شبهات فاطمیه

Home انجمن ها خلفای راشدین شبهات فاطمیه

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  yaalimadad در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 54)
  • نویسنده

yaalimadad
    کاربر
    من در اینجا یک سوال کلی دارم.از همه برادران و خواهران اهل سنت درخواست دارم که پاسخ بدهند
    لطفا هرچه شبهه بر رد فاطمیه و شهادت حضرت زهرا دارید را بدهید.
    لطفا فقط شبهه را بنویسید.مطالب بعدش ننویسید.اینطور:
    چرا حضرت علی از همسرش دفاع نکرد؟
    چرا حضرت علی دخترش را به قاتل زنش داد؟
    همینطور شبهات را بدهید
    یا علی

abdollah1990
    کاربر
    یادتان نرود با استناد به ایات قران این موضوع را پاسخ بدهید چون اسم شما معرف عقیده ی شماست .

لطفا پاسخ بده که فرق بین شما که یا علی مدد می گویید با اهل مکه زمان مبعوث شدن پیامبر در چه چیزی می باشد ؟؟

چون طبق نص ایه قران آنها هم الله را قبول داشتند ومی شناختند .

اما طبق ایه 18 یونس (وَيَقُولُونَ هَـٰؤُلَاءِ شُفَعَاؤُنَا عِندَ اللَّـهِ) می گفتند اینها شفیعان ما در نزد الله می باشند .

و طبق ایه 3 زمر (مَا نَعْبُدُهُمْ إِلَّا لِيُقَرِّ‌بُونَا إِلَى اللَّـهِ زُلْفَىٰ) می گفتند : که اینها ما را به خدا نزدیک می کنند .

و تا پاسخ ندهی دست بردار نیستم .

mojahed.din
    کاربر
    نت خراب بود سه بار آمد جناب

کتاب سلیم بن قیس را در مقاله http://www.islamtxt.net/?q=article/602 بررسی کردم که طبق کتب شما و عقاید شما نا معتبره

حدیث را هم قیچی کردی چون ادامه اش دلیل بر بطلان روایته چون در ادامه میگوید

إِنَّ فَاطِمَةَ ( عليها السلام ) صِدِّيقَةٌ شَهِيدَةٌ وَ إِنَّ بَنَاتِ الْأَنْبِيَاءِ لَا يَطْمَثْنَ . يعني دختران انبیا عادت ماهانه نمی شوند

بهبودی این روایت را ضعیف می داند

اما از همین کافی داریم که فاطمه حیض میشده و بهبودی و مجلسی صحیحش میدانند

علي بن إبراهيم، عن أبيه، عن ابن أبي عمير، عن الحسن بن راشد قال: قلت لأبي عبد الله (عليه السلام) الحائض تقضي الصلاة؟ قال: لا، قلت: تقضي الصوم؟ قال: نعم، قلت: من أين جاء هذا علي، عن أبيه، عن ابن أبي عمير، عن ابن أذينة، عن زرارة قال: سألت أبا جعفر (عليه السلام) عن قضاء الحائض الصلاة ثم تقضي الصوم ؟ قال: ليس عليها أن تقضي الصلاة وعليها أن تقضي صوم شهر رمضان ثم أقبل علي وقال: إن رسول الله (صلى الله عليه وآله) [كان] يأمر بذلك فاطمة (عليها السلام) وكانت تأمر بذلك المؤمنات

(مجلسي حسن13/248 – بهبودي صحيح1/220)

http://lib.eshia.ir/11005/3/104

نام کتاب : الاصول من الكافي نویسنده : الشيخ الكليني جلد : 3 صفحه : 104

پس روایتی که شما دادی ضعیفه

در مورد روایتی که برای 55 مائده نیز دادی خودت خودت را رسوا کردی.

http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2116

yaalimadad
    کاربر
    با سلام.
    اولا یکبار حرف بزنید.سه مرتبه حرفتان را تکرار کردید.بقیه فکر میکنند خدای نکرده چیزی بارتان هست که سه مرتبه پاسخ میدهید.وقتی کم میارید دست به حقه بازی نزنید
    دوما اثبات کتاب سلیم را از طریق اهل سنت انجام دادم.کم اوردید.به شیعه رو اوردید.جواب خودتان را بدهید.تعیین تکلیف برای ما رو بعد انجام بدید
    سوما این حدیث را ببینید
    مُحَمَّدُ بْنُ يَحْيَى عَنِ الْعَمْرَكِيِّ بْنِ عَلِيٍّ عَنْ عَلِيِّ بْنِ جَعْفَرٍ عَنْ أَخِيهِ أَبِي الْحَسَنِ (عليه السلام) قَالَ : إِنَّ فَاطِمَةَ (عليها السلام ) صِدِّيقَةٌ شَهِيدَةٌ …
    الكافي، الشيخ الكليني ، ج1، ص 672 ، باب مولد الزهراء فاطمه عليها السلام ، ح2 .
    هرکدام از راویان مشکل داشت خبر کن.
    در ضمن یک سوال پرسیدید که یک حدیث صحیح السند برای ایه ولایت بیاورید من 55 میلیون تومان جایزه میدهم.من دادم.برو بخون
    یا علی مدد

