اهلسنت پاسخ این حدیث بخاری و مسلم را بدهند

Home انجمن ها بررسی مسائل تحریف کتاب ها اهلسنت پاسخ این حدیث بخاری و مسلم را بدهند

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  مدافعین حرم در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 11 نوشته (از کل 26)
  • نویسنده

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    اصول کافی

پس بنیانگذار اصول کافی عایشه است. حدیث را کی ابداع کره؟ عایشه. لذا غلط میخورند عزیزانی که به اصول کافی ایراد میگیرند. اینها یک مشت حرامی هستند که میخواهند عمل ام المومنین عایشه را یزر سوال ببرند. ای بدبختهای…. .

در قرانی که نزد ما اهل سنت موجود است وجود دارد

لذا شما قرآنی دارید که آیاتی دارد که برخی ها که پیامبر را دیده اند و لقب خاصی دارند و شاهد بوده اند که پیامبر جه آیاتی را خوانده و شاهد جمع قرآن هم بوده اند، آن آیات را قبول ندارند. خب احتمالا یکی این وسط داره اشتباه میکنه. کی؟ حضرات کلهم عدول؟ اهل سنت؟ کدامشان زمان جمع آوری بوده اند؟

در قرانی که آن پسر 5 ساله

گفتم که دختر بوده و 6 ساله و یدلکه دلکا خفیفا. حالا اصرار داری بگم که ناصبی هستی و به قول استاد دکتر دانشمند عالم جلیل القدر جهان اسلام…… . خب اصرار کن.

7 نوع قرائت

در کدامش و غیر الضالین هست؟ بالاخره پیامبر یک قرآن آورده نه هفت تا. یا اینکه عمر هم پیامبر بوده؟ بوده؟ بله؟ نه؟ اگر نبوده حتما یحرفون الکلم عن مواضعه بوده. یا يَكْتُبُونَ‏ الْكِتابَ‏ بِأَيْديهِمْ ثُمَّ يَقُولُونَ هذا مِنْ عِنْدِ اللَّه‏ بوده. کدام؟

موضوع آن در کتب اهل تشیع

بحث این نیست که تو اینو رو داری و من هم اون رو پس این به اون در. بحث اینه که تو خودت مملو از احادیث تحریف هستی اما با موارد دیگر ماست مالی میکنی. یعنی میخواهی بکنی اما همان موراد را که در دیکران میبینی سریع داد از درد میکشی و بقیه را متهم میکنی. در حالیکه یادت میره که خودت چه کاره هستی.

ضمن اینکه حدیث رجم شیخ و شیخه در کدام کتاب اهل سنت آمده؟ با چه اعتباری؟

در قرانی که نزد

آن اندازه ای که کلهم عدول اعتقد داشته اند. آن را بگو.

نکته ناسخ و منشوخ هم اینه که آیا در زمان نبی باید منسوخ بشه یا بعد از او؟

ما اهل سنت به صراحت می گوییم

لذا حکم عمر و عایشه و ابن مسعود را بنویسید.

آدم ناقص العقل

خب این رو به خدات بگو که چرا در مثلا نمازی که میخوانده میگفته اما در نوشتارش نمینوشته؟

.

کتاب المصاحف چی شد؟

نمیدانم جه اسراری داری در چیزهایی که وارد نیستی الکی نظر بدی اول حدیث رو بخون بعد نظر درست و منطقی بده خواهشا
    اولا که من اینجا سوال مطرح کردم پس فقط سوالم رو باید در این پست جواب بدید نه چیز دیگری خواهشمند است سفسطه نکنید

