امام معصوم کرایه فرج زنان را حلال مى داند

Home انجمن ها فقه امام معصوم کرایه فرج زنان را حلال مى داند

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  الهاشمي الحسني در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 19)
  • نویسنده

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    بیچاره بی وجود کل کلام من این بود؛

تو الان مردم آن زمان مکه و مدینه هستی؟ اگر هستی چکونه ممکن است که چنین عمر طولانی و بلندی داشته باشی؟

اگر نیستی چرا و از کجا چنین ادعایی میکنی؟

کجا نوشته محمد پسر عبدالله؟ ”

چرا اولش را خوردی؟ از مردم آنجا و آن زمان هستی یا نه؟

(وَمَا عَلَيْنَا إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ

در 99 مائده؟ 18 عنکبوت؟12 تغابن؟ 82 نحل؟ کدام قرآن؟

بعد فرموده رسول. کجاش فرموده محمد بن عبدالله؟

و همچنین پیامبر طبق ایه 44 نحل تبیین کننده ایات قران می باشد .

این را شما میگی؟ خدایاناتن هم قوبل داشتند؟ لیهجر را چرا گفتند؟

نمردیم و محترمانه را هم فهمیدیم. یدلکه.

.

البته می دانیم که آیات فوق را از قرآن سگ های وهابی در جزء شبکه کلمه سوره مرکز مطالعات و گفتگو و در حزب عبدالگی و از مجری ناصبی شبکه آورده اید. برخی را هم از سوره آمپولها به معده میروند و یکی را هم از سوره متواتر ضعیف.

.

قول امام اعظم در زمینه کرایه چیست؟

اینجا که این حدیث رو نتونستید ثابت کنید. قول امام اعظم رو میدونید؟ چه کارش میکنید؟

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (تو الان مردم آن زمان مکه و مدینه هستی؟ اگر هستی چکونه ممکن است که چنین عمر طولانی و بلندی داشته باشی؟)

پاسخ من : آدم ناقص العقل چرا می خواهی بحث را به انحراف بکشی ؟؟

حواسم جمع است .

من به صراحت می گویم همانطوری که پیامبر در زمان حیاتش در دسترس مردم بود چرا امروز امام زمان که شما ادعا می کنید که زنده است در دسترس مرم نیست ؟؟؟

تا مسائل احکام دین را از امام زمان سوال کنند .

اینکه گفته ای (کجا نوشته محمد پسر عبدالله؟)

پاسخ من : اسم پیامبر اسلام 3 جا در قران آمده است و مردم آنزمان مکه می فهمیدند و قبول داشتند و حالا شما که قبول نداری و ناقص العقلی خودت را برای خوانندگان عیان می کنی خدا را سپاسگذارم .

اینکه گفته ای (و همچنین پیامبر طبق ایه 44 نحل تبیین کننده ایات قران می باشد .

این را شما میگی؟)

پاسخ من : خداوند به صراحت می گوید .
    (ایه 44 سوره نحل)

اینکه گفته ای (البته می دانیم که آیات فوق را از قرآن سگ های وهابی در جزء شبکه کلمه سوره مرکز مطالعات و گفتگو و در حزب عبدالگی و از مجری ناصبی شبکه آورده اید.)

پاسخ من : 1- من آیات را از قرانی آورده ام که در خانه تمام مسلمانان وجود دارد .

2- و از همین فحاشی های شما معلوم می شود که نتوانستی پاسخ بدهی و آبروی خودت را بردی .

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    بیا و پیامبرت را ثابت کن. مردم آن زمان می دانستند به تو چه دخلی دارد؟

و البته اینکه شما عجز و ناتوانی خودت را در اثبات همین مثلا نمونه واضح تاریخی عیان می کنی باعث خرسندی ماست.

ببین کاملش این بود که بازم مثل همیشه به قول استاد دکتر دانشمند عالم جلیل القدر جهان اسلام….. . آره.

” و همچنین پیامبر طبق ایه 44 نحل تبیین کننده ایات قران می باشد . این را شما میگی؟ خدایانت هم قبول داشتند؟ لیهجر را چرا گفتند؟ ”

.

ببین باباجون اصل و کامل موضوع این بود که باز هم آره کردی

(وَمَا عَلَيْنَا إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ

در 99 مائده؟ 18 عنکبوت؟12 تغابن؟ 82 نحل؟ کدام قرآن؟ بعد فرموده رسول. کجاش فرموده محمد بن عبدالله؟ ”

شما گفتی که این شماره آیات این کلام رو دارن. برو بگرد و ببین دارند یا نه. لذا نوشتم که از اون قرآن آوردی. کجاش توهین بود؟ تو وهابی هستی که ناراحت شدی؟ یا عبدالگی هستی؟ یا آن مجری ناصبی هستی؟

لذا برخی را هم از سوره آمپولها به معده میروند و یکی را هم از سوره متواتر ضعیف آورده اید.

.

قول امام اعظم در زمینه کرایه چیست؟

اینجا که این حدیث رو نتونستید ثابت کنید. قول امام اعظم رو میدونید؟ چه کارش میکنید؟

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (ببین باباجون اصل و کامل موضوع این بود که باز هم آره کردی

” (وَمَا عَلَيْنَا إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ

در 99 مائده؟ 18 عنکبوت؟12 تغابن؟ 82 نحل؟ کدام قرآن؟ بعد فرموده رسول. کجاش فرموده محمد بن عبدالله؟ “)

پاسخ من : آدم ناقص العقل چرا می خواهی بحث را به انحراف بکشی ؟؟

حواسم جمع است .

من به صراحت می گویم همانطوری که پیامبر در زمان حیاتش در دسترس مردم بود چرا امروز امام زمان که شما ادعا می کنید که زنده است در دسترس مرم نیست ؟؟؟

تا مسائل احکام دین را از امام زمان سوال کنند .

اینکه گفته ای (اینجا که این حدیث رو نتونستید ثابت کنید. )

پاسخ من : آدم فریبکار و مغلطه باز این حدیثی که در سوال اولیه آمده است ثابت شده است و شما نمی توانید با وجود امام زمان حی و حاضر و ناظر و معصوم آن را رد کنید .

و دوباره حدیثی که برادر الهاشمی الحسنی در سوال اولیه گذاشته می گذارم :

وروى الحسين بن سعيد عن فضالة بن أيوب عن ابان بن عثمان عن الحسن الطعار قال: سألت اباعبدالله عليه السلام عن عارية الفرج قال: لا بأس به قلت: فان كان منه ولد فقال: لصاحب الجارية إلا ان يشترط عليه.

تهذيب الاحكام فى شرح المقنعه ص247
    باب 23 باب ضروب النكاح

از ابى عبد الله صادق از كرايه دادن فرج زنان سوال كردم پاسخ داد اشكالى ندارد

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 19)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.