داروهای خارجی برتر از اهل بیت علیهم السلام

Home انجمن ها شرکیات. توسل، شفاعت و بدعت داروهای خارجی برتر از اهل بیت علیهم السلام

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  فردین در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 71)
  • نویسنده

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (ما مختاریم هر کجا احساس کردیم که فتوای یکی از انها با قران و احادیث صحیح مخالف باشد .به دیگری که بهتر است اقتدا میکنیم)

پاسخ من : پس مقلدین که از مراجع خود عالمتر هستند و تشخیص می دهند کدام حدیث مخالف قران است و مراجع نمی توانند تشخیص دهند ، چرا مقلدند ؟؟

اینکه گفته ای (خداوند در کجا فرموده است که من خاصیت شفا را در دارو های صنعتی که ساخت کفارند قرار داده ام.)

پاسخ من : هنوز نمیدانی داروهای صنعتی هم از عصاره گیاهان و … به دست می اید ؟؟

و چرا به این سوال پاسخ ندادی :

دلیل اذن شفا دهندگی که خداوند به اهل بیت و امام زادگان داده ، کجا می باشد ؟؟

اینکه گفته ای (لعنت باد بر انکس که از جواب دادن به سوال اولیه فرار میکند و بحث را به بی راهه میکشد.)

پاسخ من : من هم می گویم لعنت بر آن کسی که از ادعاهای سوال اولیه خود فرار می کند و حاضر نیست به ادعاهای خود پاسخ بدهد .

اینکه گفته ای ( اما بازهمان سوالی که همه چیز گفتند ولی از پاسخ دادن به ان ناتوانند)

پاسخ من : چرا از دو موضوع که در اول این تاپیک مطرح کرده ای می خواهی زیرکانه فرار کنی ؟؟

و سوال اولیه خود را به طریقه ی دیگری مطرح کرده ای .

می دانی این کار یعنی چه ؟؟

زشته !!! عیبه !!! میفهمن ها !!

ضمنا به این سوالات پاسخ ندادی دوباره می گذارم و تا پاسخ ندهی دست بردار نیستم و بحث را به انحراف نکشان :

1- اینکه گفته ای (دقت کنیدکه ما انها را شفیع و وسیله برای رسیدن به خدا قرار میدهیم)

برادرم : طبق ایه ی 18 سوره ی یونس و 3 زمر و آیات دیگر قران مردم مشرک مکه در زمان پیامبر هم همین استناد را می کردند .

2- پس با همین گفته ی خود شما اهل بیت در نزد مراجع شیعه و مجتهدین شما به اندازه ی داروی ساخت کفار گرامی نیستند .

یا با استدلال شما لیاقت ندارند !!

به صراحت پاسخ بده .

3- برادرم قبل از ساخت داروهای کفار در طول هزار و چند صد سال آیا با داروهای گیاهی مردم شفا پیدا نمی کردند ؟؟

4- و اگر همیشه مریض شویم و خداوند شفا بدهد چون شفا دادن خداوند حتمی است دیگر مرگ معنا پیدا نمی کند و همیشه همه باید زنده باشند .

اما چون شفا دادن دارو مطلق نیست خیلی ها دارو استفاده کرده اند و مرده اند .

5- اگر دارو شفا می دهد بفرمایید لطفا به صراحت بگویید داروی مرگ چه نام دارد ؟؟؟

فردین
    کاربر
    بنام خدا

با سلام

از برادران اهل سنت سوالی داشتم که کاملا واضح است و خواهش میکنم بدون توهین به ائمه اطهار علیهم السلام پاسخ دهید.

شما شیعیان را به خاطر توسل به اهل بیت و ائمه علیهم السلام کافر میدانید

و علت اتهامتان اینست که ما از غیر خدا میخواهیم تا کاری خدایی انجام دهد و ما هر چقدر هم بگوییم که ما انها را وسیله وشفیع قرار میدهیم(((دقت کنیدکه ما انها را شفیع و وسیله برای رسیدن به خدا قرار میدهیم چون ما انسانها گناهکاریم و ممکن است به اون زودی حاجتمان بر اورده نشود ما انها را شفیع قرار میدهیم چون اعتقاد داریم انها نزد پروردگار خیلی عزیز وگرامیند و خداوند به خاطر انها حاجتمان را زودتر بر اورده میکند)))باز دوباره از طرف شما قابل قبول نیست.برای اینکه در این حالت هم میگویید و چند جا توی این سایت هم گفته اید که اگر به زبان هم نگویید عملی کافرانه انجام میدهید و این شرک است.

