آیا اصحاب نیز قبر پرست بودند؟

Home انجمن ها شرکیات. توسل، شفاعت و بدعت آیا اصحاب نیز قبر پرست بودند؟

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 0 کاربر است ، و آخرین بار توسط  rrw در 9 سال، 6 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 22)
  • نویسنده

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (. به عبارت ديگر همچنانکه انبياء در زمان حيات صداي ما را مي شنوند و تقاضاي ما را پاسخ مي دهند، چرا پس از مرگ در حاليکه همچنان صداي ما را مي توانند بشنوند پاسخ ندهند.)
    پاسخ من : جواب شما را خداوند در این ایات قران داده است :
    1- (يَوْمَ يَجْمَعُ اللَّـهُ الرُّ‌سُلَ فَيَقُولُ مَاذَا أُجِبْتُمْ ۖ قَالُوا لَا عِلْمَ لَنَا ۖ إِنَّكَ أَنتَ عَلَّامُ الْغُيُوبِ)(109 مائده)
    2- (قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ‌ مِّثْلُكُمْ ….)(6 فصلت)
    3- (إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ ۖ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُوا لَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ)(194 اعراف)
    و ده ها آیه دیگر قران که اگر می خواهی بگذارم .
    و همچنین احادیثی که از پیامبر گذاشته ای که در شب معراج حضرت موسی را دیدند یکی از معجزات پیامبر اسلام می باشد و چه ربطی به توسل به اهل قبور و مرده ها دارد ؟؟؟

abdollah1990
    کاربر
    ضمنا برای اینکه شیر فهم شوی : یک آیه از قران بیاور که اولیا ی خدا مثل افراد پس از مرگ می توانند به دیگران کمک کنند و حاجتشان را براورده کنند زیرا خداوند فرموده :
    (إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ ۖ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُوا لَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ)
    و خداوند فرموده است :
    (ذَٰلِكَ بِأَنَّ اللَّـهَ هُوَ الْحَقُّ وَأَنَّ مَا يَدْعُونَ مِن دُونِهِ هُوَ الْبَاطِلُ وَأَنَّ اللَّـهَ هُوَ الْعَلِيُّ الْكَبِيرُ‌)
    (ترجمه ایت الله مکارم شیرازی : این بخاطر آن است که خداوند حقّ است؛ و آنچه را غیر از او می‌خوانند باطل است؛ و خداوند بلندمقام و بزرگ است!) و همچنین 30 لقمان .
    و 21 نحل (وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ لَا يَخْلُقُونَ شَيْئًا وَهُمْ يُخْلَقُونَ ﴿٢٠﴾ أَمْوَاتٌ غَيْرُ‌ أَحْيَاءٍ ۖ وَمَا يَشْعُرُ‌ونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ) (معنی : کسانی را که غیر از خدا می‌خوانند، چیزی را خلق نمی‌کنند؛ بلکه خودشان هم مخلوقند! (۲۰) آنها مردگانی هستند غیر زنده ؛ و نمی‌دانند در چه زمانی محشور می‌شوند! )

1- آیا امام زادگان من دون الله هستند یا نه ؟؟ حتما که هستند ؟؟ پس به ایه 62 حج و 41 عنکبوت مراجعه کنید .

2-آیا امام زادگان مرده هستند یا نه ؟؟؟

3- آیا غیر احیا هستند یا نه ؟؟؟

4- آیا خالقند یا مخلوق ؟؟؟

abdollah1990
    کاربر
    اینکه گفته ای (اولا من آخوند نيستم اگر مي خواهي من را بشناسي به اين آدرس برو. http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2012)

پاسخ من :

خدا را شکر می کنم که هویت خود را آشکار کردی و لینک http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2012 را گذاشتی .

شما همان محمد از یزد می باشید که با آقای سجودی چند هفته قبل 3 جلسه 15 دقیقه ای مناظره کردی و در آنجا به صراحت همین بیوگرافی که در لینک بالا نوشته ای را بیان کردی .

و در آنجا هم ادعا کردی که من کارخانه دارم و لب تاب و کامپیوتر هم ندارم .
    چرا دروغ به آن بزرگی گفتی ؟؟؟

شما که دسترسی به کامپیوتر و لب تاب داری و ده ها کامنت در طول 2 سال گذشته در این سایت گذاشته ای با نام های کاربری aa و بی نام و … ،چرا ترسیدی با اسکایپ ظاهر نشدی ؟؟

همین دروغ گفتن شما معلوم است که آخوندی !!

و این مطلب در سایت شبکه کلمه موجود است .

اینکه گفته ای (ثانيا: بنده خيلي سعي کرده و مي کنم که زير کامنت مربوطه نظربدهم ولي چنين نمي شود.حتي پاسخهاي خودم هم پشت سر هم نمي آيند(نمي دانم مشکل کجاست در هر صورت بهتر است از توهم و سناريو سازي دست برداري))

پاسخ من : 1- خداوند وقتی بخواهد کسی را رسوا کند به دست خودش رسوا می کند .

