فرازهایى از مکتب تشیع و خرفات روافض!!

Home انجمن ها انتقاد از احادیث شیعه فرازهایى از مکتب تشیع و خرفات روافض!!

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  دانش در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

دانش
    کاربر
    مسواک زدن در حمام باعث درد دندان میشود! ـ (منبع: من لا یحضره الفقیه – جلد یک، ص53)
    در ادرار ائمه آلودگی نیست! ‘لیس فی بول الائمه استخباث’ (منبع: انوار ولایه، ص. 440)

خوردن آب در حالت ایستاده در شب باعث زردی میشود!
    ‘شرب الماء من قیام باللیل یورث ماء الاصفر’ ـ ( منبع: اصول کافی جلد 6-ص498)

نگاه کردن به آلت تناسلی زن باعث کوری میشود!
    ‘النظر الی فروج النساء یورث العمی’- (منبع : من لا یحضره الفقیه -جلد 3 ص556)

آه اسم خدا ست!-
    ‘آه اسم من اسماء الله الحسنی’ – مستدرک الوسائل جلد 2 ص556

ملکی بنام خرقائیل هست که 18 هزار بال دارد و بین هر بالش پنجاه سال زمان برای دیدن لازم است! ـ
    ‘ان لله ملکا یقال خرقائیل له ثمانیه عشر الف جناح مابین جناح الی جناح خمس مائه عام’ (منبع : کتاب البرهان جلد، 2 ص. 327)
    ملکی هست که اسمش منت و همیشه بالای قبر امام حسین است ! ـ ( الکافی جلد 4 ص 583)
    امام ده علامت دارد از جمله آنها ختنه شده بدنیا می آید!، با پا وبراحتی متولد میشود!، جنب نمیشود!، اگر بخوابد قلبش بیدار است، چشمش میخوابد ولی قلبش بیدار است!، همانطور که از جلو میبیند از عقب هم میبیند! ـ
    ‘یولد مطهرا مختونا و لا یجنب و تنام عینه و لا ینام قلبه و یری من خلفه کما یری من امامه’ ـ ( منبع : اصول کافی جلد یک ص 319 کتاب حجه باب موالید الائمه )

امام زمان لخت و عریان ظاهر میشود! ـ
    ‘انه سیظهر عاریا امام قرص الشمس’ ـ (منبع: حق الیقین، ص. 347)

ابن بابویه روایت میکند که ابی عبد الله مردی را دید که کفش سیاه پوشیده فرمود چرا کفش سیاه پوشیدی، مگر نمی دانی کفش سیاه نور چشم را کم میکند و مردانگی را ضعیف میکند؟ . بر تو باد پوشیدن کفش زرد که نور چشم را زیاد میکند و باعث قوت مردانگی میشود!. ـ
    ‘عن ابی عبد الله انه رای رجل و علیه نعل سوداء فقال مالک و لبس السوداء؟ هی تضعف البصر و ترخی الذکر و’ ـ ( منبع : کتاب خصال شیخ صدوق ..ابن بابویه باب سوم جلد یک، ص. 99)

روایت از علی (ع): اولین حیوانی که پس از رسول خدا(ص) از دنیا رفت عفیر خر رسول خدا بود! این خر با رسول خدا صحبت کرده بود ! و گفته بود : پدر و مادرم فدای تو، پدرم از قول پدرش و از قول جدش و جد جدش و ..نقل کرده که نوح (ع) جد من را در کشتی گذاشت و به مردم گفت ای مردم از نسل این خر، خری متولد میشود که رسول خدا بر او سوار میشود، و من خوشحالم که آن خر هستم ! ـ ‘عن امیر المومنین علی قال ان اول شیی من ادواب توفی هو عفیر حمار رسول الله ذالک الحمار کلم رسول الله فقال بابی انت و امی ‘ ـ
    ( منبع: اصول کافی جلد 1 ص 184 کتاب الحجه باب ما عند الائمه من سلاح رسول الله )

از امام حسن (ع) روایت شده است که ایشان فرمود برای خداوند دو شهر است ( خدا دو شهر دارد) یکی از آنها در مشرق است و یکی در مغرب، و در آنها 70 میلیون زبان و جود دارد! و من همه آن زبانها را میدانم! ـ ‘عن ابی عبد الله الحسن قال ان لله مدینتین احداهما بالمشرق و اخری بالمغرب و فیها سبعون الف الف لغه و انا اعرف جمیع تلک اللغات’ ـ ( منبع: اصول کافی – جلد یک – ص 384 و 385باب مولد حسن ابن علی)
    خوردن خاک نفاق می آورد! ‘اکل الطین یورث النفاق’ ـ ( منبع: الکافی جلد2- ص265 ). خوردن خاک حرام است مثل خون و مردار و گوشت خوک اما خوردن خاک قبر امام حسین باعث شفاء از بیماریها میشود! . ـ ‘اکل الطین حرام مثل المیته و الدم و لحم اخنزیر الا طین قبر الحسین فیه شفاء من کل داء’- ( منبع: اصول کافی جلد 3 – ص 387)
    توسل به امام موسی کاظم باعث جلای چشم میشود!’ التوسل بالامام موسی الکاظم ینفع لوجع العین’ ـ ( منبع : باقیات الصالحات ضمیمه مفاتیح الجنان -شیخ عباس قمی ص 745)
    امام حسین(ع) از سینه حضرت زهرا شیر نخورد بلکه پیامبر انگشتش را در دهان او میگذاشت و او می مکید و برای سه روزش کافی بود!. ـ ‘ لم یرضع الحسین من فاطمه (س) و لا من انثی کان یوتی به النبی (ص) فیضع ابهامه فی فمه فیمص منها ما یکفیه الیومین و الثلاث ‘ـ ( منبع: اصول کافی کتاب الحجه – باب مولد حسین ابن علی )
    پیامبر از ابوطالب شیر میخورد! ‘ لما ولد النبی (ص) مکث ایاما لیس له لبن فالقاه ابو طالب علی ثدی نفسه فانزل الله فیه لبنا فرضع منه ایاما’ ـ ( منبع: اصول کافی – کتاب الحجه – باب مولد النبی(ص) – جلد یک ص 373)