حالا من از شما یک سوال داشتم و اینکه ایا مگر اینطور نیست که شفا دادن فقط در دست خداست…

-چراهمه ما وقتی مریض میشویم به جای اینکه مستقیما از خدا شفا بخواهیم از دکتر دارو میخواهیم و چرا خداوند شفای ما را مستقیما نمیدهد و باید حتما دارو بخوریم. ایا نعوذ به الله خداوند بدون آن دارو .قدرت شفا دادن ما را ندارد و نکته جالب انگیز تر قضیه اینجاست که بزرگانی از شیعه وسنی یعنی از مجتهدین و مولوی ها و یا مفتی ها برای بدست اوردن سلامتی خود به بیمارستانهای کشورهای خارجی و مشرکین سفر میکنند!! واقعا چرا انها با انهمه عبادت و خدا پرستیشان نمیتوانند از خدا مستقیما شفا بگیرند و باید دارو های مشرکین را بخوند و خوب بشوند و خوب میدانیم که حتی ان داروها ممکن است از چیزهایی خیلی بد درست شده باشد……..اهان راستی اگر فقط خداوند شفا میدهد

پس چرا اون شفا را لا اقل در داروهای ساخت مسلمانان قرار نمیدهد و همه برای شفا گرفتن!!!! از دارو های خارجی ساخت کفار مصرف میکنند. آیا انها به خدا نزدیکترند!!!!! مگر شفا دادن فقط مختص خدا نیست و ان دارو یک وسیله هست. چرا خداوند بین وسیله ها فرق میگذارد !!!!ایا نعوذ به الله خداوند نمیتواند لا اقل به درهر دوی داروها ی ساخت مسلمانان و کفار به یک میزان شفا قرار دهد

ویادتان باشد که یادمان هست که گفته اید اگر با زبان هم نگویید و عملی کافرانه انجام دهید کافرید پس همه مسلمانان ازو اون بالاییا گرفته تا بچه ها همه کافرند چون به جای نشستن واز خدا شفا خواستن باید داروهای ساخت کفار را بخورند تا خدا شفا دهد!!!

راستی این خداست که فقط شفا میدهد پس یک داروی مثل گچ ساخت کفار در خود چه دارد که مسبب شفای خداوند میشود…..

ایا اهل بیت علیهم السلام به اندازه یک داروی ساخت کفار نزد خدا گرامی نیستند تا خدا به خاطر انها به ما شفا دهد یا حاجت ما را بر اورده کند.ایا تقاضای رسول خدا صلی الله علیه و اله وسلم از تجویز داروی یک پزشک کفار نزد خدا بی لرزش تر است واین میشود کفر

……..پس خلاصه اینکه اگر شفا فقط در دست خداست پس چرا قبل از خوردن دارو ان شفا را به ما نمیدهد و اگر دارو یک وسیله هست به معنای اینکه خدا ان وسیله را برای شفا دادن قبول داشته اند ؟؟پس بنابر کدام ایه از قران میتوان دارو را برای شفا گرفتن خورد و وسیله ای برای شفا دادن خداوند است. و اگر هست چرا عامل دیگری برای گرفتن حاجت و شفا از خداوند نباشد

و دوباره میگویم در هر پاسخی که میدهید این را مد نظر داشته باشید که اگر فقط خداند شفا میدهد پس چرا ان را قبل از خوردن یک دارو نمیدهد!!لا اقل برای مسلمانان

abdollah1990
    کاربر
    .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

امیدوارم که ان شا الله از پاسخ هایی که می دهم ناراحت نشوی .

مثل اینکه شما مطالبی که درباره ی توسل به اهل قبور در این سایت موجود است را نخوانده ای .

