پیامبر وظایفش را انجام داد و امام زمان چرا انجام نمی دهد ؟؟

Home انجمن ها جانشینی پیامبر وظایفش را انجام داد و امام زمان چرا انجام نمی دهد ؟؟

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  abdollah1990 در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 71)
  • نویسنده

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    نیازی به پاسخ ندارد.فقط یک مطلب:
    پیامبر کتاب تفسیر قران نوشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام
    وجدانا فقط چرت نوشتید.یک حرف درست نزدید.
    پیامبر گفت از پیشم بروید.این یعنی چه؟یکم به عقل نداشته ات فشار بیار.
    پیامبر میخواست بنویسد که حضرت علی امام است.این مطلب جدیدی نبود اقای…..
    امامت جمعه و خطبه خواندن دلیل بر خلافت است؟چرا چرت میگویید؟پس امام جمعه شهر زاهدان هم خلیفه بعد از پیامبر است ها؟چرا اینقدر کم عقلید؟الله اکبر
    اختلاف در مذاهب شیعه روی تعداد امام هست.نه امامت حضرت علی.یکم عقل داشته باش.
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    الحمدلله للذی جعل اعدائنا من الحمقا و المجانین.
    این نام ها را شخص شما نوشتید.حتی علمای اهل سنت هم ننوشتند.اینقدر من دراوری نکنید.حداقل نظرات ابن قیم رو در زمینه تقیه بنویس.یکم سخت هست.چرت ننویس
    دوما اخه…..اینهمه عالم بوده.درسته.اما در طول هزار سال.الان سی تا مرجع زنده داریم.شاید هم کمتر.در یک زمان شرط هست.نه هزار سال قبلش هم حساب میشود.چرا اینقدر عقل ندارید؟
    بقیه هم چرت است.پاسخ نمیخواهد
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    اخه بیسواد.تو کی هستی که علما ردیف ردیف بیان برای مناظره باهات؟
    طوری میگه انگار صد هزار محقق شیعه منتظر سوالاتش هستند تا جواب بدن.خب.کسی این سایت نمیاد.خیلی کم میان
    خودم هم اتفاقی میام.الان هم به نیت دیگه اومدم.
    منم دو سال مطلب داده بودم.یکی جواب نداد.با اینکه روزی هزار سنی سایت میامد و ده تا شیعه نمیامد.
    کمتر چرت بنویسید گناه نیست ها.
    حرفت هم ربطی نداره.
    زمان پیامبر در چین صنعت چاپ بود.ایا عرضه پیامبر از چین کمتر بود که صنعت چاپ نیاورد؟این سوال نیست.سفسطه هست.این حقه بازیها رو برو با چهار تا بچه برو.نه با من
    با تشکر
    یا علی مدد
    اگر هم جوابی دادید به ایمیلم خبر بدهید
    [email protected]

abdollah1990
    کاربر

با سلام برادرم . خدا را شکر می کنم که دوباره دهان پر گوهر خود را باز کردید و به زعم خود جواب دادید .

امیدوارم که خود خوانندگان قضاوت کنند .

دوباره می گویم برادرم ای کاش که این جواب را نمی دادید . چون کاملا به ضررتان شد و اگر ساکت می بودید لااقل رسوا نمی شدید .

حالا برایت می گویم چگونه رسوا شدی تا خوانندگان خودشان قضاوت کنند .

abdollah1990
    کاربر

اینکه گفته ای (این ایه در سال چهارم بعثت نازل شده جناب مفتی اعظم.)

اولا :در اینجا می توانم به شما بگویم آورین !!! آورین !!! یعنی واقعا به نازم به این عقل و هوش !!!

