با دختر زناکاری به نیت صیغه زنا کردم آیا جایز است؟ محمد صدیق روحانی: بله جایز است

Home انجمن ها فقه با دختر زناکاری به نیت صیغه زنا کردم آیا جایز است؟ محمد صدیق روحانی: بله جایز است

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mojahed.din در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 17)
  • نویسنده

mojahed.din
    کاربر
    ما مطالب را از کتب شیعه بیان میکنیم خواننده وقتی می بیند خودش قضاوت میکند . این اراجیف شما نیز بیشتر کمک میکند چون با تمام حماقت از مذهب زیر نافی ات داری دفاع میکنی و مردم که عقاید شیعه با دفاع شما از آن را می بیند خود به خود از این مذهب دوری میکند.

______

پس بهتر است ساکت شوی «يا جرية يا بذية يا سلسع يا سلفع يا سلقلو» يا عاض أير أبيه….. (کلمات قصار امیر المرتدین علی)

حقيقت جو
    کاربر
    ((من توهین کردم؟ …… از حدیث بخاری یاد گرفتی. نه؟))
    جناب کمثل الحمار ظاهرا بخاطر کمثل الحمار بودنت اصلا نفهمیدی من چی گفتم. ی بار دیگه جملمو میارم تا حداقل خواننده مطلب بفهمه کی توهین کرده فهمیدن تو بیخیال.((درضمن نبینم بیای بگی بمن چه اینارو علمای خودتون گفتن. اگه میخای اشکال بگیری مثل آدم بیا بگو فلان مطلب اینجوره نه اینکه مثل حیوون بیای اونو نسبت بدی به طرف مقابلت. ))همین مقدار کافیه واسه خوانندگان مطلب.
    ((یه شرط از شرایط متعه رو ……. میشی اکثر الناس افقه من))
    من میگم بزه این میگه بدوش . تو اصلا 400 تا شرایط ردیف کن برا صیغه. من دارم میگم چون شرایط ازدواجی که خداوند گفته رو نداره پس ازدواج نیست. حالا دوباره بیا حرفتو تکرارکن. خواننده مطلب بفهمه کافیه.
    ((باز هم میگم کدام دختر باکره ای میتواند برای نکاح بدون اذن پدر اراده کند؟ این رو جواب بده. توی جوابت البته اگر بدی، پاسخ همین حرف مفتت هویداست.))
    الان پیش خودت فکر کردی حرفتو تکرار کنی اون ضایع شدنت حل میشه؟
    بازم میگم من کاری به شرایطش ندارم فقط خاستم حرفی که زدی و بعدش ضایعت کردم رو بفهمونم بهت. حالا باز بگو کدوم دختر باکره؟
    ((امصص ابوبکر رو با کلام خدا یکی میکنی؟ یکی از رفیقات نوشته بود که چگونه خدا رو با مخلوق یکسان میکنید. حالا شما چگونه فحش ابوبکر را با کلام خدا یکی میکنید؟ اگر اینست که بله پس خدا هم یکی است مثل ابوبکر))
    خداییش کجای جمله من مقایسه کلام خدا با کلام حضرت ابوبکر دیدی؟
    من گفتم از خداوند تبعیت میکنم طبق آیه قرآنش. این یکی دونستنه؟ خواننده مطلب بفهمه کافیه.
    درباره حرف حضرت ابوبکر هم بزار ی بار واسه همیشه جوابتو بدم که دیگه تکرار نکنی. حضرت ابوبکر معصوم نبوده و اشتباه کرده و من قرار نیست از اشتباه ایشون تبعیت کنم.
    بقیه توهینات رو هم چون باید ی فرقی بین من که اهل سنت رسول الله هستم با تو باشه جواب نمیدم.
    والسلام
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 17)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.