2- شما که رشته ی الکترونیک خواندی و چزو بالاترین رتبه های سراسری دانشگاه کشوری را کسب کرده ای نمی دانی دکمه replay زیر هر کامنت چه کاربردی دارد ؟؟؟

کارخانه هم که داری !!!

3- شما که در طی این 2 سال ده ها تاپیک با نامهای کاربری متفاوت باز کرده ای و صدها کامنت را گذاشته ای و هر جا که به نفع شما بوده است زیر هر کامنت مطلب گذاشته ای ، اینجا آمده ای و به دروغ ادعا می کنی و می گویی من یاد ندارم !!

خجالت بکش !!!

زشته !!! عیبه !!! میفهمن ها !!!

و باز هم برای چندمی بار از شما خواهشمندم اگر می خواهی پاسخ بدهی زیر هر کامنت پاسخ بگذار و فرار نکن زیر سوال اولیه رجز خوانی نکن و دکمه replay زیر هر کامنت را باز کن .

شیر فهم شدی ؟؟؟

دوباره می گویم دکمه replay زیر هر کامنت را باز کن .

rrw
    کاربر
    جناب abdollah1990 هم خودت و هم تمامي خوانندگان محترم مي دانند که تو پاسخي براي نوشته بنده نداشتي .

ولي جنابعالي در مورد من چيزهايي نوشته اي که بسيار برايم جالب بود که چطور يک فرد مي تواند اينقدر مطمئن چيزي را توهم و داستان بافي کند.

نوشته اي:””” شما همان محمد از یزد می باشید که با آقای سجودی چند هفته قبل 3 جلسه 15 دقیقه ای مناظره کردی و در آنجا به صراحت همین بیوگرافی که در لینک بالا نوشته ای را بیان کردی .

و در آنجا هم ادعا کردی که من کارخانه دارم و لب تاب و کامپیوتر هم ندارم .
    چرا دروغ به آن بزرگی گفتی ؟؟؟
    همین دروغ گفتن شما معلوم است که آخوندی !!”””

پاسخ:

پسر خوبم ، بنده نه تنها “مجمد از يزد ” نيستم ، بلکه والله حتي پايم را هم در يزد نگذاشته ام. آخر چرا از روي شکم و خيال ، هم بنده را و همچنين جناب “محمد از يزد “(که من اصلا ايشان را نمي شناسم) متهم به دروغگويي مي کني. آيا در مرام و مسلک شما دروغ گناه نيست؟؟!!

والله قسم بنده اصلا ماهواره ندارم که بخواهم در شبکه کلمه مناطره اي داشته باشم
    بنده با جناب سجودي مناطره داشتم ، اما در همين سايت و به آدرس زير:
    http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/1547

پس از خدا بترس و کمتر ديگران را به دروغ متهم کن. و بدان تمامي آنچه که من در معرفي خود نوشتم حقيقت دارد و هر چند بنده جناب” محمد از يزد” را نمي شناسم ولي شک نداشته باش ايشان هم آنچه در شبکه کلمه گفته راست بوده است.

نوشته اي:” شما که رشته ی الکترونیک خواندی و چزو بالاترین رتبه های سراسری دانشگاه کشوری را کسب کرده ای نمی دانی دکمه replay زیر هر کامنت چه کاربردی دارد ؟؟؟

پاسخ:

دوست خوبم آخر چرا فکر مي کني من چنين نکرده ام. بنده مي گويم اين اواخر کامپيوتر يا شبکه ام دچار اشکال شده است.

در هر صورت قضاوت را با خوانندگان مي گذارم.

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

خدمت خوانندگان محترم عرض کنم به لحاظ اینکه آخوند ار ار دبلیو نتوانست پاسخ بدهد و زیر کامنت من پاسخ خودش را بگذارد ، آمده زیر سوال اولیه خود رجز خوانی کرده و من مجبور شدم دوباره پاسخ اولیه خودم را زیر کامنت اولیه بگذارم ولی متاسفانه باز هم برای چندمین بار هم همان روش را انجام داد و خدا را شکر می کنم که هویت خود را آشکار کرد و لینک http://www.islamtxt.net/?q=content/forum/2012 را گذاشت .

این شخص همان محمد از یزد می باشد که با آقای سجودی چند هفته قبل 3 جلسه 15 دقیقه ای مناظره کرد و در آنجا به صراحت همین بیوگرافی که در لینک بالا نوشته را بیان کرد .

و در آنجا هم ادعا کرد که من کارخانه دارم و لب تاب و کامپیوتر هم ندارم .

و این مطلب در سایت شبکه کلمه موجود است .

