آیا شیعیان به کلمه الله هی العلیا اعتقاد دارند؟

Home انجمن ها فقه آیا شیعیان به کلمه الله هی العلیا اعتقاد دارند؟

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هابیل در 9 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 20)
  • نویسنده

هابیل
    کاربر

ببخشید
    در حال سفر بودم به ایران آمده ام  و دو باره میخام بر گردم
     خوب کجا  ؟وچی میگن

هابیل
    کاربر

مگه چی پرسیدی که جواب تو رو ندادم اونا مگه خودشون چیان که راست هم بگن

باور کن به خدا راست میگم عقاید  سنی ها در مجموع به قرآن وسنت نزدیکتره تا شیعه ها  اغلب علمای شیعه یا جاهل اند یا شیاد  و دروغگو که با حرفهای  خود مردم ساده و بی سواد رو گول می زنند

برای اینکه خودشون سوار بشن  اکثر دستورات و حرفا و آموزش های اونا بر خلاف قرآنه

نمی دون تو قرآن رو قبول داری یا حرف اونا رو ولی یک آیه ی بسیار جالب  براتون درعذاب اکثر شیعه های  شیاد می آرم اگه تونستی بجای کلمه ی شیعه که در آیه بکار رفته کلمه سنی یا اهل سنت  از قرآن بیار !!!!!

ثُمَّ لَنَنْزِعَنَّ مِنْ كُلِّ شِيعَةٍ أَيهُمْ أَشَدُّ عَلَى الرَّحْمَنِ عِتِيا(مريم/69)
    آنگاه از هرشیعه ای ( از تمام شیعه ها) کساني از آنان را که بر [خداي] رحمان سرکش‏تر بوده‏اند بيرون خواهيم کشيد

ببین این یکی از معجزات قرآنه که پیش بینی کرده که  رافضی ها فرقه ای  بنام شیعه تشکیل می دهند  و به بهانه واسم اهل بیت گرامی پیامبر  سوار عقاید  مردم  می شن

مواظب باش تو از آن شیعه ها نباشی  که خدا در قیامت آنها را برای محاکمه  از صف بقیه بیرون  می کشه

سولماز به نظرم تو آدم عاقبت به خیری هستی  وترا به خاطر حقیقت جویی ات تحسین می کنم

ما نمی گویم اهل بیت را دوست نداشته باشید اهل بیت پیامبر  نزد ما خیلی گرامی هستند  ولی عالم نما های شیعه با علم کردن موضوع اهل بیت می خواهند سوار و مسلط بر عقاید مردم نادان شوند 

مواظب خودت باش  

سولماز
    کاربر

سلام

هابیل چرا جواب منو نمی نویسی؟

به مطالب دیگه جواب میدی ولی برا من جواب نمی نویسی!!! چی شده؟ یعنی اینا راست می گن؟

سولماز
    کاربر

سلام هابیل.

از دستت ناراحت شدم! مگه مطالب منو نمی خونی که میگی مگه چی پرسیدم؟

آیا کاربری hamedi رو شما مسدود کردید؟ چرا؟ مگه چیکار کرده بود؟ راستی به اون لینکی که دادم هم یه سری بزن.

اولا که من کلا با توهین مخالفم و فکر می کنم کسی که جوابی در مقابل بقیه نداشته باشه توهین میکنه. یعنی چی میگی علماشون شیادن و دروغگو و جاهل و گول زن و سوار شو!

در ضمن من که تا به این لحظه هیچ مخالفتی با قرآن در عقاید شیعه ندیده ام!!!

در مورد آیه ای که در مورد شیعه آوردی اصلا از تو انتظار چنین سخن کودکانه ای نداشتم!!! خوب این معلومه که اون شیعه منظور این شیعه نیست!!! اگه میگی هست از کجا می تونی اثبات کنی؟

در ضمن من هم یه آیه میارم که توش شیعه باشه :

وَ إِنَّ مِنْ شيعَتِهِ لَإِبْراهيمَ (سوره صافات آیه 83)

و همانا از شیعیان او بتحقیق ابراهیم بود.

خوب برا هر شیعه ای افتخاره که مانند حضرت ابراهیم شیعه باشه.

در مورد لطفی که به من کردی ممنونم. خدا انشاءالله همه مان را هدایت و عاقبت به خیر کند.

در مورد محبت اهل بیت ولی به نظر من محب واقعی ایشان شیعیان هستند نه اهل سنت. بنا به دلایلی که یکبار در جایی مطالعه کرده بودم.

حالا به من بگو ببینم آیا شما اونو مسدود کردید یا نه و چرا؟

هابیل
    کاربر

hamedi  رو یادم نمی آد
     کی  اینجا بوده ؟؟
    چند سال پیش بوده ؟؟؟
    ما که وظیفه نداریم اسم همه ی کاربرا رو تا ابد تو ذهنمون نگه داریم
    اصلا خودش بیاد ببینیم حرف حسابش چیه؟

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 20)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.