طبق کتب رافضه شمر از فرقه ناجیه است

Home انجمن ها اهل بیت طبق کتب رافضه شمر از فرقه ناجیه است

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  الهاشمي الحسني در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

بسم الله الرحمن الرحيم

روافض اعتقاد دارند كه در فتنه بين على ومعاويه رضى الله عنهما معاويه و لشكريانش بر كفر بوده و از فرقه باغى بودند و در مقابل على رضى الله عنه ولشكريانش بر حق بوده وفرقه ناجيه بودند

وطبق كتب رافضه شمر بن ذى الجوشن از شيعه على بوده ودر صفين در ركاب على رضى الله عنه بوده

الكتاب: سفينة البحار ومدينة الحِكَم والآثار.
    المؤلّف: المحدِّث الشيخ عبّاس القمّيّ

باب شين
    كه مى گويد  شمر در سپاه على بود در جنگ صفين

شمر بن ذي الجوشن

أحد القادة المجرمين القساة في جيش الكوفة الذي حارب الحسين وكان من جملة قتلته. وهو من قبيلة بني كلاب ومن رؤساء هوازن. وكان رجلا شيعيا شجاعا شارك في معركة صفين إلى جانب أمير المؤمنين عليه السلام. ثم سكن الكوفة ودأب على رواية الحديث (عن الأئمه) المصدر/ سفينة البحار (سفينة البحار 1: 714)

محمد بدلی
    کاربر

بی نامش آغاز نکنم

آقای هاشمی! من نمی دانم این جهالات احمقانه ی شما کی تمام خواهد شد.

آقای باهوش! آی کیو! مطمئنا شما معتقد نیستید که فرقه ی باغیه حزب علی (علیه السلام) بوده، علماتون هم همگی قبول دارن که حزب باغی سپاه معاویه بود، منتها اومدن و بغی رو تاویل کردن تا جناب معاویه (رحمة الله علیه یوم القیامة) رو تطهیر کنند! این از این. پس طبق اعتقاد اهل سنت حزب علوی حزب باغی نبود.

اما خوارج هم در سپاه مولا علی (علیه السلام) بودند. حالا آیا با این حرف احمقانه ی شما می شود گفت: خوارج هم جزء نجات یافته ها هستند؟!

ظاهرا شما در منطق ریاضی دچار مشکل هستید، بروید و کمی کتاب های بچه دبیرستانی ها را بخوانید آقای با هوش! وقتی گفته می شود سپاه معاویه حزب باغی هستند، به این معنی نیست که هر کس در سپاه علی (علیه السلام) بوده نجات یافته است. یعنی یک قضیه ی دو شرطی نیست. البته بعید می دونم این مسائل تو مغز شما جا بشه!

بذار یه مثال ساده برات بزنم شاید حالیت شد. شکی نیست سپاهی که در مقابل رسول اکرم (صلّی الله علیه و آله) شمشیر بکشه، گروه کافره. اما این به اون معنا نیست که هر کسی در سپاه پیغمبره مومن و نجات یافته اس. تو یکی از جنگ ها یکی که خیلی جنگیده و زخمی شده بود، مردم ازش تعریف کردن، حضرت فرمود: اوضاعش خرابه! وقتی رفتن سراغش گفت: من برای حسب و نسب جنگیدم!!

فهمیدی بابا؟!

حالا تو اینو جواب بده:

اهل سنت: شمر از روات صحاح سته و از بهترین مسلمانان همه ی تاریخ است!!!

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.