اوربان:رد میکنم کل دلایل قوی شیعیان دال براصل امامت چه از قرآن و چه سنت-ایه ۵۵مائده- قسمت دوم

Home انجمن ها جانشینی اوربان:رد میکنم کل دلایل قوی شیعیان دال براصل امامت چه از قرآن و چه سنت-ایه ۵۵مائده- قسمت دوم

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  اوربان موحد در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 95)
  • نویسنده

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    دلیل اینست که من ادعایی در مورد مرحوم خمینی نکردم که نائب است یا نیست. لذا نباید جوابی هم بدهم. چرا؟ چون ادعایی در مورد شخص نکردم.

حالا شما جواب می دهید؟

من که در مورد رجوع به اولی الامر ادعایی نکردم. سوال کرده بودم که چرا نمیشود به او رجوع کرد. حالا کدام احمقی میگه نباید به اولی الامر رجوع کرد و البته دلیلش را هم نمی آورد؟

آن احمقی که شما میگویید کسی است که قرآن را نازل کرده. به خداوند توهین میکنید؟ عجب.

کدام تله. تو که تفکر در قرآن را تعطیل میکنی چطور انتظار داری که معنایی از قرآن برایتان روشن شود؟ نوشته را کامل بخوان. ” خب چون خدا نفرموده پس به تو چه. کسی که نمی خواهد بداند چرا نمی شود به اولی الامر رجوع کرد، بیخود و باخود می کند که بخواهد بداند در کجا خبری از امامت آمده. ” اینکه میگم خودتی همینه.

در قرآن تفکر میکنی؟ اگر جواب مثبت است چرا دائم دنبال لفظ هستی؟ اینکه همه چیز باید صریح باشد با نفس تفکر کمی تضاد ندارد؟

و البته باز هم ناقص نمودن متن.

شان نزولش مهم نیست باری من که تفکر در قرآن دارم. برای شما مهم هم باشد باز نتیجه آیات را تغییر نمی دهد. نتیجه چیست؟ آیا چیزی غیر از سلب آن صفات از آن زنان می باشد؟ به چه دلیل؟ دلیل را که می دانید چیست؟چیست؟

خواستگاری؟وقتی نفس حدیث مخالف قرآن است چکارش میکنی؟ آره.

.

و البته ایرادات وارد شده به رفیق فراریتان. چه شد؟

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

شما یک قاعده کلی را مطرح کردی و در قالب آن یک سوال مطرح کردی .

حالا که نمی توانی پاسخ بدهی دوباره میگذارم تا بیشتر رسوا شوی .

چرا به ادعایی که در تاریخ 26/4/93 کرده ای پاسخ نمی دهی تا خوانندگان قضاوت کنند :

خود شما در تاریخ 26/4/93 به صراحت گفتی (جواب هر چه که باشد این سوال را مطرح می کند که آیا نائب نباید از جانب منئوب عنه و خلیفه از جانب مستخلف عنه معلوم شوند؟)

و من هم در تاریخ28/4/93 این مطلب را گذاشتم

برادرم امام خمینی که نائب امام زمان بودند و امروز که رهبری نائب امام زمان است نباید از منئوب عنه معلوم شود ؟؟

پس کجاست ؟؟!!!

حالا که در تله گیر افتاده ای می گویی که من ادعایی کرده ام ؟

پس آیا با استدلال شما مرحوم امام خمینی به دروغ نائب امام زمان بودند ؟؟

آیا این که گفتند ولایت فقیه همان ولایت رسول الله هست دروغ گفته اند ؟؟

اینکه گفته ای (من که در مورد رجوع به اولی الامر ادعایی نکردم. سوال کرده بودم که چرا نمیشود به او رجوع کرد.)

پاسخ من : حکم شرعی را خداوند نازل می کند و هیچوقت خداوند نگفته است حکم اولی الامر مثل حکم خدا و رسول است .

اینکه گفته ای (. حالا کدام احمقی میگه نباید به اولی الامر رجوع کرد)

پاسخ من : آن احمقهایی که به دروغ می گویند گفته ی اولی الامر مثل گفته ی خدا و رسول می باشد باید با آیات قران و مرتبط با همان موضوع ثابت کنند .

البینه علی المدعی .

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (آن احمقی که شما میگویید کسی است که قرآن را نازل کرده. به خداوند توهین میکنید؟)

پاسخ من : اگر دروغگو و کذاب نیستی آن ایه ای که خداوند فرموده ، گفته ی اولی الامر پس از فوت پیامبر مثل گفته ی خدا و رسول می باشد بگذار تا خوانندگان قضاوت کنند .

و من هیچ وقت به خداوند توهین نکرده ام و این شما هستید که چون نمی توانی عقیده ی باطل خود را ثابت کنی دیگران را متهم می کنی .

اینکه گفته ای (خب چون خدا نفرموده پس به تو چه.)

از همین نحوه ی پاسخ دادن شما معلوم می شود که در تله گیر افتاده ای و نمی توانی امامت منصوص الهی 12 امام پس از فوت پیامبر اسلام را با ایات قران ثابت کنی .

من از خوانندگان می خواهم که قضاوت کنند .

اینکه گفته ای (آیا چیزی غیر از سلب آن صفات از آن زنان می باشد؟ به چه دلیل؟ دلیل را که می دانید چیست؟چیست؟)

پاسخ من : علت نازل شدن آیات اول سوره ی تحریم رقابت زنانه بوده ، بعد از نزول این ایات نتیجه و عاقبت این امر چه اتفاقی افتاده ؟؟

آیا پیامبر آنها را طلاق داده ؟؟

خیر .