اینکه گفته ای (دقت کنیدکه ما انها را شفیع و وسیله برای رسیدن به خدا قرار میدهیم)

برادرم : طبق ایه ی 18 سوره ی یونس و 3 زمر و آیات دیگر قران مردم مشرک مکه در زمان پیامبر هم همین استناد را می کردند .

اینکه گفته ای (نکته جالب انگیز تر قضیه اینجاست که بزرگانی از شیعه وسنی یعنی از مجتهدین و مولوی ها و یا مفتی ها برای بدست اوردن سلامتی خود به بیمارستانهای کشورهای خارجی و مشرکین سفر میکنند!!)

برادرم به قول شما ما اهل سنت که به اهل قبور متوسل نمی شویم .

شما که به صراحت گفته ای : ایا اهل بیت علیهم السلام به اندازه یک داروی ساخت کفار نزد خدا گرامی نیستند تا خدا به خاطر انها به ما شفا دهد یا حاجت ما را بر اورده کند؟؟

پس با همین گفته ی خود شما اهل بیت در نزد مراجع شیعه و مجتهدین شما به اندازه ی داروی ساخت کفار گرامی نیستند .

مبارکتان باشد !!!

به طور نمونه ایت الله سیستانی در چند سال قبل که مریض بودند به لندن مشرف شدند .

اینکه گفته ای (پس چرا اون شفا را لا اقل در داروهای ساخت مسلمانان قرار نمیدهد و همه برای شفا گرفتن!!!! از دارو های خارجی ساخت کفار مصرف میکنند. آیا انها به خدا نزدیکترند!!!!!)

برادرم قبل از ساخت داروهای کفار در طول هزار و چند صد سال آیا با داروهای گیاهی مردم شفا پیدا نمی کردند ؟؟

اینکه گفته ای (یا اهل بیت علیهم السلام به اندازه یک داروی ساخت کفار نزد خدا گرامی نیستند تا خدا به خاطر انها به ما شفا دهد یا حاجت ما را بر اورده کند.)

لطفا این سوال را از ایت الله سیستانی در چند سال قبل که مریض بودند به لندن مشرف شدند بپرسید .

اینکه گفته ای ( اگر فقط خداند شفا میدهد پس چرا ان را قبل از خوردن یک دارو نمیدهد!!)

پس با این استدلال شما تمام کسانی که دارو می خورند شفا پیدا می کنند ؟؟

پس چرا روزی صدها نفر در داخل بیمارستانها می میرند ؟؟

برای فهم بیشتر شما می گویم برادرم شفا دهنده ی مطلق خداست و ما نمی توانیم برای خدا تعیین تکلیف کنیم .

و مصلحت را خداوند بهتر می داند .

و اگر همیشه مریض شویم و خداوند شفا بدهد چون شفا دادن خداوند حتمی است دیگر مرگ معنا پیدا نمی کند و همیشه همه باید زنده باشند .

اگر دارو شفا می دهد بفرمایید لطفا به صراحت بگویید داروی مرگ چه نام دارد ؟؟؟

یه دوست
    کاربر
    سلام .
    ﺍﻭﻟﺌِﻚَ ﺍﻟَّﺬﻳﻦَ ﻳَﺪْﻋُﻮﻥَ ﻳَﺒﺘَﻐُﻮﻥَ ﺇِﻟﻰ ﺭَﺑِّﻬِﻢُ ﺍﻟﻮَﺳﻴﻠَﺔَ ﺍَﻳُُّﻬُﻢ ﺃَﻗﺮَﺏُ ﻭَ ﻳَﺮْﺟُﻮﻥَ ﺭَﺣﻤَﺘَﻪُ ﻭَ ﻳَﺨﺎﻓُﻮﻥَ ﻋَﺬﺍﺑَﻪُ ﺇِﻥَّ ﻋَﺬﺍﺏَ ﺭﺑّﻚَ ﻛﺎﻥَ ﻣَﺤﺬﻭﺭﺍ ً . (آیه57 اسرا) این آیه میگه کسانی را که آنان »میخوانند« خودشان دنبال وسیله هستند … حال سوال اینجاست که چه کسی دنبال وسیله نبوده !؟؟ یعنی نماز نمیخونده ! روزه نمیگرفته ! چرا که خودش وسیله و واسطه شده بوده !؟؟ و ما میتوانیم )یدعون( بخوانیمشان ؟؟؟؟؟؟ به عنوان وسیله !؟؟

فردین
    کاربر
    بنام خدا

به خدا الان دیگه ادم درک میکنه که برادر یزرگوار اقای عبد الحسین برای فهماندن یک مطلبی به این موجود توی این سایت چه میکشه واقعا صبر ایشان مثال زدنی است.

