بیاید انکار کنید خمینی رافضی در اصل هندو نبوده!!!

Home انجمن ها گفتگوی ازاد بیاید انکار کنید خمینی رافضی در اصل هندو نبوده!!!

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  دانش در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده

دانش
    کاربر
    رافضیان در مقابل اکثر مقالات سایت بزعمهم سادلوحی ها یی میکنن و به اصلاح یک جواب ماست مالی می نویسند
    اما در باره هندی بودن خمینی رافضی قلمشان از کار افتاده
    خلیلی عجیب است..
    نگو دل درد گرفتن از اینکه ولایت وقیحه ایشان زیر سوال میرود ..
    یک اماشان در سرداب ..یکی هندو الاصل بوده ….بزرگانشان هم از جبل عامل لبنان آمده سبب رافضی شدن شان شدند..
    عجیب ککتولی هست این دین رافضی!!!!
    لینک تاپیک
    http://www.islamtxt.net/question/462

زنده باد اسلام تکس رافضی شکن

rrw
    کاربر
    جناب دانش
    1- اينکه بنده نوشتم ” باتوجه به معلومات و زمانم به شبهات پاسخ مي دهم” هرگز ادعاي معلومات نبوده بلکه برعکس اذعان به کم بودن بضاعت علمي و زماني خود بوده است . آوردن معلومات و زمان با هم مؤيد همين است چراکه بنده نيز بي کار وشغل نيستم و زمان آزاد زيادي ندارم.(در هرصورت از تمام دوستاني که برداشت ديگري از نوشته بنده داشتند عذر خواهي مي نمايم)
    2- بنده تحصيلاتم الکترونيک است و طلبه يا روحاني نيستم.
    3- نوشته ايد که حقير شبهه افکن خوبي هستم.
    دوست عزيز اکثر مقالات بنده که پاسخ و رديه است . پس بنده لابد پاسخ دهنده خوبي هستم .پاسخ دهنده چه؟ پاسخ دهنده شبهه . نه شبهه افکن.
    4- پاسخ جنابعالي در مورد مقاله هندي بودن اجداد امام خميني راهم دوست ديگرمان به خوبي دادند. بنده تکرار نمي کنم.

fandogh
    کاربر
    آقا خیلی خوب بلدی بپیچونی!
    توی مقاله ات نوشته ای هندی، اینجا یک حرفشو عوض کردی، کسی هم نفهمید!
    احتمالا اجداد امام خمینی تصمیم گرفته بودند که به خلیفه اول و دوم اقتدا کنند، یعنی اول بت پرست باشند، بعد مسلمان بشوند، بعد هر کسی راجع به ایمانشان شک کرد، پیروانشان جفت پا بروند توی حلقش.
    آره دادا این طوری بوده.

دیدم بحث رافضی شکن شده، گفتم حیفه اسم من نباشه
    آخه مرد حسابی، یک بحث علمی بکن، یک چیز درست و حسابی بگو، این حرفا به چه درد من و تو می خوره، قربونت برم؟

دانش
    کاربر
    جناب فندوق خوب شد ما از جفتک انداختن پیروان خمینی رافضی آگاه کردی !!! نمی دونم خودت در میمنه این لشکر جفتک انداز هستی یا میسره یا خط مقدمش!!!
    فعلا که اعتراف کردین که خمینی هندو بوده. (یعنی سلسله معصومیت و امام سیزدهم ولایت وقیحه اون و بقیه دنگ و فنگ شما رفت رو هوا) خب حالا بیاید رافضی نبودن اون را انکار کنید اگر جرات دارید؟؟؟؟