آیا اگر ازواج پیامبر صالحه نبوده اند چطوری خداوند در ایه 52 سوره ی احزاب فرموده :

(لَّا يَحِلُّ لَكَ النِّسَاءُ مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَكَ حُسْنُهُنَّ)

(ترجمه ایت الله مکارم شیرازی : بعد از این دیگر زنی بر تو حلال نیست، و نمی‌توانی همسرانت را به همسران دیگری مبدّل کنی [= بعضی را طلاق دهی و همسر دیگری به جای او برگزینی‌] هر چند جمال آنها مورد توجّه تو واقع شود،)

اینکه گفته ای (خواستگاری؟وقتی نفس حدیث مخالف قرآن است چکارش میکنی؟ آره.)

پاسخ من : جواز قران مشروط به اینست (فَإِنْ خِفْتُمْ أَلَّا تَعْدِلُوا فَوَاحِدَةً)

و پیامبر که تبیین کننده ی آیات قران بوده و خبر داشته که حضرت علی نان شب ندارد این حدیث (بضعة منی …) را گفته است .

عبدالحسین
    مشارکت کننده
    دلیل اینست که من ادعایی در مورد مرحوم خمینی نکردم که نائب است یا نیست. لذا نباید جوابی هم بدهم. چرا؟ چون ادعایی در مورد شخص نکردم.

حالا شما جواب می دهید؟

خب چه کنیم؟

59 نساء را یکبار در عمرتان تحلیل کنید. جواب کلی از مثلا سوالات خود را میگیرید.

ببین؛

خب چون خدا نفرموده پس به تو چه. کسی که نمی خواهد بداند چرا نمی شود به اولی الامر رجوع کرد، بیخود و باخود می کند که بخواهد بداند در کجا خبری از امامت آمده.

جالبه که نتیجه را فرو میبلعی. خب نتیجه چیست؟ چیزی غیر از سلب صفات از آنهاست؟ ولو به جهت یک رقابت زنانه. که البته قضیه چیز دیگری است.

خب فهمیدیم که پیامب رعلم غیب هم داشته و میدانسته که ایشلان در آینده هم نمی تواند معاش دو خانواده را تامین کند. علم غیب؟ معاذ الله. شرک. کفر. وای.

.

و البته ایرادات وارد شده به رفیق فراریتان. چه شد؟

abdollah1990
    کاربر
    سلام .

اینکه گفته ای (من ادعایی در مورد مرحوم خمینی نکردم که نائب است یا نیست.)

شما یک قاعده کلی را مطرح کردی و در قالب آن یک سوال مطرح کردی .

حالا که نمی توانی پاسخ بدهی دوباره میگذارم تا بیشتر رسوا شوی .

چرا به ادعایی که در تاریخ 26/4/93 کرده ای پاسخ نمی دهی تا خوانندگان قضاوت کنند :

خود شما در تاریخ 26/4/93 به صراحت گفتی (جواب هر چه که باشد این سوال را مطرح می کند که آیا نائب نباید از جانب منئوب عنه و خلیفه از جانب مستخلف عنه معلوم شوند؟)

و من هم در تاریخ28/4/93 این مطلب را گذاشتم

برادرم امام خمینی که نائب امام زمان بودند و امروز که رهبری نائب امام زمان است نباید از منئوب عنه معلوم شود ؟؟

پس کجاست ؟؟!!!

حالا که در تله گیر افتاده ای می گویی که من ادعایی کرده ام ؟

پس آیا با استدلال شما مرحوم امام خمینی به دروغ نائب امام زمان بودند ؟؟

آیا این که گفتند ولایت فقیه همان ولایت رسول الله هست دروغ گفته اند ؟؟

اینکه گفته ای (59 نساء را یکبار در عمرتان تحلیل کنید.)

پاسخ من : آن احمقهایی که به دروغ می گویند گفته ی اولی الامر مثل گفته ی خدا و رسول می باشد باید با آیات قران و مرتبط با همان موضوع ثابت کنند .

البینه علی المدعی .

اینکه گفته ای (جالبه که نتیجه را فرو میبلعی. خب نتیجه چیست؟ چیزی غیر از سلب صفات از آنهاست؟)

پاسخ من : آدم ناقص العقل من که چندین بار گفتم :

علت نازل شدن آیات اول سوره ی تحریم رقابت زنانه بوده ، بعد از نزول این ایات نتیجه و عاقبت این امر چه اتفاقی افتاده ؟؟

آیا پیامبر آنها را طلاق داده ؟؟

خیر .

آیا اگر ازواج پیامبر صالحه نبوده اند چطوری خداوند در ایه 52 سوره ی احزاب فرموده :

(لَّا يَحِلُّ لَكَ النِّسَاءُ مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَكَ حُسْنُهُنَّ)

(ترجمه ایت الله مکارم شیرازی : بعد از این دیگر زنی بر تو حلال نیست، و نمی‌توانی همسرانت را به همسران دیگری مبدّل کنی [= بعضی را طلاق دهی و همسر دیگری به جای او برگزینی‌] هر چند جمال آنها مورد توجّه تو واقع شود،)

اینکه گفته ای (خب فهمیدیم که پیامب رعلم غیب هم داشته و میدانسته که ایشلان در آینده هم نمی تواند معاش دو خانواده را تامین کند.)

پاسخ من : آدم ناقص العقل پیامبر برای آینده نگفته همان زمان که حضرت علی نان شب نداشته و می خواسته زن دیگری بگیرد طبق این ایه (فَإِنْ خِفْتُمْ أَلَّا تَعْدِلُوا فَوَاحِدَةً)

و پیامبر که تبیین کننده ی آیات قران بوده و خبر داشته که حضرت علی نان شب ندارد این حدیث (بضعة منی …) را گفته است .

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 95)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.