فقه اهل بیت؟؟؟!!!

Home انجمن ها فقه فقه اهل بیت؟؟؟!!!

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  الهاشمي الحسني در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • نویسنده
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

شیعه ادعا می کنند که فقه شان را از اهل بیت گرفته اند خوب کمی با این فقه اشنا شویم

تمتع با کنیز در نماز!!

محمد بن الحسن بإسناده عن الحسين بن سعيد ، عن ابن أبي عمير ، عن مسمع قال : سألت أبا الحسن ( عليه السلام ) فقلت : أكون اصلي فتمر بي الجارية ، فربما ضممتها إليّ ؟ قال : لا بأس .

زنی که در نماز است وفکر کرد حیض شده چه کند؟

[ 9352 ] 3 ـ محمد بن يعقوب ، عن محمد بن يحيى ، عن محمد بن أحمد ، عن أحمد بن الحسن بن علي ، عن عمرو بن سعيد ، عن مصدق بن صدقة ، عن عمار بن موسى ، عن أبي عبدالله ( عليه السلام ) ، في المرأة تكون في الصلاة فتظن أنها قد حاضت ، قال : تدخل يدها فتمس الموضع ، فإن رأت شيئاً انصرفت ، وإن لم تر شيئاً أتمت صلاتها .

ـ الكافي 3 : 104 | 1 ، وأورده في الحديث 1 من الباب 9 من أبواب نواقض الوضوء وفي الحديث 1 من الباب 44 من أبواب الحيض

امام صادق می فرمایند در همان حالت نماز دست را داخل موضع می کند اگر چیزی دید نماز نمی خواند واگر چیزی ندید نماز را ادامه میدهد

جواز جماع با زن از دبر

عن عبدالله بن يعفور قال : سألت أبا عبدالله عن الرجل يأتي المرأة في دبرها ؟ قال : لابأس أذا رضيت قلت فاين قول الله عز وجل فأتوهن من حيث أمركم الله ؟ قال : هذا في طلب الولد) الأستبصار 3/343
    جالب اینکه خود ائمه به مردم سفارش می کنند این کار بکنید
    اما خودشان انجام نمی دهند

عن الرضا أنه سألة صفوان بن يحيي : (أن رجلا من مواليك أمرني أن اسألك قال : وماهي ؟ قلت : الرجل يأتي أمرأتة في دبرها ؟
    قال ذلك له , قال : قلت له : فأنت تفعل ذلك قال : نحن لانفعل ذلك )
    الفروع من الكافي
    5/40

واگر انسان روزه باشد واین عمل را انجام دهد نه روزه باطل است ونه نیاز به غسل دارد.

7 ] 9 ـ وعنه ، عن أحمد بن محمد ، عن علي بن الحكم ، عن رجل ، عن أبي عبدالله ( عليه السلام ) قال : إذا أتى الرجل المرأة في الدبر وهي صائمة لم ينقض صومها وليس عليها غسل . 9 ـ التهذيب 7 : 460 | 1843 .

جالب اینکه اقایان جدیدا می گویند دست بستن در نماز بدعت است
    بله دست بست بدعت است اما دست کردن در الت در نماز و تمتع با کنیز در نماز اصلا بدعت نیست جزو ارکان نماز است

ولاحول ولا قوه الا بالله

fandogh
    کاربر
    شما دیگر چرا این حرف را می زنید؟
    تقریبا هر ماه یک بار یکی از علمای بزرگوار اهل سنت و جماعت یک فتوا می دهد که خوراک خنده اهل آسمان و زمین را تامین می کند. از فتوای تحریم موز و خیار برای خانم ها گرفته، تا محرمیت با شیر گاو و…