abdollah1990
    کاربر

با سلام برادرم اولا : لطفا پاسخ بده که فرق بین شما که یا علی مدد می گویید با اهل مکه زمان مبعوث شدن پیامبر در چه چیزی می باشد ؟؟

چون طبق نص ایه قران آنها هم الله را قبول داشتند ومی شناختند .

اما طبق ایه 18 یونس (وَيَقُولُونَ هَـٰؤُلَاءِ شُفَعَاؤُنَا عِندَ اللَّـهِ) می گفتند اینها شفیعان ما در نزد الله می باشند .

و طبق ایه 3 زمر (مَا نَعْبُدُهُمْ إِلَّا لِيُقَرِّ‌بُونَا إِلَى اللَّـهِ زُلْفَىٰ) می گفتند : که اینها ما را به خدا نزدیک می کنند .

و تا پاسخ ندهی دست بردار نیستم .

دوما : برادرم دست از فریب کاری و نیرنگ بردار .

خود شما در ذهن خود یک توهم ایجاد می کنید و یک سوال مطرح می کنید بعد از اهل سنت می خواهید که شبهه های خود را بیان کنند !!

آن زمان که با این حیله ها و نیرنگ ها افراد را فریب می دادید گذشته است .

اتفاقا استاد شما در شبکه تلوزیونی المستقله می خواست همین فریب کاری ها را انجام دهد که توسط آقای دکتر شوارح از مصر و دکتر حسینی از بحرین و … رسوا شد .

و استاد شما تمام روایت را که تلبیس کرده بود را ، شبکه المستقله برای مردم عیان نمود و در آخر استاد شما به اشتباه خود اعتراف کرد که هنوز هم مورد تمسخر شیطان یاری قرار می گیرد !

و چندین بار با زیرنویس فارسی این مناظره از شبکه ی وصال حق پخش شده و در مورخه 29/12/92 از شبکه آقای دکترملازاده (وصال فارسی) هم پخش گردید .

سوما : چرا شما فقط به دنبال این هستید که حضرت علی را بی غیرت جلوه دهید ؟؟!!

زیرا به گفته ی شما ، فردی که از ناموس پیامبر نتواند دفاع کند آیا مسلمان است ؟؟

آیا کسی که به گفته ی شما نتواند از ناموس خودش دفاع کند و نتواند از خانه ی خودش دفاع کند ،

می تواند از ناموس مردم و خانه های مردم یک سرزمین و یا یک مملکت محافظت کند ؟؟؟!!

آیا مسلمانان انصار مدینه هم بی غیرت بودند که از ناموس پیامبر دفاع کنند ؟؟ و چه نفعی داشتند که دفاع نکنند ؟؟!!

و ده ها سوال دیگر .

شما اول اصل موضوع را ثابت کن بعد سوال مطرح کن . نه اینکه توهمات و خزعبلات فکری خود را مطرح کنی آنوقت خود را طلبکار جلوه دهی !!

اول برادریت را ثابت کن بعد ادعای ارث کن !!

mojahed.din
    کاربر
    چرا یک روایت صحیح در کتب شیعه دال بر شکستن پهلوی فاطمه و کشته شدن او وجود ندارد؟

mojahed.din
    کاربر
    چرا یک روایت صحیح در کتب شیعه دال بر شکستن پهلوی فاطمه و کشته شدن او وجود ندارد؟