m441391
    کاربر
    بله اجداد حضرت امام ره در هند بوده اند.
    اما مگر فضيلت افراد به نژاد و مليتشان است!؟
    إن أكرمكم عند الله أتقيكم
    ملاك تقوا و ايمان است و لاغير.
    اين حرف شما مانند برخي افراد ضد اسلام ايراني است كه مي گويند چون پيامبر ص عرب بوده ما او را قبول نداريم و براي ما بايد پيامبر فارسي زبان بيايد.
    اما در مورد اصل مترقي ولايت فقيه هم با هندي بودن ايشان ولايت ايشان زير سوال نمي رود
    گفته اند ولايت فقيه نگفته اند كه ولايت ايراني
    اما اگر اصلش را بخواهيد چون حضرت امام ره از سادات هستند پس اصالتا عرب هستند

rrw
    کاربر
    جناب دانش ،اکثر دوستان از جمله جنابعالي بنده را از طريق نوشته هايم مي شناسيد و مي دانيد که بنده به فضل ومدد الهي باتوجه به معلومات و زمانم به شبهات پاسخ مي دهم .ليکن به ذات اقدس الهي قسم ،بنده واحتمالا خيلي هاي ديگر اصلا مقاله نامبرده را داراي ارزش خواندن ندانستيم.( حتي با اين نوشته جنابعالي نيز هنوز ترقيب به خواندن آن نشده ونخوانده ام)حال فهميدي چرا اين مقاله پاسخ نداشت.
    راستي چرا از اينکه يک مقاله جواب نداشته اينقدر ذوق زده شده ايد؟ آيا بايد باور کرد که جنابعالي پاسخهاي ما را “ماست مالي” مي دانيد؟

دانش
    کاربر
    بنده شما را نمیشناسم هر عمامه ای که به سر دارید مبارکتان باد.شور و شوقی هم ندارم معلومات یا بعبارتی مجهولات شما را بخوانم.
    اما با این موافقم که خوب شبهه افکنی میکند به گفت خرابات: دست مریزاد …دست اون که همه را گمراه میکنه از پشت بستید
    اما اینکه ترقیب یا توفیق یا حوصله وووویا هر چیز دیگر نداشتید بخوانید, معنیش اینه که جوابی ندارید.

برای اینکه اساس ضلالت فقیه شما زیر سوال میرود

همین چند جمله کافیست وقت زیاد بگذارم هدر وقت میشه

fandogh
    کاربر
    دوست و برادر خوبم، دانش جان!
    ما تا کي مي خواهيم درگير قوميت ها و عصبيت هاي جاهلانه باشيم؟ کي متوجه خواهيم شد که همه ما مسلمانيم و به همين دليل با هم برابر و برادريم؟
    فرض کنيم که ثابت شد که اجداد فرد خاصي از هند به ايران آمده اند. خوب که چي؟ به خاطر مليت فرد بايد اعتقادات او را زير سوال ببريم؟ در اين صورت وای بر ما!
    خداوند در قرآن فرموده که ما شما را دسته دسته و قبيله قبيله آفريديم تا يکديگر را بشناسيد. روز اولي که من به اين سايت آمدم، به دنبال سوالي بودم که پاسخ داده شود. اما الآن که روش و منش شما برادران اهل سنت را مي بينم، هم خجالت مي کشم و هم بر ايمان خود بر مذهب تشيع مستحکم تر شده ام. چرا هر بحثي را به صورت سپاهي براي جنگ با خود در نظر مي گيريد؟ مگر وقتي که من شهادتين را گفتم، برادر همه شما نشدم؟ چه سني، چه شيعه؟!
    اگر تند صحبت کرده ام، به اين دليل بود که شما بحث علمي نکرديد. راجع به مليت اجداد فرد صحبت فرموديد و سپس نتيجه گرفتيد که آنها هندو بوده اند و بعد فرض کرديد که اسلام نياورده اند و سپس سيل تهمت و افترا را به ايشان نسبت داديد.
    شما هم قطعا از يکي از کشورها هستي. آيا دوست داري به شما هم چون ايراني هستي زرتشتي،يا چون افغاني هستي بودايي، يا چون عربستاني هستي بت پرست بگويند؟ کمي انصاف داشته باشيم!
    اين که ما شخصي را محترم نمي شناسيم ( که خود اين جاي بحث دارد) جواز بر توهين به او در منظر و مرآي عموم نيست.
در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.