حال اینکه شما معتقد به تحریف قران نیستید بیاید و از این حدیث برائت بجویید و اگر درست است پس معتقد به تحریف قران هستید زیرا پیامبر در این حدیث فرموده شما که منظور عده ی خاصی نیستند و در اینجا فرموده اگر در سوراخ سوسماری رفته باشند شما هم خواهید رفت و بر همگان اشکار است که یهودی ها و مسیحی ها کتاب الهی خود را دستکاری کردند و حتی در متن ان دست بردند و متن ان را تغییر دادند چیز به ان اضافه کرده و چیزی از آن کم کردند پس لطفا پاسخ منطقی و فقط به سوال بگذارید نه سفسطه

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

خوانندگان محترم دقت کنند به لحاظ اینکه این مکاران زیر هر کامنت پاسخ نمی دهند و زیر سوال اولیه رجز خوانی می کنند مجبورم دوباره مطالبم را که مربوط به سوال اولیه است را بگذارم .

اینکه گفته ای (ایا حاضرند این حدیث را رد کنند یا معتقد به تحریف قرآن هستند؟)

پاسخ من :1- ما اهل سنت که معتقد به تحریف قران نیستیم به لحاظ اینکه خداوند در ایه 9 سوره حجر حفاظت قران را به عهده گرفته است .

و از زمان خود پیامبر تا امروز هم هزران نفر سینه به سینه قران را حفظ داشتند .

2- حالا باید اهل تشیع پاسخ بدهند که طبق احادیث کتاب اصول کافی و دیگر کتبشان که به صراحت گفته است قران تحریف شده می باشد و 17000 آیه داشته ، این حدیث شامل حالشان می شود یا نه ؟؟

3- و شخص خود شما هم در لینک http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2290 به صراحت آیه قران را تحریف کردی که مفتضح و رسوا شدی .

4- از حدیث مشخص می شود که منظور این بوده است که افرادی از مسلمانان مثل یهود و نصاری آیات خدا را تحریف می کنند ، همانطوری که امروز هم آیه خمس غنیمت جنگی را به خمس مکاسب تحریف می کنند و آیه 86 سوره هود را که به صراحت از ایات قبل و بعدش مشخص است در مورد قوم شعیب است به امام زمان تحریف می کنند .

5- و همچنین کسانی تحت لوای نام ائمه بانک هایی باز می کنند و 30 درصد ربا می خورند .

و ربا را به نام کارمزد و صیغه را به نام نکاح اسلامی و ده ها مورد دیگر ….

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (اولا که من اینجا سوال مطرح کردم پس فقط سوالم رو باید در این پست جواب بدید نه چیز دیگری …)

پاسخ من : شما اگر چشم می داشتی من که پاسخ شما را دادم و چون شما دنبال حقیقت و واقعیت نیستید و به دنبال لجاجت کودکانه خود هستی قضاوت را به خوانندگان محترم واگذار می کنم .

اینکه گفته ای (حال اینکه شما معتقد به تحریف قران نیستید بیاید و از این حدیث برائت بجویید و اگر درست است پس معتقد به تحریف قران هستید)

پاسخ من : حدیث خیلی واضح و روشن است اما چون شما فی قلوبهم زیغ می باشید و برداشت های ناقص خود را می خواهید به خورد دیگران بدهید کور خوانده اید .

و شما که در اصول کافی معتقد به قرانی هستید که 17000 ایه دارد می خواهی عقیده باطل خود را به گردن دیگران بیندازی .

اینکه گفته ای (و بر همگان اشکار است که یهودی ها و مسیحی ها کتاب الهی خود را دستکاری کردند و حتی در متن ان دست بردند و متن ان را تغییر دادند چیز به ان اضافه کرده و چیزی از آن کم کردند)

پاسخ من : به لحاظ اینکه خداوند حفاظت قران را به عهده گرفته هیچ فردی تا امروز نتوانسته است در متن قران تحریفی انجام دهد .

و هر گروهی مثل اهل تشیع که به ایات دیگری غیر از آیاتی که در قران موجود است ، معتقد هستند رسوا شده اند .