علمدار
    کاربر
    0

علمدار
    کاربر
    جناب فندق بزرگوار ، تمام موارد ذکر شده در بالا مستند بوده و از کتب خود شماست که به ناروا به حضرت صادق و سایر اهل بیت (رض) و حتی به الله متعال نسبت داده شده اند
    اگر با انصاف و بدون هیچگونه تعصب و احساس و وابستگی و با توکل بر الله متعال ، در کتب اربعه شیعه بنگرید و یا اگر هم فرصت ندارید حداقل فقط در فهرست های این کتب نگاهی بیندازید و آنها را با قرآن بسنجید خواهید دید که قرآن بر آنها غالب خواهد آمد همان قرانی که :
    لَّا يَأْتِيهِ ٱلْبَـٰطِلُ مِنۢ بَيْنِ يَدَيْهِ وَلَا مِنْ خَلْفِهِۦ ۖتَنزِيلٌ مِّنْ حَكِيمٍ حَمِيدٍ ﴿فصلت: ٤٢﴾
    فَإِنَّمَا يَسَّرْنَاهُ بِلِسَانِكَ لِتُبَشِّرَ بِهِ الْمُتَّقِينَ وَتُنذِرَ بِهِ قَوْمًا لُّدًّا ﴿مريم: ٩٧﴾
    تِبْيَانًا لِّكُلِّ شَيْءٍ وَهُدًى وَرَحْمَةً وَبُشْرَىٰ لِلْمُسْلِمِينَ ﴿النحل: ٨٩﴾
    إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ (الحجر: ٩﴾
    فَإِنَّمَا يَسَّرْنَاهُ بِلِسَانِكَ لَعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُونَ ﴿الدخان: ٥٨﴾
    وَلَقَدْ يَسَّرْنَا الْقُرْآنَ لِلذِّكْرِ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿القمر: 17-22-32-40﴾هست .
    مجوز لواط با زن ،
    صیغه موقت ،
    خمس ،
    عصمت اهل بیت(رض)،
    امامت ،
    بقیة الله (امام زمان خیالی)،
    یا وجیهاً عندالله اشفع لنا عندالله ،
    ابوالفضل ور(بده) شفاء ،
    یا حسین(رض) ور(بده) شفاء ،
    یا علی(رض)مدد ،
    الله مدد الله مدد یا رسول الله(ص)مدد ،
    ذبح برای غیر الله ،
    قسم خوردن به غیر الله ،
    ربا خواری دسته جمعی ،
    لعن و سب و فحاشی به اصحاب رسول الله(ص) و مادران مؤمنان(رض)،
    مبارزه با سنت رسول الله(ص) با ظاهری منافقانه ،
    خواندن وشفاعت خواستن از رسول الله(ص) واهل بیت(رض) وحتی سایرین،
    وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو سایر کفریات و شرکیات و خرافات و بدعت های بیشمار دیگری که نه تنها هیچگونه سند قرآنی ندارند بلکه با قرآن کاملاً در تضادند و موجب سقوط انسان در پایین ترین نقاط جهنم به صورت ابدی می گردند و اگر هم علمای شیعه بتوانند قانع و توجیهتان کنند بدانید که با مغلطه ،از غفلت شما بزرگواران سوءاستفاده کرده اند و با رواج خرافات و قیچی کردن احادیث صحیح نبوی و بااستفاده از احادیث جعلی و موضوع اثبات شده در برخی از کتب اهل سنت سعی در ضلالت هرچه بیشتر مریدان خود دارند تا آنها را مطیع محض فرمان خودشان کنند .
    بزرگوار من همان کسی هستم که از چهار سالگی با مداحی آهنگران و کویتی پور و فخری و . . . بزرگ شده ام و گوش و چشمم را به دهان آخوندها و رساله ناصر مکارم شیرازی و صدا و سیمای ایران دوخته بودم ولی غافل از این بودم که نمی شود در شبکه های ایران و حسینیه های روضه خوانی و خرمشهر و طلائیه و مشهد و . . . به حقیقت اسلام ناب دست یافت و اسلام ناب را همان شیعه 12 امامی می دانستم و همیشه خدا را شکر می کردم که در خانواده ای شیعه و مذهبی به دنیا آمده ام و به راحتی به بهشت عازم خواهم شد …..
    و به گمان خودم پایان تقوی بوده ام اما غافل از اینکه الله متعال خطاب به رسول الله(ص)می فرماید :
    لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ (65) الزمر
    (حتی اگر تو نیز شرك ورزی ، نابود می شود همه اعمالت و خواهی شد از زيانكاران)
    و فهمیدم که می شود قرآن را همزمان خواند و فهمید .

یوسف 2014
    کاربر
    .
در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.