سگ مهدی هم پیدا شد !!!!

Home انجمن ها مهدی موعود یا مهدی موهوم؟ سگ مهدی هم پیدا شد !!!!

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هابیل در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده

هابیل
    کاربر

سلام بر دوستان

در یک سایت شیعی به آدرس

http://www.shia-forum.com/forum/showthread.php?t=4639

با نام عقاید اسلامی !!!!!  بعضی عقیده دارند که سگ  ائمه ی خودشان  هستند و برخی دیگر حتی خود را از خاک پای سگ  آنها هم  کمتر می دانند!!  و  این هم پست منحصر به فرد یکی از اعضاء آن سایت در ذیل  که خود را سگ مهدی می نامد :

بسم رب الحسین علیه السلام

سلام بر شما

انا کلب المهدی ( عجل الله تعالی فرجه الشریف )

یا علی ع

blackblock
    کاربر
    الیته وقتی می گوید من سگ مهدی هستم در واقع جاهل است که این طور می گوید
    منظور او این است که من به مهدی وفا دار هستم
    در ادبیات فارسی چیزی داریم به نام تشبیه بلیغ
    مثلا می گویند احمد گل است. منتظورشان این نیست که احمد شاخ و برگ دارد و ریشه می دهد
    منظورشان این است که احمد مثل گل خوب است و دوستش داریم
    وقتی می گویند من سگ مهدی هستم منظورشان این نیست که چارپا هستند و گوشت می خورند و مهدی به آن ها غذا می دهد
    منظورشان این است که وفا دار هستند
    کلا هر کس می گوید سگ مهدی منظور همین بحث وفادار بودن است
    حالا تا شما چقدر مغرض باشید
    بعضی ها فقط بلدند ایراد بگیرند
    این مداحان هم که می گویند من سگ حسین هستم اشتباه می کنند زیرا نمی دانند که دشمنان و جاهلان و مغرضان فورا از ان حرف سو استفاده می کند و به نفع خودشان نتیجه گیری می کنند

Ardavan
    کاربر
    عکس :انسانهایی که خودشان را سگ می نامند!!!

لطفا با سخنان زيبا حقيقت را بنهان نكنيد و به لينك زير مراجعه كنيد و ببينيد كه منظور همان سك مد نظر علماى شيعه مى باشد نه وفا !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://islamworldnews.com/fa/display-news.php?nid=3859

blackblock
    کاربر
    با تمام این اوصاف این به هیچ وجه دلیل نمی شود.
    البته من خودم کسانی را دیده ام که خودشان را سگ می دانند و صدای سگ هم در می آورند. اما مسلما آن ها جاهل هستند.
    این هیچ ربطی به مذهب شیعه ندارد.
    بدون شک در بین مردم همواره انسان های جاهل و دیوانه وجود دارد. و ربطی هم به مذهب افراد ندارد.
    نمی توانید انکار کنید که از بین اهل سنت هم بعضی ها ممکن است احمق باشند و کار های عجیب انجام دهند.
    پس می بینید که اگر کسی دیوانه بود و خودش را سگ می دانست، شما اگر عاقل باشید نباید به کل مردم تعمیم دهید.
    من این را گفتم تا خواننده ی ساده لوح گمان نکند که همه ی شیعیان خود را سگ مهدی می دانند. هیچ شیعه ی معمولی و سالمی چنین ادعایی نمی کند. مگر این که مشکلاتی در ناحیه ی مغز و اعصاب داشته باشد. در این مورد شک نکنید.
    بعضی ها هم فقط به منظور وفا دار بودن خود را سگ می نامند. البته این اشکالی ندارد. ولی بهتر است انجام نشود تا بهانه دست دشمنان نیفتد.
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.