و اما شما اهل تشیع به دلخواه خود برای فتنه انگیزی و تفرقه در بین مسلمانان در معنا تحریف انجام می دهید و خداوند هم به صراحت فرموده :

(فَأَمَّا الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِمْ زَيْغٌ فَيَتَّبِعُونَ مَا تَشَابَهَ مِنْهُ ابْتِغَاءَ الْفِتْنَةِ وَابْتِغَاءَ تَأْوِيلِهِ)

yasi1
    کاربر

با سلام

لطفااحادیث بخاری راازاهل بخاری بپرسیدنه اینکه به رای خودوبه نفع
    خوداستفاده کنیدوبعدشبهه پراکنی کنیدازمابپرسیدمنظورحدیث چیه نه جاهلانه
    خودراعالم دانسته وحدیث رانقدکنیداین روایت صحیح هست وازمعجزات پیامبرهست

زیراکه دراین حدیث زمانی راپیشگوی میکنندکه مسلمانان به دورازاتباع قران
    وسنت ومومنین ازیهودونصاری پیروی میکنن البته این اتباع درضلالت سرکشی
    وفسادهست نه اتباع درکفروهمه وجوه زیراکه اتباع درکفراگه باشه اصن بهش
    مسلمان نمیگن مادرعصری هستیم که پیشگوی پیامبردرآن نمایان هست جوان
    مسلمان عالمان دینی ومومنین راافرادعقب مونده وبیسوادمیپنداره

ویهودونصاری راالگوی خودقراردادن انان راپیشرفته آزادی اندیشه گمان میکنه
    واین فکرسبب پیروی ازانان میشود
    چه درپوشش وچه درخوراک بی حجابی راگناه حساب نمیکنن ازاوامرخداوندهمچون
    نمازروزه زکات و…سرپیچی میکندمانندیهودونصاری که سرپیچی کردندحدیث این
    نوع اتباع رامیگه پس بفهم هرگردی گردونیست واین سوالت نشان دهنده بی عقلی
    ومرض داشتنت رانشان میده

زیراکه پیامبراین حدیث رامیگفتن درحالیکه میدانست ربطی به اتباع درتحریف
    کتاب اسمانی نداردچون احدی نمیتواندقرآن راتحریف کندنحن نزلناالذکرونحن
    له لحافظین حتی سامعین حدیث درذهنشان این پرسش نیامدکه
    ازپیامبربپرسندجزدرذهن منحرف ومقرض شمااگه بنابراین باشدکه هراتباع همان
    چیزی هست که شمامیگیدیک سوال دارم درقرآن آمده

لن ترضی عنک الیهودولاالنصاری حتی تتبع ملتهم محل شاهدتتبع هست ایاازاین
    اتباع لازم میادکه کسی میتواندقرآن راتحریف کند؟

mojahed.din
    کاربر
    ابوسعيد خدري – رضي الله عنه – مي گويد: رسول اكرم – صلى الله عليه وسلم – فرمود: «شما وجب به وجب و ذراع به ذراع از روش پيشينيان، پيروي خواهيد كرد. حتي اگر آنان وارد سوراخ سوسماري شده باشند شما نيز وارد آن خواهيد شد».
    راوي مي گويد: گفتيم: اي رسول خدا! منظور از گذشتگان، يهود و نصارا است؟ فرمود: «پس چه كسي است»؟!

شرح:
    بله درست است شیعه در سنت تحریف قران دقیقا مو به مو شبر به شبر و وجب به وجب دنبال یهود و نصارا رفته است و هر دو معتقد به تحریف کتاب اسمانی هستند.

شيخ الاسلام ابن تيميه رحمه الله در منهاج السنه جلد 1ص24 مي گويد: نشانة اين مطلب اين است كه ابتلاي يهود و روافض در يك چيز است و آن اين كه يهود مي گويد:‌ كه پادشاهي جايز نيست مگر براي آل داوود و روافض مي گويند: امامت جايز نيست مگر براي آل علي.

