فاسق شراب خوار ولید بن عقبه رضی الله عنه!!!

Home انجمن ها گفتگوی ازاد فاسق شراب خوار ولید بن عقبه رضی الله عنه!!!

این جستار شامل 17 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mohammad در 8 سال، 9 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 18)
  • نویسنده

mohammad
    مشارکت کننده

علم رجال بلد نیستی ولی خوب گو.. به شقیقه ربط میدی

سیدنا عمر
    مشارکت کننده

جالبه شما می گویید اسم ابوبکر هم در قرآن نیامده بعد از طرف من می گویید که اسم ابوبکر را بیاورم عجیبه فکر کنم یکی از شیعه ها که هم کلاسیم بود روانی شد آدرس

دکترشو بگیرم برای دیوار بد نیست شما هم می خواید؟؟

من می گوییم اسم ابوبکر در قرآن نیامده از اصول دین ما نیست و اگر نباشد دین ما به مشکل نمیخورد

سر حرفم هستم بهتره ثابت کنید اسم ولید بن عقبه را در قرآن

mohammad
    مشارکت کننده

+ فکر کنم یکی از شیعه ها که هم کلاسیم بود روانی شد
    _اره دیگه هم کلاسی شما بوده دیگه، با شما یکجا بوده بیچاره اینجوری شده.احتمالا برایش یک حدیث را بررسی کردی:))))))))))))))))))))))
    +جالبه شما می گویید اسم ابوبکر هم در قرآن نیامده بعد از طرف من می گویید که اسم ابوبکر را بیاورم
    _حالا خوبه این سوال را اول شما از من درباره ولید کردی خوبه معلومه جواب سوال چیه.شما قران نمی خوانی من برات توضیح میدم.
    اسم این اشخاص در ایات نیامده
    ایه غار:ابوبکر
    خبر اوردن فاسق:ولید
    لیله المبیت:علی
    ایه رجس:علی فاطمه حسن حسین
    ایه مباهله:علی فاطمه حسن و حسین
    تا دلت بخواهد از این ایات داریم

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 18)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.