رضاع کبیر

Home انجمن ها امهات المومنین رضاع کبیر

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  zehken در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 9 نوشته (از کل 24)
  • نویسنده

abdollah1990
    کاربر
    سلا بر شرف نداشته ی بی حیا .

اینکه گفته ای (میبینم که به زینب بنت جحش که ام المومنین است یعنی همسر پیامبر است توهین می کنی و او را بی شرف خطاب می کنی.)

پاسخ من : من حواسم جمع است کجا من به زینب بنت جحش توهین کرده ام ؟؟؟

چرا دروغ می گویی ؟؟

من در تاریخ 30/6/93 در جواب شما که به ناموس پیامبر نسبت دروغ داده بودی گفتم (سلام بر بی شرفی که به ناموس پیامبر توهین می کند .)

و از خوانندگان میخواهم که حتما و حتما و حتما این موضوع را بخوانند و این آخوند عبدالحسین فریب کار و دغل باز را بشناسند و خدا را شکر می کنم که به دست خودشان خود را رسوا می کنند .

اینکه گفته ای (ناموسی که خودش در خانه نماند و پرده را درید، شما چرا برایش سینه چاک می دهید؟)

پاسخ من : ما اهل سنت چون پیرو قران هستیم و در آیه 6 سوره احزاب خداوند زنان پیامبر را مادر مومنین خطاب قرار داده و در ایه 52 سوره احزاب هم به پیامبر گفته است حق طلاق دادن این زنان را نداری برایشان احترام قائلیم .

و شما که منافق هستی خداوند زنان پیامبر را مادر شما معرفی نکرده .

اینکه گفته ای (آيا اين مطلب شيخ خود را ديده اند؟ آيا اين که عايشه از سينه خود به جوانان شير مي داده،توهين هست يا نه؟)

پاسخ من : شما با فریب کاری دیدگاه یک فردی به نام موسی شاهین لاشین که هزار و چند صد سال بعد از نوشتن صحیح مسلم آمده و با تفکری که معلوم نیست از کجا سرچشمه می گیرد شرحی بر صحیح مسلم نوشته به نام کتاب فتح المنعم ، آن نظر شخصی را می خواهی به نام احادیث صحیح مسلم مورد استناد قرار بدهی !!!

اگر دروغگو و کذاب نیستی از کتب صحیح اهل سنت یک حدیث بیاورند که حضرت عایشه به فردی شیر داده است !!

اینکه گفته ای (به قول استاد دکتر دانشمند عالم جلیل القدر جهان اسلام………. . سماور یه چیز دیگری است.)

پاسخ من : چرا ترسیده ای و به جای نام ابو الکذاب آفت الله ما یفعلی سنگ پای قزوین نقطه چین گذاشته ای ؟؟

زشته !!! عیبه !!! میفهمن ها !!!

شما که صیغه زاده ما یفعلی هستی چرا از گذاشتن نام پدرت ترسیده ای ؟؟

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    مادر ما آن فردی است که به زن پرده در(البته به دیوار) فرمود یا حائط الم اقل لک یا؟ فلم تکلمها حتی ماتت. خب کدومشون به تصریح بخاری کافر بوده؟ و همان زن گرامی به نفس رسول عرض کرد اگر نبود فرموده خدا و سفارش رسولش که در خانه هایمان بمانیم همراه تو می آمدم.

جالبه خدا و رسولش فرموده که بنشینید سر جایتان اما اینها میگن چون حالا که رفته خدا بیخود کرده که گفته و پیامبر هم که لیهجر. چرا؟ چون باید زن پرده در پیامبر را برتر از خدا دانست. چرا؟ از اونی بپرسید که پایه کذار این قضیه است. چرا؟

بعد نفس رسول می فرماید امرنی رسول الله بقتال الناکثین و المارقین و القاسطین. حالا این زن کیست؟ جایگاهش کجاست؟ بماند.

وای وای وای وای وای وای دروغ به خدا میبندد. کجای 52 احزاب فرموده حق نداری طلاق بدهی؟ تبدل را طلاق را گرفتی؟

دوست داری بدانی چرا پیامبر طلاقشان نداده؟ به هیثمی رجوع کن.