برادرم اگر نمیدانستی بدان که این ایه پس از اینکه نبی اکرم از غار حرا پایین آمد و به خانه ام المومنین خدیجه رفت و از ترس عرق کرده بود ، و در آن هنگام که جامعه را بر خود پوشیده بود (بدلیل لرزشی که آن حضرت داشت) و خواب آن حضرت را فراگرفت ، این ایات نازل شد : ( يَا أَيُّهَا الْمُدَّثِّرُ‌ ﴿١﴾ قُمْ فَأَنذِرْ‌ ﴿٢﴾ وَرَ‌بَّكَ فَكَبِّرْ‌ ﴿٣﴾ وَثِيَابَكَ فَطَهِّرْ‌ ﴿٤﴾ وَالرُّ‌جْزَ فَاهْجُرْ‌ ﴿٥﴾ وَلَا تَمْنُن تَسْتَكْثِرُ‌ ﴿٦﴾ وَلِرَ‌بِّكَ فَاصْبِرْ‌ ﴿٧﴾) .

این موضوع رو تا حالا کسی انکار نکرده بود !!! آورین بر شما !! آورین !!!

میتونی تو سایت های خودتون از جمله تو دو لینکی که میزارم خودت بفهمی که چه گلی کاشتی :

1: http://www.emamali.net/Date/beasat.htm

2: http://www.imamalinet.net/old/k/mohammad/mo13.htm

دوما : همانطور که قبلا هم گفتم و گواه بر این ادعا همین بس که در طول همین سه سال دعوت پیامبر چندین نفر مسلمان شدند .

پس ابتدا برادرم این گلی را کاشتی یه جورایی جمع و جور کن!!!

( خوانندگان دقت کنند که این آقا الان به مغلطه بازی و فلسفه بافی روی خواهد آورد . حالا این من این شما !!!)

بعدش در مورد تقیه پیامبر صحبت کن .

در ادامه هم بیان کن این امام زمان شما در طول این 1200 سال در مقایسه با سه سال دعوت مخفی که پیامبر چندین نفر را مسلمان کرد لااقل باید یه یک میلیاردی ، دو میلیاردی (با توجه به تجدید نسل و تولید مثل) باید در جهان به دست امام زمان شیعه می بودند .

یا لااقل یه کتاب رو تصحیح می کرد که این همه اختلاف فاحش بین مراجعتون نمی بود !!

منتظر جواب مستدل هستم خواهشا مغلطه بازی در نیار .

abdollah1990
    کاربر

برادرم . اولا : شما که دین و عقایدتان بر پایه فحش و نفرین و لعنت است پس خواهشا تقیه ننموده و فحش دهید !!!

من طبق ضرب المثل : ادب از که آموختی گفت از بی ادبان ، می خواهم از شما ادب بیاموزم .پس بسم الله .

دوما : اینکه گفته ای (مگر ما 313 مرجع تقلید دارم؟همیشان 50 تا نمیشوند.من گفتم به 313 یار نیاز است.عقل نداشته تان اینقدر کفاف میدهد یا نمیفهمید؟)

خوب مگر تنها مراجعتان باید در رکاب باشند ؟؟؟ (با اون سنشون بنده خداها گناه دارن نکنین این کارا رو !!! )

آیا آیت الله هایتان و حجت الاسلام هایتان که به ده ها هزار نفر می رسند در آنها 313 شیعه واقعی وجود ندارد ؟؟؟!!!!!! (انا لله و انا الیه راجعون)

و اگر یک ذره با دقت مطالب بالا را می خواندید بنده گفتم و دوباره هم می گویم و اگر صد بار از زیرش در بروی باز هم تو را زیر سوالم میاورم که :

طبق عقیده ی علمای شما امام زمان دارای قدرت تکوینی است !!

آیا کسی که دارای چنین قدرت بزرگی است توانایی محافظت از خویش را ندارد ؟؟؟!! که با استفاده از این قدرت شبکه ای دایر کند که کسی نداند در کجاست .

چه برسد که به وی سوء قصد شود .

آیا قدرت وی از شیطان یاری هم کمتر است ؟؟!!!!!

abdollah1990
    کاربر

اینکه گفته ای (یعنی تمام مسلمین عالم در زمان نبی اکرم باید نزد پیامبر میامدند تا بپرسند؟اویس قرنی که نبی اکرم را ندید.از کجا یاد میگرفت؟کی گفته حتما باید پیش پیامبر رفت؟)

برادرم خودت میدانی چه مینویسی ؟؟؟!!!