و اما اخه ادم اح… ق داری جواب مبدی یا به قول یک بزرگواری ادای سماورو در میاری و یا خیلی نفه….می

یکی از این دو مورد قطعا صحیح میباشد.

زرنگ بازیها…..()ما هم نگفتیم که به انها متوسل میشوید چون لیاقت میخواهد. گفتیم شما برای شفا و علاج درد به دکتر متوسل میشوید اگر اون کفر هست اینم کفره

…..( .)اخه ا..ح..م…ق جون اگه انها برای ما ارزش نداشتند که به انها متوسل نمیشدیم ..فکر نمیکنی این سوال را من از شما ها پرسیده بودم!!!!!

….( .)……یعنی منظورتون اینه که از مولوی ها و مفتی ها نپرسیم!!!!!باشه یعنی کار ایت الله سیستانی شرک بوده ولی انها نه عجججببببب

…..()اخه چرا نمیفهمی …منظور اینه که دارو را برای بدست اوردن شفا میخورند..حالا فرض کن همه شفا نیابند انهایی که از خوردن دارو شفا میابند این اثر داروهستش یا لطف خداست

….(.)و روزی هم صدها نفر با دارو درمان میشوند!!!

….)بر منکرش لعنت

….بقیه را هم خیلی چرت و پرت نوشته بودی که اصلا ربطی به سوال ندارد..

مرتبط با موضوع جواب بده و سفسطه بازی در نیار. من یک سوال واضح پرسیدم و شما درست و واضح اگر جواب داری بده… :چرا به خاطر توسل سیعه به اهل بیت علیه السلام انها را کافر میدانید(که البته کافر خواندن شما به درد خودتان و لای جرز دیوارهایتان میخورد فقط برای فهماندن مطلب عرض میکنم)ولی عین همین کار که همه برای بدست اوردن سلامتی و شفای درد به پزشکان و داروهای انان متوسل میشوند. این کار شرک نیست !!!!

بطور کاملا خلاصه……دارویی که ملت برای درمان درد میخورند و در بسیاری موارد هم خوب میشوند ایا اثر ان داروست که پزشک نوشته و خدا هیچکاره است یا اینکه خدا علاج درد هاست و دارو یک وسیله است؟؟؟؟

khaled ebn valid
    مشارکت کننده
    اينكه فرموید::(ما انها را شفیع و وسیله برای رسیدن به خدا قرار میدهیم چون ما انسانها گناهکاریم و ممکن است به اون زودی حاجتمان بر اورده نشود ما انها را شفیع قرار میدهیم چون اعتقاد داریم انها نزد پروردگار خیلی عزیز وگرامیند و خداوند به خاطر انها حاجتمان را زودتر بر اورده میکند).

بله شما در دعا به نزد خدا به چنین چیزی اعتقاد دارید.اما صرف نظر از اعتقاد خود بنده راجع به توسل که چه هست می خواستم عرض کنم چنین حالاتی در دعا بدرگاه خدا در نهج البلاغه رد شده است.حضرت علی در نهج البلاغه می فرماید:

وَاعْلَمْ اءَنَّ الَّذِي بِيَدِهِ خَزَائِنُ السَّمَاوَاتِ وَالْاءَرْضِ قَدْ اءَذِنَ لَكَ فِي الدُّعَاءِ وَ تَكَفَّلَ لَكَ بِالْإِجَابَةِ، وَ اءَمَرَكَ اءَنْ تَسْاءَلَهُ لِيُعْطِيَكَ، وَ تَسْتَرْحِمَهُ لِيَرْحَمَكَ وَ لَمْ يَجْعَلْ بَيْنَكَ وَ بَيْنَهُ مَنْ يَحْجُبُهَ عَنْكُ، وَ لَمْ يُلْجِئْكَ إِلَى مَنْ يَشْفَعُ لَكَ إِلَيْهِ، وَ لَمْ يَمْنَعْكَ إِنْ اءَسَأْتَ مِنَ التَّوْبَةِ