خود صحیح مسلم که برهواست. حدیثش را خواندی که از من چیزی جز قرآن ننویسید؟

حالا شما نوشتی که بی شرفی که به ناموس پیامبر توهین می کند. خب زینب بنت جحش به عایشه سلام کرده کو صحیح شما نوشته که ” فسبتها “؟

سب آیا توهین نیست؟ جدی؟

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (جالبه خدا و رسولش فرموده که بنشینید سر جایتان …)
    پاسخ من : آیه 33 سوره احزاب خیلی واضح و روشن است و در آنجا موضوع تبرج مطرح است .
    و خداوند نفرموده که به حج نروید و یا برای دستگیری قاتلان نروید .
    همانطوری که خود پیامبر در سفر حج و جنگ ها همسر خود را می بردند .
    اینکه گفته ای (بعد نفس رسول می فرماید)
    پاسخ من : آیا طبق تفسیر شما پس مشرکین هم طبق ایه 128 توبه نفس رسول الله می باشند ؟؟!!!!
    (لَقَدْ جَاءَكُمْ رَ‌سُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ)

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (وای وای وای وای وای وای دروغ به خدا میبندد. کجای 52 احزاب فرموده حق نداری طلاق بدهی؟ تبدل را طلاق را گرفتی؟)
    پاسخ من : من با ترجمه آیت الله مکارم شیرازی می گذارم تا برایت اتمام حجت باشد :
    (لَّا يَحِلُّ لَكَ النِّسَاءُ مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَكَ حُسْنُهُنَّ إِلَّا مَا مَلَكَتْ يَمِينُكَ ۗ وَكَانَ اللَّـهُ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ رَّ‌قِيبًا)
    (ترجمه آیت الله مکارم شیرازی : بعد از این دیگر زنی بر تو حلال نیست، و نمی‌توانی همسرانت را به همسران دیگری مبدّل کنی [= بعضی را طلاق دهی و همسر دیگری به جای او برگزینی‌] هر چند جمال آنها مورد توجّه تو واقع شود، مگر آنچه که بصورت کنیز در ملک تو درآید! و خداوند ناظر و مراقب هر چیز است (و با این حکم فشار قبایل عرب را در اختیار همسر از آنان، از تو برداشتیم).)
    وای وای وای وای وای وای که طبق گفته شما در همین پست یک مرجع تقلید به خدا دروغ می بندد !!!
    خجالت بکش !!!

ابوالقاسمی شما که کارمند شبکه ای می باشی که حقوقت از طرف ایت الله مکارم شیرازی پرداخت می شود و حالا خودت را در ترجمه قران از ایشان برتر می دانی ؟؟!!!
    آیا با این ادعا شما یک مرجع تقلید سواد ترجمه قران را ندارد ؟؟!!!!!
    و خوب است که هویت شما توسط خود شما هم در لینک http://www.islamtxt.net/?q=content /forum/2226 افشا شده است . (ابوالقاسمی)

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    و قرن فی بیوتکن. به علاوه سگهای حوئب.

پیامبر هم مانند ابوسفیان زن به همراه میبرده.

تفسیر من نیست. عمل مبین قرآن است که چشم ناصبی ها را کور کرده و مادرشان را به عزایشان نشانده.

و البته ما در مقام تبیین این نفس و آن انفسکم نیستیم لکن عمل پیامبر خود برترین تفسیر است بر این دو موضوع.

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    بابا تو ته دیگ توهمی.

گفته نمی توانی طلاق بدهی یا نمی توانی برای جایگزین کردن طلاق بدهی؟ این را از آیه نمی فهمی که اگر طلاق بدهی نمی توانی جایگزینی بیاوری؟ یعنی خداوند اجازه تجدید نداده نه اینکه منع طلاق کرده باشد. در غیر این صورت در تحریم نقض حرفش را آورده و آلزایمر را تایید کرده. همان که در نوشتار شما چندین مرتبه ثابت شده.

بعد دوباره بگم که تو ته دیگ توهمی.

آیت الله مکارم کجا حرف شما را زده اند؟

راستش را بخواهید می خواهم اعتراف کنم که مچ بنده را گرفتید. من فکر میکردم که شما آره اما فهمیدم که شما آره. از ذهنیت آره بودن درباره شما آره هستم. لذا آره بمانید.

نوشتار شما ما را یاد آن ناصبی شربتی می اندازد. کمی هم شبیه عبدالله ابن ابیه کالکرابی هستید البته اگر خودش نباشید.

.

این چی شد؛

حالا شما نوشتی که بی شرفی که به ناموس پیامبر توهین می کند. خب زینب بنت جحش به عایشه سلام کرده کو صحیح شما نوشته که ” فسبتها “؟

سب آیا توهین نیست؟ جدی؟

به قول استاد دکتر دانشمند عالم جلیل القدر جهان اسلام……… .

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (و قرن فی بیوتکن.)

پاسخ من : آیه 33 سوره احزاب خیلی واضح و روشن است و در آنجا موضوع تبرج مطرح است .
    و خداوند نفرموده که به حج نروید و یا برای دستگیری قاتلان نروید .
    همانطوری که خود پیامبر در سفر حج و جنگ ها همسر خود را می بردند .