من دوباره دقیقا گفته ی خود را می گذارم : من گفتم اگر صحابه پیامبر دچار اختلاف فقهی می شدند به پیامبر رجوع می کردند و پیامبر حکم صحیح شرعی را برای ایشان بیان می کرد .

آیا اویس قرنی با کدام صحابه دچار اختلاف فقهی شد که نزد پیامبر نیامد و خودشان بین خود حل کردند ؟؟؟!!!!

در ادامه دوباره گل کاشته ای وگفته ای (امام زمان هم همینطور است.مشکلات اصلی علما را پاسخ میدهند.صدها سوال است که علما داشتند و حضرت یک پاسخ کامل میداد.در کتب فقهی زیاد است.اما نه اینکه حتما باید همه ملت امام را ببینند.)

برادرم دیگر زمان این فلسفه بافی ها و مغلطه بازی ها گذشته است .

خوب اکنون که مراجع تقلیدتان با یکدیگر اختلافات فاحش دارند و یک مرجع چیزی را حلال و دیگری حرام می خواند ، آیا این مشکل اصلی نیست ؟؟؟

کجا امام زمان اینها را حل کرده ؟؟؟

لطفا یک کتاب که امام زمان نوشته باشد و فقه امام زمانی در ان باشد که دیگر مراجع با هم اختلاف نکنند برایم بیان کنید ؟؟!!!!!

که در این صورت شما خدمت بزرگی به جهان تشیع خواهید کرد و نام شما در کتاب گینس به عنوان حل کننده ی اختلاف های مراجع به ثبت خواهد رسید !!!

و دوباره هم می گویم امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و آمدن ماهواره ها و تلوزیونها امام زمان می توانست یک شبکه تلوزیونی دایر کند که کسی نداند در کجاست و نتواند به او آسیبی برساند(بدلیل داشتن قدرت تکوینی به ادعای علمای شیعه) و مشکلات مردم مخصوصا مراجع را حل کند .

امروز 1400 سال پیش نیست که اگر در غرب کسی سوالی داشت و جواب آن در شرق بود ، مجبور می شد دو ماه تا سه ماه یا بیشتر در راه باشد تا به شرق برسد و سوال خود را بپرسد .

برادرم کمی تعقل کن !!! لطفا !!!

abdollah1990
    کاربر

اینکه گفته ای (ایا نبی اکرم یکی یکی صحیفه های اصحاب را چک میکرد که کی چه نوشته؟ کار پیامبر این نبود.خب.کار امام زمان هم چک کردن کتب نیست.)

در اینجا هم از شما به خاطر گل دیگری که کاشتید کمال تشکر و قدردانی را دارم و از خداوند خواستارم که امثال شما ها را زیاد نماید تا مردم به حقیقت مذهبتان پی ببرند !!

برادرم می شود یک کتابی که به دست صحابی نوشته شده باشد و مربوط به آنزمان باشد را برای من و دیگر خوانندگان بیان کنید تا اینکه شما را به عنوان کاشف بزرگ قرن بشناسیم ؟؟؟!!!

در آنزمان پیامبر زنده بود و مسائل فقهی را به مردم می آموخت چه نیازی به این بود که هر کدام از صحابه فقه خود را داشته باشند ؟؟!!

اگر نمیدانستی بدان همه ی آنها فقه نبی اکرم را داشتند .

در این زمان که کتب اهل تشیع به فراوانی احادیث ضعیف و جعلی در آن متبلور است چرا امام زمان آنها را با قدرت به گفته ی علمای شما تکوینی و ما فوق بشری تصحیح نمی کند تا اختلافات مراجع و … حل و فصل شود ؟؟؟

پس فایده اش چیست ؟؟؟

هواشناسی ؟؟؟ میدونی که ؟؟؟؟

و اینکه گفته ای (یکم عقل به کار ببرید مشکلی ندارد.از نورون های مغزیتان کم نمیشود ها.قول میدهم) برادرم من هم شما را دعوت به تعقل می کنم و اینکه خواهشا بیشتر از این خودتان را رسوا نسازید .