فاطمه زهرا (س) حیض نمیشده است! ـ ‘عن ابی الحسن قال ان بنات الانبیاء لا یطمثن’ ـ ( اصول کافی – کتاب الحجه – باب مولد الزهراء – جلد یک ص. 382)
    هنگامیکه امام حسین به شهادت رسید بین امام سجاد و محمد ابن حنفیه فرزند علی(ع) بر سر امامت اختلاف افتاد محمد ابن حنفیه به امام سجاد گفت تو خودت بهتر میدانی که من از تو لایق تر هستم و امام سجاد در جواب گفت پاسخ تو را حجر الاسود میدهد! و دعوت کرد که به آنجا بروند ..آنگاه محمد ابن حنفیه حجر الاسود را صدا زد و هیچ جوابی نشنید اما تا امام سجاد حجر الاسود را صدا زد حجر به صدا در آمد و گفت امامت مال علی ابن الحسین است و نزدیک بود حجر الاسود از جا کنده شود! ـ ‘لما قتل الحسین (ع) ارسل محمد ابن الحنفیه الی علی ابن الحسین و ‘ ـ ( منبع: اصول کافی – جلد یک ص 348 اعلام الوری للطبرسی 258)

علی(ع) بر روی ابرها پرواز میکند ! . خداوند ابرها را برای علی مسخر ساخت و او شرق و غرب عالم را درنوردید! . ـ ‘ان الله سخر لعلی السحاب فکان یسیر فی الارض شرقا و غربا’ ـ ( منبع: تفسیر المیزان جلد 13 – ص 372 بحار الانوار جلد 39 – ص 138)

رعد و برق آسمان از تدبیر علی است! .’ قال ابو عبد الله علیه السلام .. ماکان من هذا الرعد فانه من امر صاحبکم قلت من صاحبنا؟ قال امیر المومنین علی علیه السلام الاختصاص’ ـ ( منبع: المفید ص 63
    پزشكی در بروايت شيعه:
    عن عمار ، عن أبی عبد الله(ع ) – فی حدیث – قال: سئل عن بول البقر یشربه الرجل؟ قال : إن کان محتاجا إلیه یتداوى به یشربه، وکذلک بول الإبل والغنم.
    شخصی از امام صادق(ع) پرسید: آیا کسی می تواند ادرار گاو را بخورد؟ فرمود: اگر برای درمان، به آن نیاز دارد، بخورد، همچنین ادرار شتر و گوسفند.
    (وسائل الشیعه، ج 3، ص 410)
    «فی ألبان الإبل و أبوالها دواء لذربکم ص 36.
    «علیکم بأبوال الإبل البریة و ألبانها». ص. 45
    فی أبوال الإبل و ألبانها شفاء لذربة بطونهم. ص. 56
    کنز العمال، جلد 10

«مُحَمَّدُ بْنُ یحْیى عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدِ بْنِ عِیسَى عَنْ بَکْرِ بْنِ صَالِحٍ عَنِ الْجَعْفَرِی قَالَ سَمِعْتُ أَبَا الْحَسَنِ مُوسَى(ع) یقُولُ أَبْوَالُ الْإِبِلِ خَیرٌ مِنْ أَلْبَانِهَا وَ یجْعَلُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ الشِّفَاءَ فِی أَلْبَانِهَا. کتاب جامع الأحادیث، جلد 28 از چاپ جدید، صفحه 433 به بعد روایات مصادر شیعه

مسأله 2675 ـ خوردن چیزهاى نجس و خبیث و پلید كه طبع انسان از آن تنفر دارد مانند سرگین و بول حیوانات (گرچه حلال گوشت باشند) آب بینى و مانند آنها حرام است هرچند پاك باشند. ولى اگر پاك باشند و مقدارى از آن به طورى با چیز حلال مخلوط شود كه در نظر مردم مستهلك و نابود حساب شود خوردن آن مانعى ندارد. ولى خوردن بول شتر براى استشفا تجویز شده.
    رساله آیت الله محمد حسن لنگرودی

در حدیث دیگر منقول است که مفضل به خدمت حضرت صادق آمد شکایت کرد، از تنگی نفس و گفت اندک راهی که میروم تنگ میگردد و مینشینم فرمود که بول شتر بخور تا ساکت شود .
    حیله المتقین ، باب نهم ، فصل نهم در معالجه امراض درونی و قولنج و بادها و آزار معده و سرفه

از امیر المؤمنین علیه السّلام كه فرمود: شیرهاى گاو دواء باشند. و پرسیدندش علیه السّلام از شاش گاو كه كسى بنوشد؟ فرمود اگر براى دواء نیاز دارد باكى ندارد. و از جعفر كه شنیدم ابو الحسن علیه السّلام میفرمود: شاش شتر به از شیر آنست .
    آسمان و جهان- ترجمه كتاب السماء و العالم بحار، مجلسی، مترجم: محمد باقر كمره‏اى‏،ناشر: اسلامیه‏، تهران‏، چ اول‏:1351 ش‏. جلد6، برگ

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.