بدان، خدايى كه گنجهاى آسمان و زمين در دست اوست، به تو اجازه درخواست داده، و اجابت آن را بعهده گرفته است، تو را فرمان داده كه از او بخواهى تا عطا كند، درخواست رحمت كنى تا ببخشايد، و خداوند بين تو و خودش كسى را قرار نداده تا حجاب و فاصله ايجاد كند، و تو را مجبور نساخته كه به شفيع و واسطه اى پناه ببرى

http://www.ghadeer.org/nahj/nameh/n2000004.htm#link31

http://library.tebyan.net/newindex.aspx?LANGUAGE=1&PageSize=1&BOOKID=18401&PageIndex=241&PID=19667

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

شما مثل اینکه خیلی بی ادب تشریف داری و همین که به فحاشی رو آورده ای نشان دهنده ی این است که چیزی برای گفتن نداری .

اینکه گفته ای (به خدا الان دیگه ادم درک میکنه که برادر …)

برادرم مطالب من و مطالب آخوند عبدالحسین در این سایت موجود است .

و خوانندگان با شعور و با سواد خودشان تشخیص می دهند و قضاوت می کنند .

اینکه گفته ای (ما هم نگفتیم که به انها متوسل میشوید چون لیاقت میخواهد.)

برادرم پس با همین استدلالی که خود شما کرده ای ایت الله سیستانی که در نجف زندگی میکند لیاقت توسل به قبر حضرت علی را نداشت و به بیمارستانهای کفار لندن متوسل شد .

و امام خمینی هم به امام رضا توسل نکردند و بیمارستانی در جماران در کنار منزل ایشان ساختند با گفته ی شما لیاقت نداشتند ؟!

مبارکتان باشد !!!

اینکه گفته ای (. گفتیم شما برای شفا و علاج درد به دکتر متوسل میشوید)

برادرم چرا دروغ می گویی ؟؟

ما اگر به دکتر متوسل می شدیم باید مثل شما گردن خود را مثل … با طناب دخیل می بستیم .

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (…..(من از مراجع شیعه و مجتهدین شما بود که اهل بیت در نزد آنها به اندازه ی داروهای ساخت کفار گرامی نیستند .

ولی شما فریب کاری کردی و پاسخ دادی که ما به انها متوسل می شویم !!!

من گفتم مراجع شما نگفتم شما !!

اینکه گفته ای (.یعنی منظورتون اینه که از مولوی ها و مفتی ها نپرسیم!!!!!)

برادرم چرا مغلطه بازی می کنی ؟؟

از کسی می پرسند که به توسل اهل قبور معتقد باشند و آنها را شفا دهنده بدانند .

مراجع و مجتهدین شما باید پاسخ بدهند با توجه به اعتقاد شفا دهندگی که به اهل بیت دارند چرا به اندازه ی داروهای ساخت کفار اهل بیت نزد آنها گرامی نیستند ؟؟

البینه علی المدعی .

اینکه گفته ای (.حالا فرض کن همه شفا نیابند انهایی که از خوردن دارو شفا میابند این اثر داروهستش یا لطف خداست)

برادرم این خداوند است که داروهای اثر بخش خلق کرده و همین لطف خداوند می باشد .

اینکه گفته ای (و روزی هم صدها نفر با دارو درمان میشوند!!!)

برادرم پس با این استدلال شما همان صدها نفر که با دارو درمان می شوند باید همیشه که مریض می شوند و دارو می خورند خوب بشوند پس مرگ دیگر معنا ندارد .

ضمنا به این سوالات پاسخ ندادی دوباره می گذارم :

1- اینکه گفته ای (دقت کنیدکه ما انها را شفیع و وسیله برای رسیدن به خدا قرار میدهیم)

2- پس با همین گفته ی خود شما اهل بیت در نزد مراجع شیعه و مجتهدین شما به اندازه ی داروی ساخت کفار گرامی نیستند .

به صراحت پاسخ بده .