قضاوت با خوانندگان .

abdollah1990
    کاربر

اینکه گفته ای (اولا بی سواد.زمینه درست است.نه ضمینه. انقدر بیسوادید که حتی املای سوم دبستان هم بلد نیستید.انقدر رجز میخوانید انهم برای ما.)

برادرم اولا : درست است من اشتباه تایپی داشتم .اما واقعا از این جمله ی شما خنده ام گرفت .

چون دیدم واقعا چیزی نداشتید به آن گیر بدهید آمدید …. خوب اشکالی ندارد .

از خوانندگان خواهشمندم مطالب بالا را مطالعه کنند و ببینند این آقا در مسائل بسیار روشن چه اشتباهاتی داشته است که گلی زده است به مذهب مبارکش .

قضاوت با شما خوانندگان گرامی .

و اینکه گفته ای (اخر عصمت چه ربطی به کتاب نوشتن دارد؟مگر نبی اکرم در تمامی زمینه های فقهی کتاب نوشت؟)

برادرم عصمت را از این جهت مطرح کردم که کسی که معصوم است اشتباهی از آن سر نمی زند و همه می توانند به کتابهایشان مراجعه کنند .

پس با این ادعا واقعا به شما تبریک می گویم !!! میدونی چرا ؟؟؟

چون ادعای اینکه فقهتان را از معصوم می گیرید ، را کاملا با خاک زمین یکسان کردی !!

پس مشخص شد شما فقهتان را از غیر معصوم می گیرید !!

خوب خدا رو شکر

abdollah1990
    کاربر

و اینکه گفته ای (پیامبر کتاب تفسیر قران نوشت؟؟)

واقعا در آخر گلی کاشتی که موندم چی بهت بگم . دست مریزاد !!!

خوب برادرم خود خداوند در ایه 44 نحل می فرماید (وَأَنزَلْنَا إِلَيْكَ الذِّكْرَ‌ لِتُبَيِّنَ لِلنَّاسِ مَا نُزِّلَ إِلَيْهِمْ) .

آنوقت شما به من بگویید آنچه را که پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و صحبه اجمعین در مدت این 23 سال برای مردم با توجه به ایاتی که از قران بر وی نازل می شد ، بیان میکرد ، تفسیر قران نبود ؟؟؟

می شود بگویید چه بود ؟؟؟

اصلا میدانی تفسیر قران چیست ؟؟؟

اما سوال اصلی اینجاست که امام زمان که الان زنده است چرا یک شبکه تلوزیونی دایر نمی کند ؟؟؟

(با توجه به اینکه طبق گفته ی علمای شما دارای قدرت تکوینی و ما فوق بشری است و می تواند شبکه ای دایر کند که کسی نداند در کجاست و نتواند به او آسیب برساند)

خوب منتظر جواب مستند شما هستم .

( اما میدونم باز هم مغلطه بازی و فلسفه بافی می کنی !!! )

abdollah1990
    کاربر

من خدا را شکر می کنم که گوهر مبارکتان را باز می کنید و خود را بیشتر رسوا می کنید .

خوب خدا رو شکر الحمد لله .

اینکه گفته ای (پیامبر گفت از پیشم بروید.این یعنی چه؟یکم به عقل نداشته ات فشار بیار.) جوابت بالا هست برات کپی می کنم میگذارم :

زمان مریضی پیامبر چند روز طول کشید اگر پیامبر می خواست چیزی را بگوید می توانست در حضور حضرات علی ، عباس ، ابوذر ، سلمان ، عمار و … بگوید .

چون به گفته علمای شما همه اینها ترسو بودند و در حضور ان شخص که از او می ترسیدند نمی گفت !!!