اینکه گفته ای (آخر چرا اگر يک شيعه اين خاک را تکريم کند و ببوسد، بايد آماج بدترين تهمهتا قرار بگيرد که مشرک شده وقبر پرستي مي کند،در حاليکه عملکرد صحابه پيش روي ماست .)

برادرم یک روایت صحیح السند بگذار که صحابه ی پیامبر خاک قبر پیامبر را بوسیده باشند .

اینکه گفته ای (علاوه برهمه اينها ما اولياي خدا را همچون افراد عادي نمي دانيم. که با مرگ ،دستشان از دنيا کوتاه شود.)

برادرم یک آیه از قران بیاور که اولیا ی خدا مثل افراد پس از مرگ می توانند به دیگران کمک کنند و حاجتشان را براورده کنند زیرا خداوند فرموده :

(إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ ۖ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُوا لَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ)

و خداوند فرموده است :

(ذَٰلِكَ بِأَنَّ اللَّـهَ هُوَ الْحَقُّ وَأَنَّ مَا يَدْعُونَ مِن دُونِهِ هُوَ الْبَاطِلُ وَأَنَّ اللَّـهَ هُوَ الْعَلِيُّ الْكَبِيرُ‌)

(ترجمه ایت الله مکارم شیرازی : این بخاطر آن است که خداوند حقّ است؛ و آنچه را غیر از او می‌خوانند باطل است؛ و خداوند بلندمقام و بزرگ است!) و همچنین 30 لقمان .

و 21 نحل (وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ لَا يَخْلُقُونَ شَيْئًا وَهُمْ يُخْلَقُونَ ﴿٢٠﴾ أَمْوَاتٌ غَيْرُ‌ أَحْيَاءٍ ۖ وَمَا يَشْعُرُ‌ونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ) (معنی : کسانی را که غیر از خدا می‌خوانند، چیزی را خلق نمی‌کنند؛ بلکه خودشان هم مخلوقند! (۲۰) آنها مردگانی هستند غیر زنده ؛ و نمی‌دانند در چه زمانی محشور می‌شوند! )

1- آیا امام زادگان من دون الله هستند یا نه ؟؟ حتما که هستند ؟؟ پس به ایه 62 حج و 41 عنکبوت مراجعه کنید .

abdollah1990
    کاربر
    با سلام .

اینکه گفته ای (جناب abdollah1990 هم خودت و هم تمامي خوانندگان محترم مي دانند که تو پاسخي براي نوشته بنده نداشتي .)

پاسخ من : چرا در روز روشن دروغ می گویی ؟؟؟

این خوانندگان هستند که قضاوت می کنند که من چطوری عقیده شما را باطل کرده ام و خوب است که فرار میکنی و به مطالب من پاسخ نمی دهی و همین روش شما تست خوبی است که زخمهای اصلی عقیده شما برای ما عیان می شود و مطالبی که مذهب شما را باطل می کند را متوجه می شویم .

و سرلوحه بحث های خود قرار می دهیم .

اینکه گفته ای (پسر خوبم ، بنده نه تنها “مجمد از يزد ” نيستم ، بلکه والله حتي پايم را هم در يزد نگذاشته ام.)

پاسخ من : متن گفته های شما در سایت شبکه کلمه موجود است و ان شا الله تا چند روز آینده استخراج می شود .

اینکه گفته ای (. آيا در مرام و مسلک شما دروغ گناه نيست؟؟!!)

پاسخ من : تا حالا چندین بار دروغها و فریبکاری ها و دغل بازی های شما آخوندها را در همین سایت عیان کرده ام و خوانندگان شاهدند .

اینکه گفته ای (و هر چند بنده جناب” محمد از يزد” را نمي شناسم ولي شک نداشته باش ايشان هم آنچه در شبکه کلمه گفته راست بوده است.)

پاسخ من : همین که به گفته خودت با نداشتن ماهواره حکم صادر می کنی که هرچه محمد از یزد گفته راست بوده معلوم می شود که خودتی .

اینکه گفته ای (دوست خوبم آخر چرا فکر مي کني من چنين نکرده ام. بنده مي گويم اين اواخر کامپيوتر يا شبکه ام دچار اشکال شده است.)

پاسخ من : چرا در روز روشن دروغ می گویی ؟؟

هر فردی که با لب تاب یا کامپیوتر آشنایی داشته باشد می داند که زیر هر کامنت را باز کند پاسخش زیر همان کامنت گذاشته می شود و چه سیستم جالبی دارید که می داند وقتی شما در تله گیر می افتید ، فرار میکند و زیر سوال اولیه کامنت می گذارد !!!

عجب !!! عجب !!! ای ملارجب !!!

abdollah1990
    کاربر
    ضمنا برای اینکه شیر فهم شوی : یک آیه از قران بیاور که اولیا ی خدا مثل افراد پس از مرگ می توانند به دیگران کمک کنند و حاجتشان را براورده کنند زیرا خداوند فرموده :
    و خداوند فرموده است :

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 22)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.