3- برادرم قبل از ساخت داروهای کفار در طول هزار و چند صد سال آیا با داروهای گیاهی مردم شفا پیدا نمی کردند ؟؟

4- و اگر همیشه مریض شویم و خداوند شفا بدهد چون شفا دادن خداوند حتمی است دیگر مرگ معنا پیدا نمی کند و همیشه همه باید زنده باشند .

فردین
    کاربر

.)))یعنی حصول سلامتی بعد از خوردن دارو از طرف خدا نیست ؟؟؟؟

اقای عزیز اصلا بیا و این مثال ها را فراموش کن . ما چکار داریم فلانکس به اهل بیت متوسل شده یا نشده .منظور این است که چرا شیعیان به خاطر متوسل شدن به اهل بیت علیهم السلام از دیدگاه شما مشرکند ولی مسلمانان در همه جای جهان با اینکه شفا دادن فقط کار خداست به جای اینکه مستقیما از خدا حاجتشان را بخواهند و یا مثلا برای درمان بیماری خود به جای اینکه از خدا شفا بخواهند و بهبود یابند باید به بیمارستان و پزشک مراجعه کنند و در بسیاری موارد دارو بخورند تا سلامتیشان را بدست اورند. پس چرا اینها مشرک نمیشوند؟؟؟یعنی اینکه اگر شفا دادن و درمان دردها. بطور کامل و مطلق از ان خداست پس چرا مسلمانان به پزشک مراجعه میکنند.

فردین
    کاربر
    صرف نظر از همه چیز در باره حدیث .ایا مجبور نکردن خداوند از منظر شما شرک محسوب میشود؟؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (اقای عزیز اصلا بیا و این مثال ها را فراموش کن .)

پاسخ من : خود شما در اول تاپیک این مثالها را مطرح کرده و به آنها استناد کرده ای حالا که در تله گیر افتاده ای می گویی فراموش کن !!!

کور خوانده ای !!! خودتی !!!

زشته !!! عیبه !!! میفهمن ها !!! میدونی این گفته ی تو یعنی چه ؟؟؟

اینکه گفته ای (ما چکار داریم فلانکس به اهل بیت متوسل شده یا نشده .)

پاسخ من : پس چطوری مراجع شیعه به دیگران می گویند به اهل قبور متوسل شوید ولی خودشان به لندن مشرف می شوند ؟؟؟

ضمنا به این سوالات پاسخ ندادی دوباره می گذارم و تا پاسخ ندهی دست بردار نیستم و بحث را به انحراف نکشان :

به صراحت پاسخ بده .

یوسف 2014
    کاربر
    فردین…ابروریزی.کردی…خیلی…خیلی

abdollah1990
    کاربر
    با سلام و عرض ادب خدمت شما برادر بزرگوار .

امیدوارم که از پیشنهاد من ناراحت نشوید .

برادرم اگر شما از اول این کامنت مطالعه کرده باشید من با ایات قران و تناقضات گفتاری و استنادات گفتاری خود فردین او را در تله انداختم و با گفتار خودش تمام استنادات او را باطل کردم .

این شخص و امثال آخوند عبدالحسین و … به گفته های حضرت علی و یا به احادیث پیامبر اعتقاد ندارند و از حضرت علی و فرزندانش سنگری ساخته اند که پشت آن پنهان شده و ازواج پیامبر و صحابه ی مهاجر و انصار پیامبر را که خداوند در قران رضایت خود را از آنها اعلام نموده زیر سوال ببرند که نتیجه اش زیر سوال بردن خود قران می شود .

و بعدا خود حضرت علی را و امام حسن و امام حسین را اینها زیر سوال می برند .

منتها فعلا به عنوان سنگر استفاده می کنند و بعدا همین سنگر را هم خراب می کنند .

امیدوارم که شما هم از من ناراحت نشوید و من تجربه ی چندین ساله ی بحث با این آقایان را دارم .

و اگر پیشنهاد و انتقادی دارید مطرح کنید ممنون می شوم .

abdollah1990
    کاربر
    جناب آقای فردین که طلبکارانه سوال مطرح کرده بودی و حالا که در تله گیر افتاده ای از پاسخ دادن فرار می کنی .

به صراحت پاسخ بده .

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 71)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.