضایع شدن ما را دارند و البته این حسرت را به گور خواهید برد. در مورد حدیث مورد نظر نیز بحث پیرامون جمله در حدیث بوده و همینطور توضیحات مفصل دیگر در مورد راویان داده شده است، ولی شما متاسفانه خودتان را به خواب زده اید. در ضمن چطور جناب قزوینی شما هر جای نهج البلاغه که به مذاقش خوش نباشد فوری می گوید: که این ضعیف است؟؟!!!(همچون آنجایی که حضرت علی(ع) فرموده من بالاتر از خطاکار نیستم و قزوینی نادان می گفت که این ضعیف است!!!!!!) چطور احادیث اصول کافی شما چنانچه باب میل حضرات نباشند ضعیف می شوند؟؟؟ تازه در اینجا حدیث مورد اتفاق قبول شده و تنها جمله نقد گردیده است. برو عزیزم حنای شما دیگر رنگی ندارد و اهل سنت فریب شما را نمی خورند. برو همان عوام بی سواد خودتان را گول بزن، همانها که با اشتیاق پای منبرهای خرافی شما می نشینند. در این سایتها دیگر جایی برای چرندیات امثال تو نیست.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.