اینکه گفته ای (و البته ما در مقام تبیین این نفس و آن انفسکم نیستیم….)

پاسخ من : حالا که در تله گیر افتاده ای می گویی من در تبیین این نفس و آن انفسکم نیستم ؟؟؟

و دوباره می گذارم :

آیا طبق تفسیر شما پس مشرکین هم طبق ایه 128 توبه نفس رسول الله می باشند ؟؟!!!!
    (لَقَدْ جَاءَكُمْ رَ‌سُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ)

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (گفته نمی توانی طلاق بدهی یا نمی توانی برای جایگزین کردن طلاق بدهی؟ این را از آیه نمی فهمی که اگر طلاق بدهی نمی توانی جایگزینی بیاوری؟)

پاسخ من : آدم ناقص العقل آیا آیت الله مکارم شیرازی که مرجع تقلید است قران را نمی تواند به درستی ترجمه کند ؟؟؟

که حالا شما خود را برتر از یک مرجع تقلید می دانی و من دوباره می گذارم :

(لَّا يَحِلُّ لَكَ النِّسَاءُ مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَكَ حُسْنُهُنَّ إِلَّا مَا مَلَكَتْ يَمِينُكَ ۗ وَكَانَ اللَّـهُ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ رَّ‌قِيبًا)
    (ترجمه آیت الله مکارم شیرازی : بعد از این دیگر زنی بر تو حلال نیست، و نمی‌توانی همسرانت را به همسران دیگری مبدّل کنی [= بعضی را طلاق دهی و همسر دیگری به جای او برگزینی‌] هر چند جمال آنها مورد توجّه تو واقع شود، مگر آنچه که بصورت کنیز در ملک تو درآید! و خداوند ناظر و مراقب هر چیز است (و با این حکم فشار قبایل عرب را در اختیار همسر از آنان، از تو برداشتیم).)
    وای وای وای وای وای وای که طبق گفته شما در همین تاپیک یک مرجع تقلید به خدا دروغ می بندد !!!
    خجالت بکش !!!

اینکه گفته ای (بعد دوباره بگم که تو ته دیگ توهمی.

آیت الله مکارم کجا حرف شما را زده اند؟)

پاسخ من : شما که ناقص العقلی خود را چندین بار ثابت کرده ای .

من قضاوت را به خوانندگان واگذار می کنم .

اینکه گفته ای (حالا شما نوشتی که بی شرفی که به ناموس پیامبر توهین می کند. خب زینب بنت جحش به عایشه سلام کرده کو صحیح شما نوشته که ” فسبتها “؟

سب آیا توهین نیست؟ جدی؟)

پاسخ من : آن بحث زنانه ، دو زن پیامبر در حضور پیامبر بوده ، وقتی خود پیامبر حضور داشته و توهین تلقی نکرده شما چرا بعد از صدها سال …. می کنی ؟؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

شما با فریب کاری دیدگاه یک فردی به نام موسی شاهین لاشین که هزار و چند صد سال بعد از نوشتن صحیح مسلم آمده و با تفکری که معلوم نیست از کجا سرچشمه می گیرد شرحی بر صحیح مسلم نوشته به نام کتاب فتح المنعم ، آن نظر شخصی را می خواهی به نام احادیث صحیح مسلم مورد استناد قرار بدهی !!!

و متاسفانه بعضی از دوستان بدون اینکه به اصل کتاب فتح المنعم مراجعه کنند و متوجه شوند که نویسنده اش چه شخصی می باشد و در چه سالی و با چه استناداتی این شرح را نوشته وارد بحث شده اند .

و از دوستان می خواهم هر زمان که متنی گذاشته می شود و شبهه ای مطرح می شود به لحاظ اینکه این اشخاص فی قلوبهم زیغ می باشند و شرف و اخلاق علمی را زیر پا می گذارند ، حتما اولین کاری که می کنند آن موضوع را بررسی کنند و منبع آن را بررسی کنند و بعد وارد بحث بشوند .

و از کسانی که این شبهات آبکی را مطرح می کنند می خواهم اگر دروغگو و کذاب نیستند از کتب صحیح اهل سنت یک حدیث بیاورند که حضرت عایشه به فردی شیر داده است !!

این هم لینک زندگی موسی لاشین مولف کتاب :

http://ar.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%89_%D9%84%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86

ضمنا بزرگترین سایت دشمن حضرت عایشه هم اعتراف نموده که ایشان همچین عملی را انجام نداده اند و این موضوع یک تهمت به ایشان می باشد و این هم لینک آن :

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=135

در حال نمایش 9 نوشته (از کل 24)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.