يهود مي گويد: تا زماني كه مسيح ظهور نكرده و شمشير فرود نيايد, جهاد نيست, روافض مي گويند: تا هنگامي كه مهدي ظهور نكرده و فرياد زننده اي از آسمان فرياد نزند, جهاد نيست.

يهود تا ستارگان ديده نشوند نماز نمي خوانند و روافض نيز نماز مغرب را تا ظاهر شدن ستارگان تأخير مي كنند, در صورتي كه در حديث آمده كه: «لا تزال أمتي على الفطرة ما لم يؤخروا المغرب إلى اشتباك النجوم». « امت من تا زماني كه نماز مغرب را تا ظاهر شدن ستارگان تأخير نكنند, بر فطرت خواهند بود».
    امام احمد, المسند4/147, 5/417, 422 و سنن ابوداوود 418 و ابن ماجه 689, در زوائد ذكر شده كه: اسنادش حسن است.

يهود تورات را تحريف كردند و روافض قرآن را و روافض مانند يهود قايل به مسح موزه (خُف) نيستند.

يهود با جبرئيل دشمني دارند و مي گويند: از ميان فرشتگان جبرئيل دشمن ماست,‌ و همچنين روافض مي گويند كه جبرئيل اشتباهاً به جاي علي وحي را بر محمد نازل كرد.

طائفه اى از شيعه بنام «غرائبية» معتقدند كه جبرئيل عليه السلام خيانت كرده,‌ زيرا بجاى على وحى را بر محمد صلى الله عليه وآله وسلم نازل كرده, در صورتى كه على بن ابى طالب به پيامبرى از محمد صلى الله عليه وآله وسلم حقدارتر بود و به اين خاطر مى گويند: «خان الأمين و صدها عن صدر». «جبرئيل امين خيانت كرد و وحى را از على دريغ داشت».

روافض در صفتي ديگر با نصاري شبيه هستند و آن اينكه زنان نصاري مهريه ندارند و بدون مهريه با زنان مقاربت مي كنند و همچنين روافض زنان خود را متعه مي كنند و آنان را براي خود حلال مي دانند.

يهود و نصاري در دو چيز از شيعيان برترند و آن اينكه از يهود پرسيده شد كه:‌ بهترينان شما يهوديان چه كساني هستند؟

گفتند: اصحاب و ياران موسي, و از نصاري پرسيدند كه: بهترينان شما چه كساني هستند؟

گفتند: حواريان عيسي, و از روافض پرسيدند كه: بدترين افراد دين شما چه كساني هستند؟ گفتند: اصحاب محمد صلي الله عليه وآله وسلم

جناب مجاهد ضمن خوش امد گویی ابتدا میخواه بگویم بهتر این بود که مدارک خود را با منبع و متن عربی ارائه میدادید و از این ها نمیتوان به چیزی استناد کرد.

دوما سفسطه کاری لازم نیست که من راه های سفسطه را خواهم بست سوال واضح است و شرح ابن تیمیه مخدوش جواب دهید که آیا تحریف قران کوچکتر از سوراخ سوسمار است یا بزرگتر و به جایی دیگه فرار نکنید که تا جواب نگیریم روی حرفم خواهم ماند

و بگویید ایا یهودیان و مسیحیان کتاب خود را تحریف کردند یا خیر؟

و بگویید ایا حاضرید این حدیث را به دیوار بکوبید یا قائل به تحریف هستید؟

******جواب الکی ندید و فقط به سوالات با بله و خیر جواب بدهید*******

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (جواب دهید که آیا تحریف قران کوچکتر از سوراخ سوسمار است یا بزرگتر و به جایی دیگه فرار نکنید که تا جواب نگیریم روی حرفم خواهم ماند)

پاسخ من : با اجازه از برادر ابن تیمیه که خیلی مطلب جالبی فرموده اند همان مطلب را دوباره می گذارم .