اینکه گفته ای (پیامبر میخواست بنویسد که حضرت علی امام است.این مطلب جدیدی نبود) خوب جواب اینم بالا هست :

علمای شما که می گویند در روز غدیر دین به اتمام رسیده و کامل شده چطور باز پیامبر می خواست چیز جدیدی را بنویسد !!!

خوب اگر چیز جدیدی نبود چه نیاز بود به نوشتن ؟؟!!!

و چه نیاز بود به این همه هیاهو ؟؟!!!

abdollah1990
    کاربر

اینکه گفته ای (امامت جمعه و خطبه خواندن دلیل بر خلافت است؟چرا چرت میگویید؟پس امام جمعه شهر زاهدان هم خلیفه بعد از پیامبر است ها؟)

برادرم واقعا مطلب بالا رو خوندی ؟؟!!!!!!

اصلا میدونی من چه گفتم ؟؟؟!!!

پس گوش کن : در این 70 روزی که پیامبر پس از حجت الوداع زنده بود چرا یک خطبه و امامت نماز جمعه را به حضرت علی نداد ؟؟!!

و در حضور مردم در مسجد قلم و دوات نخواست که نام و تعداد امامان را بنویسد ؟؟!!

خوب خطبه خواندن در محضر رسول الله با خطبه نماز جمعه مسجد زاهدان برابر است ؟؟؟

آیا فرد دیگری به غیر نبی اکرم در زمان حیاتشان خطبه داده بود ؟؟؟

و بعد هم گفتم چرا در حضور مردم در مسجد قلم و دوات نخواست که نام و تعداد امامان را بنویسد ؟؟!!

خواهشا مغلطه بازی و فلسفه بافی نکن و جواب بده .

اینکه گفته ای (اختلاف در مذاهب شیعه روی تعداد امام هست.نه امامت حضرت علی.)

خوب اصل هم همین است .که شیعیان در روی تعداد امام اختلاف دارند و هر کدام همدیگر را متهم به کفر می کنند ؟؟؟

میدونی که ؟؟؟

لطفا به کتاب فرق الشیعه نوبختی مراجعه کن همه چی برات روشن میشه .

و از خوانندگان هم خواهشمندم که تمام مطالب این صفحه را با دقت مطالعه کنند و ببینند این آقا چه گلهایی که نکاشته است !!!

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    نمیدانستم سایت امام علی تازگی ها مرجع تقلید شده و از فردا توضیح المسائل چاپ میکند.اینهمه سایت اهل سنت هرکدوم هرچی نوشت رو شما قبول میکنید؟
    تازه این مطلب جز مطالب اصلی این سایت نیست.جز دایتورکی اش هست.
    دوباره رسیدیم خانه اول
    خب.چرا پیامبر یک کتاب صحیح به مردم نداد؟از خودش ها.قران از خدا بود.بحثش جداست.چرا پیامبر یک کتاب فقهی نداد؟
    یکم کمتر چرت بگو.حداقل من خسته نمیشم.
    با تشکر
    یا علی مدد

yaalimadad3
    کاربر
    با سلام.
    برای بار هزارم.وقتی کم میارید چرت نکید.میفهمید؟
    سوال علمی پرسیدی.جواب علمی دادم.دیگه این مزخرفات رو ول کن.
    کی گفت یک ملت ایت الله و حجت الاسلام همشون جز یاران امام زمان هستند؟خود علما این را نمیگویید.هیچ مرجعی ادعا نکرده من از یاران امام زمانم.
    خب.سوال من
    اهل سنت قبول دارند پیامبر قدرت تکوینی دارد
    پس چرا قران نوشت ولله یعصمک من الناس؟یا خدا دروغگوست یا اهل سنت اشتباه دارند؟کدومش؟
    این سفسطه بازی ها رو ما داخل اول دبستان میرفتیم.الان خیلی قدیمی شدند ها
    خب.سوال بعدی
    مگر حضرت عیسی زنده نیست؟خب زورش از سجودی کمتر هست که سایت نمیزنه مسیح تکس؟وقتی فحش میدم خب حقتونه.اینقدر کم عقلید
    با تشکر
    یا علی مدد
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 71)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.