تولدی دوباره

این جستار شامل 5 پاسخ ، و دارای 4 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mohammad در 7 سال، 11 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده

amgholipour
    کاربر
    باسلام.ابتدادرموردخودم بگویم که بنده تایکماه شیعه متعقد بودم ودرتمام موضوعات مذهبم هیچ شکی نداشتم .باملاحظه شبکه کلمه ودنبال کردن مطالب انها این شک درمن ایجادشد که مذهب من تاچه حدباقران مطابقت دارد? وبه مطالعه قران باتامل درمعانی ان پرداختم وبه این نتیجه رسیدم که بسیاری ازاعتقادات من شیعه باقران مخالفت دارد ودرتضاداست .حال به همه برادران چه شیعه وچه سنی توصیه میکنم قران کریم را مستمیک قرارداده وبادقت درایات ان تامل کنیدونکته دیگراینکه قران راکامل بخوانید نه اینکه یک ایه راازسوره ای جداگانه معنا کنید چراکه معنای یک ایه به تنهای یک چیزاست ولی وقتی درکنارایات قبل وبعد وکل سوره معنا شود انوقت است که مفهوم اصلی ان میتوان برداشت کرد.درپایان به همه برادران وخواهران عرض میکنم که همانطورکه درقران تاکیدشده که اسان نازل شده ,همه مامیتوانیم پیام قران را بدون کمک مفسران درک کنیم.
    مهم:روخوانی قران بدون تامل وتدبردران متروک کردن قران است .بیایدبا تامل وتدبر وپرهیزازتفسیربه رای قران بخوانیم.

mgh
    کاربر
    نشان دادی که هیچ چیز از قرآن نفهمیدی.
    اگر به تفاسیر اهل سنت رجوع کنی میبینی که بر اساس گفته آنها چه تعداد زیادی از آیات در مدح و بیان عظمت حضرت علی و اهل بیت او آمده است.
    مگر در قرآن متعه حلال نشده؟پس چرا عمر آن را حرام کرد؟مگر در قرآن نگفته ولی شما کسی است که در هنگام رکوع زکات میدهد؟پس چرا به جای علی، ابوبکر ولی شد؟

amgholipour
    کاربر
    اتفاقا برای من که تاقبل ازاین بارها قران راختم کرده بودم تازه دارم قران می فهمم چراکه قبلا به گفته علمای شیعه توجه میکردم که میگفتندقران 70 بطن دارد وهیچکس جزمعصومین انرانمی فهمند
    حال ازشما می پرسم : کجای قران امده که فقط معصومین انرا می فهمند? پیامبرکجافرموده اندکه قران راازمفسران یادبگیرید? کجای قران اسمی ازعلی,ابوبکر,عمر,فاطمه,حسن,حسین و..امده? وهزاران چرای دیگرکه علمای شیعه جواب قاطع ودرستی ندارند
    ایه ای که اشاره کردی اصلا بصورت جمع امده ومثال است نه اشاره صریح
    شماوعلمای شیعه نه خداوندمنان راشناخته اندونه حقیقت قران رادرک کرده اند.مثلا انجا که گفته اند خداوندازترس ابوبکروعمرنام علی رادرقران ذکرنکردندو یاجای دیگرگفته اندپیامبر ازترس ابوبکروعمر مستقیما علی رابعنوان جانشین معرفی نکردند و…..
    خداوندمنان خودافریننده جهان وهرانچه دران است وعظمت وبزرگی وکیفیت ان درعقل انسان نمیگنجدودرصفات بی همتاست .
    متعه راپیامبردریک موردبصورت استثنا دریکی ازغزوات دستوردادندوپس ازان انرانهی کردند.اگرحلال بودچراحضرت علی دردوران خلافت انراحلال اعلام نکردندکه بحث کامل خودموضوعی جداگانه رامیطلبد.
    شماکه اینهمه دردمذهب شیعه راداریداول خرافات وشرکیات وبدعتهای وارده در انرا بزدایید وبعدازان دفاع کنیدتامن وامثال من ازان روی گردان نباشیم .من مسلمانم فارغ ازنام شیعه یاسنی درعین حال تمام دستوراتی راکه باقران وسنت صحیح پیامبرمطابقت داشته باشد( چه از شیعه یاسنی) می پذیرم.
    پس شماهم هدایت شوید

ابوبکر
    کاربر
    دقیقا اگه شیعیان بیان تعصب رو کنار بزارن و یه 2 سه 3 ساعت با یه سنی با معلومات در مورد قرآن گفتگو کنند .. کلا افکارشون متزلزل میشه
    فقط اگه یه کم تعصب رو کنار بزارن حله
    خداییش هیچ کدوم از عقایدشون با قرآن نمیخونه و فقط کافیه یه اینور اونورشو بخونن می فهمن که هیچ ربطی نداره

mohammad
    مشارکت کننده

طلسم شکن تقلبی1
    http://www.aparat.com/v/li4MT

یهودیان هم در صدر اسلام صبح به ظاهر اسلام میاوردند و شب دوباره یهودی می شدند تا دل مسلمانان را مضطرب کنند.ولی جواب نداد

mohammad
    مشارکت کننده

در ضمن جشن تولد هم در وهابیت حرامه:

تیتر “تولدی دوباره” کاملا بدعت و حرامه

:))))))))))))))))))))))))))

http://islampp.com/index.php?id=144&ftwid=15691

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.