حال خوانندگان عزیز قضاوت کنند
    که کدام فرقه در اسلام الان این صفات را داراست؟؟؟؟
    1-الاعتقادبتحریف کتاب الله
    2- الغلو في الأنبياء والصالحين.
    3- إحداث الاحتفال بالموالد والأعياد
    4-بناء المساجد وغيرها على القبور، والتبرك بها.

اهل سنت؟؟؟
    یا
    شیعه؟؟؟

مثال برای تحریف قران

1-از اصول کافی/شیخ کلینی ج2ص634

(علي بن الحكم، عن هشام بن سالم ، عن أبي عبد الله (عليه السلام) قال: إن القرآن الذي جاء به جبرئيل (عليه السلام) إلى محمد (صلى الله عليه وآله) سبعة عشر ألف آية .)

در این حدیث امده که ابی عبدالله(امام جعفر صادق)میگوید همانا قرانی که جبرئیل به سوی محمد(ص)اورد هفده هزار ایه بوده است!!!!!!!

وقران کنونی 6236ایه دارد وطبق روایت کلینی از امام جعفرصادق الان دوسوم قران در دسترس ما نیست!!!!!!!!!

این هم ادرس لینکش از کتابخانه مدرسه فقاهت/

http://lib.eshia.ir/11005/2/634

2-میرزا حسین نوری طبرسی(تولد۱۲۱۷/وفات۱۲۸۱ه.ش)یکی از علمای بزرگ شیعه وصاحب کتاب مستدرک الوسائل الشیعه/کتابی نوشته اند در اثبات تحریف قران(=به اسم فصل الخطاب فی اثبات تحریف کتاب رب الارباب)

ودر صفحه32 این کتاب میگوید(از بسياري از قدماي شیعه روايت شده كه قرآني كه هم اينك در دست ماست، آن قرآني نيست كه الله تعالي آن را بر حضرت محمدe نازل كرده است، بلكه دستخوش تغيير و تحريف و زيادت و كاهش شده است.

موفق باشید

ابن تیمیه72

2/8/93

جناب عبدالله باز فرار؟

شما در صحیح ترین کتاب خود بعد قران دارید که شما(مسلمانان)وجب به وجب هر چه که ادیان قبل انجام دادن را انجام میدید

الان شما به بنده بگو آیا یهودیان ومسیحیان از کتاب خود کم نکردند یا به آن اضافه نکردند؟اگر این کار رو کردند ایا مسلمانان هم انجام دادند؟ چرا از سوال فرار میکنید؟

چرا بحث رو به تبرک و جشن و این جور چیزا منحرف میکنید اگر دوس دارید بعدا ردباره ان ها بحث میکنیم

درثانی شما ابتدا جواب تحریف قران در این حدیث را بدهید بعد بنده جواب احادیثی که از شیعه دادید رو به وضوح میدهم

این دفعه سفسطه نکنید

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (الان شما به بنده بگو آیا یهودیان ومسیحیان از کتاب خود کم نکردند یا به آن اضافه نکردند؟اگر این کار رو کردند ایا مسلمانان هم انجام دادند؟ چرا از سوال فرار میکنید؟)

پاسخ من : من که به صراحت گفتم این حدیث شامل اهل تشیع می شود که خود را مسلمان می دانند و باز دوباره انحراف اهل تشیع را برای شما می گذارم :

1- و شما که در اصول کافی معتقد به قرانی هستید که 17000 ایه دارد می خواهی عقیده باطل خود را به گردن دیگران بیندازی .

2- و در اصول کافی هم توضیح داده که این ایه قران به این شکل موجود نبوده و به شکلی که خودش تحریف کرده به صراحت آورده است .

اگر می خواهی که بیشتر رسوا شوی از اصول کافی بگذارم ؟؟

و در پایان از خوانندگان محترم می خواهم که مطلب برادر ابن تیمیه را هم مطالعه نمایند .

در حال نمایش 11 نوشته (از کل 26)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.