mojahed.din
    کاربر

http://www.islamtxt.net/?q=article/602

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    خدا را شکر که دومین ایدی بنده را هم در این سایت بستید.خیلی کار خوبی میکنید.این ایدی هم ببندید تا به ترسو بودنتان مطمئن بشم.ممنون.
    راستی ایدیهام رو میبندید یک کاری کنید که ایدی نسازم.چون بعدش میام بازم ازم میترسید خطرناکه ها.ای پیم رو کلا ببندید.قربون شجاعتتون.
    دوما عجب عالم بزرگی.بهبودی.خب.حالا کی هست؟چون هرجا میبینم اهل سنت کم میارن دست به دامنش میشن.عجیبه برام.
    اگر منظورتان محمد باقر بهبودی هست که اولا ایشون بر رد اهل سنت فقط کتاب میده.یکم عقل بد نیست
    دوما عالم بزرگ و صاحب نظری نیست که حرفشو قبول کنیم
    سوما سند اینکه گفته این ضعیفه؟؟؟؟؟
    چهارما نت خرابه سه بار میاد.اما همین مطلبتون یکبار امد.چطور؟نت فقط بعضی جاها خرابه؟
    مطلب بعدیتون هم دو بار امد
    الحمدلله للذی جعل اعدائنا من الحمقا و المجانین
    با تشکر
    خاک پایین کفش غلام شیعه حضرت علی علیه السلام
    سید محمد باقر پوسایی

حقيقت جو
    کاربر
    ((دوما عجب عالم بزرگی.بهبودی.خب.حالا کی هست؟چون هرجا میبینم اهل سنت کم میارن دست به دامنش میشن))

اینکه میپرسی حالا کی هست چون بیسوادی. اینم که بعدش گفتی چون بی عقلی. اهل سنت اینو بهت گفتن تا بزننش تو سر بی مغزت که شاید بفهمی حتی علمای خودتونم حدیثو رد کردن نه اینکه از رو کم اوردن باشه.

((اولا ایشون بر رد اهل سنت فقط کتاب میده.یکم عقل بد نیست))

حالا حسابش کن کسی که بر رد اهل سنت کتاب مینویسه هم این حدیثو رد کرده بی عقل.

((دوما عالم بزرگ و صاحب نظری نیست که حرفشو قبول کنیم))

خب بازم حرف بدکی نیست واسه بعضی وقتا که دیگه آدم چیزی واسه گفتن نداره.

((چهارما نت خرابه سه بار میاد.اما همین مطلبتون یکبار امد.چطور؟نت فقط بعضی جاها خرابه؟))

اینم از بی عقلیته دیگه کاریت نمیشه کرد. آخه بی عقل واقعا نمیفهمی بعضی وقتا نت قطع میشه یا کند میشه یا هزار بلای دیگه سرش میاد؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام . شما از اهل سنت درخواست کرده بودید نظرات خود را مطرح کنند من چند روز است نظراتم را گذاشتم . چرا پاسخ نمی دهید ؟؟؟؟ شما فقط بلدید که مظلوم نمایی کنید و به دروغ نسبت دهید که ای دی های شما را می بندند و می خواهید خود را بزرگ جلوه دهید . و مولف کتاب .

ohfreedom
    مشارکت کننده
    عزیز من شما توقعتون خیلی بابا!!!

وقتی آقای قزوینی منکر شهادت می شود دیگه نیازی به سند از کتب شیعه نداریم.

شیعه مطلبی رو بدون کتب اهل سنت نمی تونه ثابت کنه! همین که یه موضوع در کتب اهل سنت نباشه یعنی شیعه توی اون داره خالی می بنده!!!

اعتراف قزوینی هست که این موضوع در کتب اهل سنت با سند صحیح وجود ندارد.

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    ما از کتب شما استناد میکنیم و قبول نمیکنید
    وای به حال اینکه از کتب خودمان بیاوریم
    مثلا حدیث در اصول کافی بیاورم شما قبول میکنید؟
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    بنده فقط گفتم شبهات را بدهید.پاسخ همه شبهات مربوط به فاطمیه در کتابم هست.دانلود کنید بخوانید
    http://bayanbox.ir/id/1129819386762147334?download
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    واقعا در عقل شما شک کردم
    منم میگویم عالم بزرگ چغالی گفته است که بخاری کافره.شما نمیپرسید که چغالی کی هست که کسی او را نمیشناسد؟من بگویم چون نمیشناسید بیسوادید؟وجدانا چرا شما بی عقل ها از مذهب دفاع میکنید؟حداقل چهار تا عاقل را بیاورید
    چطور یک نفر هم موافق یک مذهب باشد هم مخالفش؟مثل این است من بگویم ابن تیمیه که خودش دشمن شیعه هست در کتابش نوشته است اشهد ان علیا ولی الله صحیح است.خب.نمیگویید که ابن تیمیه خودش مخالف شیعه بوده چطور شعار مذهب شیعه را قبول میکند؟
    سوما اینترنت قطع بشه مطلب سه بار میاد؟یعنی چه؟یکم عقل داشته باش
    با تشکر
    یا علی مدد
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 54)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.