نبی از پستان ابو طالب شیر میخورد( العیاذ بالله)

Home انجمن ها فقه نبی از پستان ابو طالب شیر میخورد( العیاذ بالله)

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mojahed.din در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 21)
  • نویسنده

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (صیغه که شرف دارد گر چه من زاده از آن نیستم.)

پاسخ من : پس خوب است که اعتراف کردی که بی شرفی !

مبارکتان باشد !!

اینکه گفته ای (اما شما با آن نوشته بچه 5 ساله نشان دادی که یک نفری پیروی از مادر خدایت کرده.)

پاسخ من : سوالم خیلی واضح و روشن است .

اگر دروغگو و کذاب نیستی از کتب صحیح اهل سنت یک حدیث بیاورند که حضرت عایشه به فردی شیر داده است !!

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    از هاشمی بپرس که گفت معجزاتی دارد. لذا طبق دیدگاه چشم اهل سنت، خاتم النبیین کشک است و پیامبر دیگری در راه است که از زمان رسول خدا هم زنده است.

.

بعد آیا عیسی که در گهواره صحبت کرد، از همان بدو تولد نبی بود یا خیر؟ اگر نبود که صحبت کردنش سحر و جادو است بنا به عقیده شما یا خرافات است که در قرآن آمده.

حالا ایراد دارد که پیامبر که خاتم است این خصوصیت نبوت را از بدو تولد داشته باشد؟ و اگر خداوند تقدیر کرده باشد که بواسطه وجود پیامبر صلی الله و علیه و آله و سلم کاری خارق العاده صورت بگیرد، به شما برمی خوره؟ چرا؟

.

حدثنا رسول الله صلى الله عليه وسلم حديثا طويلا عن الدجال فكان فيما حدثنا به أن قال يأتي الدجال وهو محرم
    عليه أن يدخل نقاب المدينة ينزل بعض السباخ التي بالمدينة فيخرج إليه يومئذ رجل هو خير الناس أو من خير الناس فيقول أشهد أنك الدجال الذي حدثنا عنك رسول الله صلى الله عليه وسلم حديثه فيقول الدجال أرأيت إن قتلت هذا ثم أحييته هل تشكون في الامر فيقولون لا فيقتله ثم يحييه فيقول حين يحييه والله ما كنت قط أشد بصيرة مني اليوم فيقول الدجال أقتله فلا يسلط عليه

کجاس سحر و جادو داره؟

ضمن اینکه بگرد ببین جناب ابوطالب سلام الله علیه در شیعه چه جایگاهی دارد .و با چه عنوانی معرفی ده اند.

.

البته بماند که توان بررسی هم ندارید

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (از هاشمی بپرس که گفت معجزاتی دارد.)

پاسخ من : آدم ناقص العقل چرا از بحث فرار می کنی ؟؟

این هم شد پاسخ دادن ؟؟

اینکه گفته ای (حالا ایراد دارد که پیامبر که خاتم است این خصوصیت نبوت را از بدو تولد داشته باشد؟)

پاسخ من : آخوند فریب کار و دغل باز سوال اولیه خیلی واضح و روشن است آیا ابوطالب پیامبر بوده است ؟؟

اینکه گفته ای (و اگر خداوند تقدیر کرده باشد که بواسطه وجود پیامبر صلی الله و علیه و آله و سلم کاری خارق العاده صورت بگیرد، به شما برمی خوره؟ چرا؟)

پاسخ من : شما باید ثابت کنید در کجای قران آمده است که خداوند به واسطه وجود پیامبر به ابوطالب اذن چنین کار خارق العاده ای را داده است ؟؟ (شیر دادن به پیامبر)

Rafeziii
    کاربر

.

أما از نظر سندى رواىت ضعىف هست ونمى شود به ان اعتماد کرد

علامة مجلسي در مرآة العقول(5/252) وشيخ مظفر در كتاب الشافي (5/574) بخاطرابراهيم بن محمد الثقفي, و از معاصرىن سيد صادق روحاني دركتابه أجوبة المسائل(1/209) گوىد: رواية ضعيف السند است.

پس از نظر سندى خبر غىر قابل قبول است اما از نظر متنى اىن رواىت در صدد بىان امرى اعجازى و غىرطبىعى هست براى اىنکه در متن ان امده: (فأنزل الله فيه لبنا)

نووي درروضة الطالبين(6/419)گوىد: صحىح ان است که شىر مرد محرمىت ابجاد نمى کند

: الأول : كونه امرأة ، فلبن البهيمة لا

يتعلق به تحريم ، فلو شربه صغيران لم يثبت بينهما أخوة ، ولا يحرم لبن الرجل أيضا

على الصحىح

العىاذبلله ازجهل تو مجاهد

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (أما از نظر سندى رواىت ضعىف هست ونمى شود به ان اعتماد کرد)

پاسخ من : شما علمای شیعه با توجه به اینکه امام زمان حی و حاضر و ناظر است نمی توانید بگویید کدام روایت ضعیف است و نمی شود به آن اعتماد کرد .

و سوالم این است :

امام زمان که اهل تشیع می گویند بدنیا آمده و زنده هست و برای هدایت مردم هست تا مردم گمراه نشوند ، چرا در مکان مشخصی در دسترس تمام مردم نیست تا مثل پیامبر اسلام جواب سوالات دینی مردم را بدهد .

و یا حداقل اختلافات فقهی بین مراجع را حل و فصل نماید . تا فتوا های متضاد صادر نکنند .

و امروز با توجه به وسائل ارتباط جمعی امام زمان می توانست با یک شبکه تلوزیونی پاسخ هر سوال کننده ای در اقصی نقاط دنیا را بدهد .

و چرا تا امروز حتی کتابهای روایی و حدیثی اهل تشیع را تصحیح نکرده است ، که یک عالم اهل تشیع بگوید این حدیث صحیح است و دیگری بگوید این حدیث ضعیف است . آن هم در زمانی که امام معصوم حی و حاضر است .

و چرا نهج البلاغه را تصحیح نکرده است ؟؟ تا گفتار صحیح حضرت علی برای مردم مشخص کند .

و چرا قران را تفسیر نکرده است تا هرکسی درباره ی ایات قران اظهار نظر نکند و به رای خود تفسیر نکند ؟؟؟و با توجه به اینکه مدت 30 سال می شود که حکومت دست نایب ایشان است آن کتابهای تصحیح شده ، چاپ و منتشر و مردم از اسلام ناب مستفیض می شدند .

آیا این سردرگمی مردم گناهش بر گردن چه کسی می باشد ؟؟؟

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    خب شما یک دلیل بیاور که شیر خوردن از سینه یک مرد محرمیت درپی دارد. دارد؟ شرایط رضاع چیست؟آره.

دوجنسیتی؟ مطمئنی؟ سرچ کن.

بگردید دنبال زنی به نام عایشه که بعد از فوت شوهرش نوجوانی را شیر میدهد.

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 21)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.